Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojjojjoj

jak wygladają wasi faceci

Polecane posty

znamy sie dopiero 2 miesiące:P znalazam przypadkiem:) grał w knajpie gdzie wpadłam z kumpelą na pifko:) ciekawe zestawienie - ja biologi plastyk on - fizyk i muzyk od gitary ma bardzo zręczne palce:P i baaaaardzo meski, ładny, niski głos dlatego jeszcze bardziej lubie przedłużacza - też muzyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w wiekszości łóżek sie nie mieści:P a pomyśl sobie jakie były akrobacje jak chcielismy w samochodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zręczne paluszki powiadasz..hihi ja uwielbiam jak facet gra na gitarze..mój były próbował sie kiedys nauczyć..ale jak zaczynał grać to sie modliłam zeby struny pękły..:p ach..kochanek był zniego taki sam jak muzyk..gorzej niż źle.. ale za to teraz mam ogiera w domku..tylkjo czasem przy mnie wymieka..:p taka ze mnie gorąca sztuka..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegrzeczny_Mieczysław
Moj facet wyglada jak Rambo II i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duży samochód na szczęście:P w jego sie nie mieścimy:O za to z łóżkami odwrotnie - moje odpada:O mój świetnie gra:P i na gitarze i na moich strunach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he..nasze łóżko jest w sam raz..w prawdzie troche już zużyte ale to tylko kolejny powód by częściej sie bzykać w innych miejscach..czekam tylko aż sie zrobi ciepło..i wio na łono natury..w zeszłym roku lubiliśmy sie bzykać w lesie..na spacerku..:p ach..ciekawe czy ktoś nas widział..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srali muszki
i ile jeszcze będziesz miał te 11 miesięcy:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ze statystyki
no dobrze a jak ksztaltuje sie dlugosc penisow Waszych chlopakow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
mrrrrrrrrrr... wzrost: 187 waga: w normie kolor oczu: piwne kolor włosów: brąz wiek: 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala..
182cm,102kg,bladyn latek28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisalna
gorrrąca, a gdzie huj kurwa mać spierdalaj primi? już nie twój primi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nigdy nie przyszło mi do głowy żeby mierzyć długoś jego penisa..po co?? po to zeby sie pochwalić na kafe?? dla mnie najważniejsze jest to ze jest mi z nim dobrze..seks jest super..wiec penisa ma odpowiedniej długości i grubości..a jego właściciel wie jak sprawic mi przyjemność..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do seksi kobitki
pewnie pyda mu nie staje i sobie wklada olowek zeby byl bardziej sztywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj..Ty sie juz nie martw o kutaska mojego męzusia..może twoja kobieta nie umie sprawić żeby Ci stanął..więc musisz korzystać z ołówków..ale my nie mamy takich problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz bylooooooooooooo
183 cm 83 kg wlosy brazowe oczy ... szare, czsami tez zielone, a i niebieskie tez sie zdarzaja 25 lat a penisa jeszcze nie widzialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciaaaa
oooo fuck!!!! większość waszych facetów to chudzielce!!! no : 180 cm i 60 kg :O albo 175 cm i 58 kg :O albo 170 i 60 kg (mały i chuderlawy) masakra mało się cenicie dziewczynki chyba nie wiecie jaka to mega przyjemność kochać się z kimś kto waży odpowiednio, czuć jego ciężar, mięśnie a nie tam.... chude witki i drobne kolanka... jak kurczak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kolezanka.
z 1,70 nie mam pojecia, ale chudy jest, choc umiesniony ciemny braz czarne 22 lata Poza tym ma sliczny usmiech i ladna buzke :) i czyscioszek z niego. Zreszta, dlugo bym mogla wymieniac jego zalety, fajny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×