Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem tutaj

Zaszlam w ciaze z facetem ktorego znam 3 miesiace..ma to przyszlosc?

Polecane posty

Gość jestem tutaj
MOWIE RAZ JESZCZE ZE TO O BLISKOSCI NIE JEST MOJE!!!!! A ty narzeczony to lepiej bys sie nie wypowiadal bo wulgarny jestes. Jak nie potrafisz rozmawiac bez uzycia brzydkiego slowa to lepiej zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
No i chcemy wziasc slub cywilny, nie chce zeby dziecko nie mialo prawnego ojca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka bezmyślność
to tylko się u nas zdarza w naszym ciemnogrodzie gdzie brak jakiejkolwiek prawdziwej oswiaty seksualnej,a zamiast tego pi.er. do.lą katolikom o metodach naturalnych,tzw watykanska ruletka,tak wygląda Polska w 21 wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebowałaś bliskości
kotku uwierz ze dla dziecka nie mozna wychodzic za maz. bo jesli ty nie bedziesz szczesliwa to dziecko tym bardziej. jedyne czego potrzeba dziecku to STABILIZACJA i milosc. a to mozecie mu dac i nie bedac razem. nie wiem czy wiesz o tym ale malzenstwo zawsze jest na 1 miejscu waznosci a dopiero na 2 dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
boje sie wychowywac dziecka sama. Sprobujemy...trzeba probowac swoich sil w zyciu. No coz stalo sie, teraz jusze byc silna mama... Kochana nie stalo sie to w tutaj w naszym ciemnogrodzie, jak to nazwalas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem tutaj
Mieszkamy w Niemczech a mój chłopak to Arab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pko
ja miałam podobną sytuacje swojego męza poznałam w sierpniu a w pażdzierniku zaszłam w ciąze to,było szaleństwo kochaliśmy się jak króliki a ja wypierałam myśl ze coś się może stac,tyle razy się udawało zresztą w miarę uważaliśmy w pażdziermiku lub listopadzie zrobiliśmy test a przed wynikiem chlopak mi sie oświadczył w gruniu już mieszkalismy razem a w sylwestra wzielismy slub cywilny .wtedy to było z miłości a może troche ze strachu>???????????????????????? jak urodziłam dziecko miałam 21 i byłam w takim szoku( jak na to patrze teraz) że nie pamiętam wiele z tego okresu .......... Potem zaczęło sie robić szaro i zwyczajnie wiec ja zaczełam sobie mówić ,że to jakaś pomyłka i to wszystko jest chwilowe, potem mieliśmy kłopoty z mieszkaniem .mieszkaliśmy z dzieckiem u psychopatycznej babci mojego męża .Jeszcze nikt nigdy nie dał mi tak popalić.To miało wpływ na moje psyche i stosunki z mężem .Nie chciało mi się nic .Po roku chciałam uciec .Może zabrzmi to śmiesznie ale padał snieg ,nie miałam pieniędzy na taksówkę ,żeby zabrać rzeczy dziecka i dlatego zostałam i tak do terazx,Jakoś sie dotarliśmy .Były oczywiście różne akcje typu pakowania r, rzucania talerzami ,ale generalnie tak jest w większości związków,tylko przybiera to różną forme.Jesteśmy razem ,dzieciak ma już 6 lat ,jest normalnie,chcemy kupic sobie mieszkanie itd.Może nie potrwa to dłługo nie wiem .Ale to wcale nie jest normą że ludzie którzy sie nie znają dobrze nie moga stworzyć coś razem.Jest to ryzykowna przeprawa ,ale tak na prawde nie wiemy co nas spotka w zyciu i jaki numer wiwinie nam przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pko
i prawdą jest ze takie rzeczy sie zdarzają z powodu strasznej checi bliskosci drugiego człowieka ,wtedy nie patrzymy na nic tylko chcemy byc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
:) Milo slyszec ze komus sie udalo:) Powodzenia w dalszym zyciu... Moze jakas rada od "pko"???MAsz doswiadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
teraz moje luzne zycie sie skonczylo.... Wiem ze latwo nie bedzie, ale mysle ze damy rade (MUSIMY), mam "fasolke" w brzuszku...wiec teraz dla niej bede zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pko
ważne jest ze nie jesteś sama,ze chłopak sie na swój sposób cieszy,to dużo ,tacy zakochują sie w dzieciach od razu i jest z nimi mniejszy problem.Nie wiem co ci radzić bo ja popełniłam i popełniam dużo błedów a mój stary i ja jestesmy razem ,Pamietaj nikogo do niczego nie próbuj zmuszać,nie naciskaj ale też nie pozwól wziąść wszystkich obowiązków związanych z dzieckiem czy domem na siebie .Nie wiem z jakiego domu pochodzi twój chłopak(jest Arabem to chyba moze być ciężko) ,bno znienawidzisz faceta,dom i to całe prozaiczne zycie,nie zapominaj tez o tym że jesteś kobietą anie tylko matką.nie wiem co ci radzic ,bo doswiadczenie to pojęcie zbyt ogólne,Tez nie wiem jak z waszym sexem ,bo ja dostałam jakiejs blokady i sex jest przyjemny ,bardzo ale w gruncie rzecvzy go unikam ,nie rób tak pracuj nad tym ,dla facetów to ważne a nawet bardzo ,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
nasz sex jest jak najbardziej udany.Wiem wlasnie ze to wazny element dla faceta, ale mialam tak ze bylam zmeczona i nie chcialo mi sie, to twierdzil ze nic do niego nie czuje... Arabem nie ejst, to ktos sie podszyl...( a w ogole to czysty rasizm, znasz podszywaczu jakiegos araba ze wypowiadasz sie niepochlebnie-ja mam przyjaciela araba i bardzo go sobie cenie) Ale polakiem tez nie jest:) Chlopak sie cieszy i przejal sie chyba nawet bardziej niz ja. Teraz gdy ma wydac pieniazki na jakas pierdole, zastanawia sie czy nie ejst za drogie, itd, zeby zastrzymac jak najwiecej pieniazkow do czasu kiedy malenstwo przyjdzie na swiat, bo wtedy to dopiero beda wydatki. Pyta sie jak sie czuje, rozmawia o dzidziusiu z jego rodzina, z bratem, zona brata itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
powiem tylko ze pochodzi z kraju w ktorym rodzina jest bardzo wazna, cale rodziny pomagaja sobie, mily katolicki kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, jak będzie zależy tylko od was. No ale..ja czarno to widzę. W każdym razie powodzenia, co się stało to się nie odstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już nie może być
jakis normalny kraj,musi byc od razu katolicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
Mam nadzieje ze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pko
znaczy ze ma odrychy odpowiedzialności mam nadzieje ze to dobry znak ,pamietaj duza cześć mlodych facetów i nie tylko jest na tyle przerazona ze gada głupoty ze to albo nie jego ,albo idz głupia krowo w cholere ,albo gadaja cos o pozbyciu sie kłopotu,jezeli twoj facet ma dobre kontakty z rodzina z mama tata itp.to jest duza szansa ze taki ma wzorzec ,a to jest na prawde klucz do sukcesu.zycze wam powodzenia ,bedzie cięzko bo dojdzie niuchronnie proza zycia ale warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
lzy same cisna sie do oczu z wdziecznosci za cieple slowa... :) dziekuje pko, twoje slowa daly mi wiecej otuchy, wiary w siebie i w przyszlosc:) jego Dziadek to ciagle chce mi gotowac jak tam jestem w jego rodzinnnym domu, hehe,a ze gotuje paskudnie bo z duza iloscia oleju to zjem zawsze torszke i mowie ze glodna nie ejstem, a on twierdzi ze powinam jesc za dwoch bo to "TAK TRZEBA":P Zobaczymy co przyniesie przyszlosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pko
pomysl o tym ze jak urodzi sie dzidek to odkryjesz w sobie nowy rodzaj miłości to jest coś całkiem innego od miłosci do mężczyzny ,o facecie czasem myśli się żle jak coś zbroji a miłość do dziecka jest bezwarunkowa ,to nie znaczy ze nie będziesz sie wściekać na dziecko ,ale w sercu poczujesz coś niespotykanego,wspomnisz moje słowa jak np.kiedyś bedziecie sobie siedzieć w niedzielne popołudnie i po objedzie będziecie jeść ciato i będziecie oglądać jakiś mało istotny serial.I poczujesz sie miło ,bezpiecznie i bedzie cie ta miłość wypełniać,moze dla ciebie bredze ąle ja to tak czuje ,a jestem raczej z tych zimnych ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nudne życie się
zapowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
oby tak bylo jak mowisz:) nie czuje sie przyszla mama, nie potrafie sobie wyobrazic siebie w tej roli, to bedzie szok ...Ok, dzieki za wyjasnienia i dreczace mnie pytania:) jestes taka kochana, mimo ze zimna ryba z ciebie:)... Lecimy z fasolka spac bo zmeczone jestesmy, zrobilysmy dzis duzo dobrej roboty, pozalatwialysmy mase spraw, nachodzilysmy sie... Dobranoc pko, pomysl czasem o nas, i jesli sie modlisz pomodl sie o to zeby sie udalo, to mi bardzo pomoze... Dzieki za wsparcie oraz dobranoc.Pozdrow swojego dzieciaczka no i meza. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz na modły
za późno,modlić to się było,żeby w te ciaże nie zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie pochlastal
nie znam kobiety, umysl zaczadzony pierwszym zauroczeniem:) znam takie parki, po roku malzenstwa nienawisc i gniew. zyj dlugo mala i niech CI sie wiedzie. moze kiedys wpadniesz na to ze dobre gumki kosztuja 4.90 w rossmanie za 3 sztuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wygląda
oświata seksualna w naszym ciemnogrodzie,ni śmiać się ni płakać,po prostu tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy-foxi
Nie martw się będzie dobrze !!!! Ja zaszłam w ciazę po 5 m-cach znajomości i uwierz mi że wogóle ani nie dojrzałąm do roli matki ani żony. Czułąm że to ten facet i nie miałam lęku wyjść za niego za mąż, choć początki wspólnego życia (do dzisiaj choć minęło 5 lat) były ciężkie. Tak naprawdę to na ile można było poznać człowieka w te 5 m-cy? Ciagle się docieramy, kłócimy i ponad wszystko kochamy. Dorośliśmy do miłości, odpowiedzialności za siebie nawzajem i dziecko. aa dziecko jest największym skarbem pod słońcem !!! Za własne człowiek dałby się pokroić żywcem i nic nie zastąpi tak wielkiego i silnego uczucia. Sama wiesz najlepiej, czy ojciec Twojego dziecka jest mążczyzną Twojego życia - przynajmniej czy tak Ci się wydaje ?! To ze rodzina jego dobrze przyjęła ciążę to też ważne - bo świadczy o nich bardzo pozytywnie a relacje rodzinne są bardzo ważne. Życzę Ci powodzenia trzymam kciuki i może poddaj si troszkę przeznaczeniu i nie bój się życia główka do góry będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aro
Znałem żonę dwa miesiące ,w trzecim miesiącu slub i jesteśmy już razem 24 lata no i co? Czy długość narzeczeństwa ma jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes poje*ana...
zerznie cie jeszcze pare razy i odpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
Jutro zobacze sie z moim przyszlym mezem oraz ojcem mojego dziecka.... Boje sie ze facet bedzie malo odpowiedzialny, bedzie sie cieszyl dzidziusiem przez pierwsze 2 miesiace a pozniej znudzi mu sie nianczenie malucha i zateskni za starymi czasami.... No ale nie ma co krakac... Zobaczymy. Jesli bedzie tak jak mysle to po prostu bede samotna matka, jakich wiele na swiecie.. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz kobito przejebane, ile masz lat ze takie pierdoły piszesz kurwa wyjdź na dwór ochłoń wróć i zastanów się co ty piszesz która laska wskakuje kolesiowi do łóżka bez zabespieczenia ok zdarza się ale są jeszcze piguły do 48 godz. cholera masz lipke ale nie martw sie jak nie będzie cie miał w dupie to bedzie ok ale sie chłop nadupczył z nową laską krzyz na droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
ehh wierze że wszystko sie uda.. jestem pełna optymizmu :) .. nie załsuje tego wszystkiego co sie stało.. :) a owocem naszej miłosci będzie dzidzius :) ..a pomyslec ze zaczęło sie tak niewinnie.. impreza przypadkowy koleś..szybka masturbacja na parkiecie w tańcu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×