Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem tutaj

Zaszlam w ciaze z facetem ktorego znam 3 miesiace..ma to przyszlosc?

Polecane posty

Gość jestem tutaj
dlaczego tak myślisz ? podaj chociaż jakis argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moj misiek jestesmy ze sobą nie cały rok , od srody bedziemy juz na swoim, wynajelismy mieszkanko , ja wybieram sie an studia, wszytko nam sie układa ;) ale momi wszytko bardzo sie boje tego, bo wiem ze to odpowiedzialnosc, wspolne problemu, smutki, zale ale rowniesz wspolne szczescie i radosc. O dzidziusiu nie ma mowy jeszcze zabezpieczamy sie (pigułki) ale gdyby sie trafil to napewno bysmy wychowali szkraba ;) zycze Ci wszytkiego dobrego bo to dosyc ciezka sytuacja, wgg mnie za szybko sie to wszytko potoczyło. treba przejsc pewne etapy w zyciu aby zajsc w ciaze. gdy tak odrazu sie zachodzi i mieszka itp to zycie szybko stanie sie nudne i monotonne i w iweku 40 czy 50 lat bedziesz zalowac ze nie pokierowałaś inaczej swego zycia. ale daj Ci Boze jak najlepiej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
podszywacze z 9.04godzina 9.36 i 9.46 prosze nie pisac bzdur. Ojciec mojego dzidziusia jest szczesliwy ze juz wrocilam. Nektarynka ja zycze powodzenia Tobie i Twojemu mezczyznie. A tak w ogole to jak bede miala 40-stke to zacznie sie nowe zycie,a nawet wczesniej niz przed 40-stka bo dzidzia bedzie juz dorosla,wiec i mama moze gdzies wyjsc bez obawy ze dziecko rozbijhe sobie glowke... POzdrawiam wszystkie mamy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×