Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elfica

pogubiłam się z zaufaniem

Polecane posty

Gość elfica

poproszę o jakąś opinię, bo jestescie ludzmi z zewntątrz i choc nie znacie kontektu to i tak wazne beda dla mnie oceny. jestem prawie 2 lata ze swoim facetem i było roznie- lepiej i gorzej ale ie kochamy i to jest wazne. jest tylko jedno ale...kiedy on poznal mnie mial kogos innego, ja dowiedzialam ie o tym dosc pozno, zerwalismy wtedy a potem znowu wrocilismy do siebie. w tym czasie on zerwal z tamta itd. ok, to przebolalam(tak mi sie wydawalo) ale teraz coraz czesciej o tym mysle. on ostatnio dostaje jakies synaly od kogos - mowi ze to nr zastrzezony i ze nie wie od kogo. przypadkiem zobaczylam smsa od jakies dziewczyny ze ona ma czas po 19 i ze go pozdrawia z pracy, reszty nie przeczytalam..probowalam z nim porozmawiac ze jest dla mnei trudne to co bylo kiedys i ciezko jest bezgranicnei mu zaufac choc go kocham bardzo..myslicie ze stwarzam problemy czy rzeczywiscie mam sie czym martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużnienastolatka
Poczekaj... Jeśli on coś kombinuje to napewno zauważysz. Po co teraz psuć coś co uwazasz za dobre. Ja też wysyłam setki smsów i niektóre z nich wyrwane z kontekstu też brzmią tak, jakbym robiła coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu porozmawiaj z nim, nie warto unikać konfrontacji. Jak przypuszczam to bolesna dla ciebie kwestia, boisz się o swój związek. Ale unikanie konfrontacji nic nie da, bo jedyna droga rozwiazania problemow jest wyjscie sobie naprzeciw, to nieuniknione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pojęcie normalności względne jest... doprecyzuj proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skwarka
musisz sie liczyc z tym ze facet ktory bedac w zwiazku spotyka sie z Toba bedzie robil to tez bedac w zwiazku z Toba....moze sie okazac ze nie mam racji ale....zazwyczaj tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×