Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie tak mialo byc

wczoraj mialam okazje na 2.000 za numerek...

Polecane posty

Gość nie tak mialo byc

ale sie rozmmyslilam... a teraz zaluje. zawsze to wiecej kasy. a tak numerek, mala chwila ktora sie zapomina ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmkkkk
jak to? jesteś prostytutką czy to tylko była taka propozycja, gość jaki był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
głupia! a podobno wszystkie kobiety to prostytutki ... to tylko kwestia ceny... łamisz stereotypy głupia kobieto!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak mialo byc
nie no na codzień jestem sprzedawcynią w biedronce :o no a wczoraj namolny klient przez dwie godziny stał nademną i proponował seksik na zapleczu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak mialo byc
nie, nie jestem prostytutka :P to byla propozycja.. no wlasnie moze gdyby koles bardziej mnie kręcił. nie byl zly ale nie w moim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
a ja się zastanawiam czy wydać 50 zł na lodzika u tirówki na trasie Poznań - Leszno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE ŻE TEGO NIE ZROBIŁAŚ! CIESZ SIĘ MIAŁAM WIELE TAKICH PROPOZYCJI ALE NIGDY NIE SKORZYSTAŁAM MIMO IŻ TROCHĘ FACETÓW PRZEWINĘŁO PRZEZ MOJE ŁÓŻKO NIE SPOJRZAŁABYM SOBIE PO CZYMŚ TAKIM W TWARZ:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe no właśnie
Kiedyś też miałam sytuację, że koleś proponował mi 2 tys. za noc, pytam go więc - dlaczego płaci za seks? A on na to, że nie musi, ale uwielbia robić z kobiet dziwki. Dobrze, że się nie zgodziłaś. Myślisz - numerek, który się szybko zapomina - ale tak naprawdę to nie wiesz, czy potem nie brzydziłabyś się samej siebie i czy umiałabyś zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak mialo byc
gorrrąca -> ale sama mowisz ze wielu facetow przewinelo sie przez twoje lozko.. czy chodzi o to ze dostajesz za to kase - tak? no ale jak robisz to z kims na 1 noc bez kasy to nawet , kasy nie masz, wiec pozytek z tego zaden. w sumie to nie wiem jak bym sie z tym czula, przynajmniej narazie wydaje mi sie ze zapomnialabym o tym, ale przeciez sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
nie róbcie z siebie dziwek ... takie kochane jesteście :)) po co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak mialo byc
a taki jeden -> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam trochę a nie wielu - nie sypiam z facetami których widze pierwszy raz na oczy, za kasę nigdy w życiu, nie wskakuję co chwilę innemu facetowi do łóżka, myslałam raczej o tym, że przeważnie miewałam stałych kochanków bez wiekszych zobowiązań, ale związki róznież, a wtedy (ku Twojemu zaskoczeniu zapewne) nie zdradzam. no przez 10 lat siłą rzeczy trochę sie nazbierało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwint
Polecam obejrzec filmik "Niemoralna Propozycja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak mialo byc
nie chodzi tu o zdradę. ale znajac faceta dzień, tydzien, czy troche dluzej co to za roznica, tym bardziej jesli mowisz ze to niezobowiazujace związki, znajomości. tez wiesz o nich tyle prawie co nic, albo oni i tak swoja wersje moga ci przedstawić. dzis poznasz faceta pogadasz, a za tydzien idziesz z nim do łózka, po drodze ''popełniajac'' kilka kaw, drinkow, ciasteczek czy czego tam jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
nie rozumiem :( ile by tych ciasteczek ... kaw nie było sex za kase to ten zawód najstarszy sie kłania... no w tym wypadku może nie odrazu zawód ... ale taka fucha na boku ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos taki
wiadommo i wszem i wobec ze kobiety to materialistki! ja sie przyznaje...nie daze aby miec po trupach ale taka prawda lepiej miec niz nie miec! i gdyby te pieniadze byly mi potrzebne gdybym nie miala faceta i ten ktory mi to proponuje jest przystojny to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwię Cię ale aktualnie jestem w związku, od niedawna - fakt, ale mam za sobą również zwiazek 2 letni zakończony tragiczną śmiercią 2 połowy i 4 letni zakończony prawie ślubem( nie pytaj dlaczego zerwałam zaręczyny) wiec nie mów, że nic o związkach nie wiem i nie dziw sie, że ostatnie kilka lat nie potrafiłam sie zaangażowac... no ale znów jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak mialo byc
dokladnie lepiej miec niz nie miec. i nie chodzi tu o to ze wyszystko musze miec, ale jak przy okazji cos mozna miec to czemu nie. dla mnie pójście z facetem po 1 dniu to to samo co po tygodniu czy po dwóch. z ta róznicą ze w pierwszym przypadku gdy facet jeszcze chce sam z siebie dać ci kase, to cos z tego masz. a w drugim przypadku przespicie sie i kazdy idzie w swoja droge, a no naprzyklad do kolejnej laski. a ty z tego nic nie masz. to ja juz wole miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
nie stać mnie na ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak mialo byc
a taki jeden - czemu tak mowisz :) nie jestem az taka wymagajaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
2000 to za mało ... to ja nie wiem :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
ale musisz być naprawde niezła... naprawde z takim jednym mogla byś się umówić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak mialo byc
ale ja nie wiem kto to taki jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
bosz... piec razy tyle bym zaplacila zeby nie robic czegos co mialabym wspominac z kacem moralnym nie puscilabym sie za zadne skarby (a wiem co pisze bo jestem w tarapatach finansowych, a i propozycja sie kiedys zdarzyla, ble...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos taki
no i dobra ktos by tego nie zrobil a ktos by zrobil no i co roznica...ktos kto zrobi ma z tego korzysc...a ktos kto nie zrobi wyrzyuty sumienia??? w stosunku do siebie nie mialabym w stosunku do kogos z kim bylabym obecnnie zwiazana owszem....ale gdybym byla sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super dopa
to trzaby.lo dac dupy a nie teraz żałowac i jeszcze chwalic sie na foru ze zalujesz ze sie nie puscilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasius88
i nie dałas? :O daj mi namiary na tego kolesia haha ja tam za 2 tysie bym dała :)) szczegolnie ze sama mam ochote na coss :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskarrr
moglas powiedziec ze oddasz sie za darmo:) tak prostytutki nie robia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×