Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Tyle facetow mowia, ze mnie kochaja...A ja nie wiem, co z tym robic

Polecane posty

Witajcie, ostatnio mam taki problemik w zyciu uczuciowym. Poznaje w pracy nowych ciekawych ludzi, przewaznie facetow, razem wychodzimy na kawe, i tak sobie poplotkowac, ale widocznie posiadam dawke jakiegos magicznego magnetyzmu, bo po krotkim czasie znajomosci ci faceci zaczynaja mowic, ze mnie kochaja, ze maja nadzieje na staly zwiazek ze mna, no, nie moge, przeciez wiadomo, ze ja juz mam ukochanego mezczyzne, ale mimo wszystko moi znajomi mowia, ze to im zupelnie nie przeszkadza, przynosza do pracy roze dla mnie, cukierki, a ja nie wiem, co z tym zrobic. Poradzcie cos, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcielgo
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon Fiskalny
Skąd bierzecie pomysły na takie historyjki ? Czy to wpływ seriali TV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladki cukierki
wyrzuc do smieci i podetenij sobie zyly kolcami z rozy :) pamietaj wzdluz nie w poprzek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to było
Miss Ukraine oglądasz Romantice 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mowic prawde
Mialam tak samo a nie jestem juz malolata.To jest meczace ,a zwlaszcza wtedy gdy sie nie jest zainteresowanym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brooke
to sie zastanów nad swoim zachowaniem dziewczyno , jeśli dajesz sie zapraszac na kawe, kokietujesz, to nie dziw sie ze dajesz im cos do zrozumienia :/ wspołczuje Twojemu facetowi ,oby sie niebawem zorientował że latasz z dupskiem na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial, ze latam dupskiem? Nie jestem malolata, to fakt. Po prostu jestem mila i uprzejma z ludzmi w pracy, i to juz. Jesli ktos to odbiera jako szanse na milosc, w takim razie nic na to nie poradze. Seriali NIE OGLADAM !!! Moze tylko \"Tuz przed tragedia\" w National Geographic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezwanie
i wlasnie o to chodzi, kiedy to jestescie najmniej zainteresowane romansowaniem z Panami, wtedy oni staja na glowie zeby Was "miec" - normalka, jak nie szukacie romansu to jestescie poprostu soba, na luzie, dowcipne, zero zazdrosci a to sie podoba...tylko wlasnie, kiedy zaczyna kobiecie zalezec na facecie to z super przyjaciolko-kumpelki zamienia sie w "tresera" i chce sobie podporzadkowac faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coreczek
TYLE FACETOW MOWIA...........co to za gramatyka,wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam ze przesadzacie
takie sytuacje jak opisuje autorka tematu sie zdarzaja- nawet bardzo czesto. kazdy poszukuje szczescia i dopoki kogos nie poznasz nie mozesz z gory założyc " tak to ten". uwazam ze nie robi nic złego, tak naprawde ona jest nmieszczesliwa ze nie czuje tego czegos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×