Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oddam

Przygarnij kotka.Pilne!

Polecane posty

Alergia u dzicka może się przerodzic w astmę, a to juz nie są żarty! Jeśli dziecko ma STWIERDZONĄ alergię na kocią sierść, to przede wszystkim powinno unikac alergenu! Pewnie , że żal ! I to jak zapewne! Współczuje autorce, współczuję kotkom, ale zdrowie dziecka jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddam
mi też serce pęka i co mam zrobić? nie będe tych kotów kąpac bo one wtedy dopiero przezywają horror...kąpiesz swoje? widziałas kiedyś kota podczas kąpieli? może są takie kóre to lubią...ale mój został raz wykąpany apotem przez tydzień nie wchodził do łazienki bo się bał...to ja dziękuje za taki kompromis Pozatym ja ich nie wyrzucam na pastwę losu szukam im ciepłego spokojnego domu. Takie rozwiązanie wydaje mi się najbardziej kompromisowe...nie życzę nikomu żeby musiał pozbywać się się swojego ulubieńca do którego się przywiązał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddam
mi też serce pęka i co mam zrobić? nie będe tych kotów kąpac bo one wtedy dopiero przezywają horror...kąpiesz swoje? widziałas kiedyś kota podczas kąpieli? może są takie kóre to lubią...ale mój został raz wykąpany apotem przez tydzień nie wchodził do łazienki bo się bał...to ja dziękuje za taki kompromis Pozatym ja ich nie wyrzucam na pastwę losu szukam im ciepłego spokojnego domu. Takie rozwiązanie wydaje mi się najbardziej kompromisowe...nie życzę nikomu żeby musiał pozbywać się się swojego ulubieńca do którego się przywiązał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×