Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemonkowa

błagam pomóż ,dziekuję

Polecane posty

Gość lemonkowa

..co u mnie? znowu nie zaczelam diety,choc mialam,zjadlam na sniadanie kulki na mleku i jakos bylo mi mało zjadlam jeszcze mnostwo innych rzeczy jakby za kare,ze nie zaczelam diety,,,, ,,,,,,,,,,jak tak dalej bede robic to nigdy nie schudne, a o wakacjach nie ma mowy.... ,,,,,,,,,,,, mam ostatnia szanse, jeszcze 11tygodni, jakbym teraz zaczela mogloby sie udac, ale ja idiotka, ciagle zawalam, i zre po 5000kcal,,,,,,, boze, chocbym jadla te 2000, a ja nie, albo sie obzeram jak swinia, albo scisla dieta 1000kcal,.,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,, niech ktos cos wymysli dla mnie stosownego, błagam, bo ja juz nie zyje normalne, nic mnie nie obchodzi, tylko odchudzanie, ktorego tak naprawe nie ma _________________mam 165cm i 65kg, aha i 17lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonkowa
o dzieki , za rade wteranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerka63
Córeńko (naprawdę mogłabym być Twoją mamą) - a nie przesadzasz Ty przypadkiem? Jakie masz wytyczne 165-110 ? Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złotko- ustal sobie jakiś cel. Musisz schudnąć. Wiem, że nie jest łatwo... Ale konieczna jest silna wola i totalna kontrola. Zrób z siebie zawziętą babkę, i powiedz sobie, że nie masz innego wyjścia, że już postanowione- odchudzam się. W innym wypadku nadal będziesz tyć, tyć tyć. A tego przecież nie chcesz. ja zaczynam dzisiaj. Uda się, bo chcę. A dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. I te zazdrosne spojrzenia innych kobiet. działa motywując. 3mam za Ciebie kciuki. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonkowa
turlaj dropsa. codziennie zaczynam od jutra, naprawde od sierpnia wciaz jestem na dietach przerywanych, dieta pare dni, a potem szlag trafia diete. od jutra tez zaczne. dzis tez mialam zaczac. nie wiem jak, ale musi sie udac,. dzieki. piszcie jeszcze jakeis porady jak to zrzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemonkowa, a może Ty po prostu za ostro zaczynasz? Jeśli jesz normalnie, po czym nagle w ogóle nie jesz, to nic dziwnego, że po 3 dniach jesteś tak głodna, że dieta idzie w cholerę :) (sama miałam tak kilka razy ;) ) spróbuj się przygotować do diety, jedz normalnie, ale niech pierwszym krokiem będzie np. wyrzucenie słodyczy i niejedzenie po godzinie 19.00, jak będziesz głodna, to zapychaj się np. jabłkami. I po tygodniu takiego przygotowania zacznij powoli zmniejszać posiłki. Jak będziesz w stanie, to trochę poćwicz i co najważniejsze, nie dopuść, żebyś w ciągu dnia poczuła dziki głód, lepiej zjeść jabłko nawet co godzinę, niż nie jeść 5 godzin, a potem szaleńczo rzucić się na obiad i zapchać się ziemniakami ;) no i wyobraź sobie siebie w bikini na plaży :) powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielikpa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba ewka
ja tez musze schudnac 15kg do lipca, jak JA TEGO MAM DOKONAC? prosze, pomozecie mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxcosme
nie od jutra czy od poniedzialku tylko od TERAZ. zadnych!!!!! slodyczy, slodkich napojow, duzo wody mineralnej, nie jesc np po 19. ja tam zrobilam i teraz jest -8 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerka63
No tak - widzę dziewczyno, żeś zdesperowana... Ja kiedyś zaczęłam dietę od kapuścianej zupy - wcinasz to przez kilka dni, w zasadzie za każdym razem, kiedy zaczynasz odczuwać głód. Po tym kapuśniaku świetnie obkurcza się żołądek - i głód znika! Potwm już jest łatwiej przestawić się na ditę o obniżonej kaloryczności - np. 1000 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa_mak
polecam herbalife- nie miałam uczucia glodu i po m-cu schudłam 20kg!!! tylko że droga, taraz nie mam na nią kasy i szukam czegoś innego, ale wszystkim polecam- bez ćwiczeń, bez uczucia głodu (nie ma ochoty się podjadać, no chyba że ktoś ma żołądek jak piłka plażowa), bez jo-jo ważyłam 90kg po diecie miałam 70 teraz przytyłam ok. 5-7 kg w porywach (w ciągu 2 lat!) Tak więc polecam ludziom przy kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestkauuu
tez marze o herbalife, ale narazie nie mam kasy, no coz sama sie musze wziasc do roboty, do wakacji ma byc 13kg mniej ;) uda sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da~
zrób kopenhadzką, schudniesz do 10 kila i będziesz miała motywację żeby wagę trzymać. ja robię ją co kilka lat - już chyba od jakiś 15 lat. ja się tak nie przejmuję wagą, bo przy każdej tuszy można atrakcyjnie wyglądać. i w szafie mam rozmiary ubrań 38 i 40 :) teraz próbuję diety dukana. pozdrawiam :) trzymaj się i nie daj się :) a tak poza tym to czy ty nie przesadzasz bo wagę masz chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szczególności po tej diecie trzeba mieć dużą motywację, żeby utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie chrom 1 tab dziennia + szklanka wody, i pij ogólnie więcej wody z cytryną :) i pamiętaj samo się nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×