Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta28

Dlaczego sie boi

Polecane posty

Gość marta28

Dlaczego mężczyzna który wyraźnie coś do mnie czuje.Boi się ze mną byc sam na sam unika wzroku czuje przy mnie dyskonfort ,nerwowosć itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmm
moze boi sie pocalunku albo tego co moze byc pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze boi się, że będziesz po nim jechac jak jego poprzednie. :P Zrobisz mu mętlik w głowie i będzie musiał się z Tobą użerać! :) A poźniej go zostawisz, zakochanego... smutnego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplement...
boi sie ze masz chorobe weneryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napewno jest impotentem
a wie że wcześniej czy później będziesz chciała seksu W każdym bądź razie jak by nie patrzeć to coś ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
dajcie spokój z żartami:/ja piszę powaznie jaki mogą byc przyczyny? Myslicie ze to objaw zakochania,że zachowuje sie tak bo mu zalezy? dziwne to jego zachowanie. np.przy rozmowie rozmawiamy .On do mnie mówi a patrzy na kolegę, albo w Ziemię..gdyby miał mnie gdzieś chyba by sie tak nie zachowywał co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
unika mojego wzroku.dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste, onieśmielasz go! Jest strasznie wstydliwy skoro nie potrafi Ci spojrzec w oczy! Moze jestes dla niego kimś niezwykłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
no własnie tego sie obawiam bo znamy sie od lat..i wcześniej jakoś umiał na mnie patrzeć a teraz unika celowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...albo np. zrobił coś paskudnego w stosunku do Ciebie a Ty o tym nie wiesz i boi się, że się wyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm P
a moze widzial czy podgladal cie jak bylas naga i za kazdym razem jak na ciebie spojrzy to widzi ciebie wlasnie jak bys byla naga i dlatego woli patrzec na kolegow bo widoczniej bardziej go pociagaja od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
Niewiem.Raczej to nie wchodzi w grę,poniewsz nie było nieczego co mógłyby niewiem zrobićprzeciwko mnie Fakt faktem że miedzy nami już iskrzy od lat..a teraz niewiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
do hmmm -ale zabawne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem, moze jakas eskalacja uczucia? Trudna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
jak jest się zakochanym.. ciii:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marty28
facet jest w Tobie zakochany , pewnie Ciebie pragnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
a byliscie juz moze gdzies sam na sam,np.kawie,jak wtedy patrzy na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm P
moze iskrzy ale takie jest twoje zdanie widocznie nie moze na ciebie patrzec bo jest gejem i nie wie jak sie do tego przyznac. tez masz problem nie podobasz mu sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
powiem wam dokładnie jakie są temu objawy. przez dłuższy okres patrzeliśmy sobie w oczka..to nie było zwykłe patrzenie tylko takie wiecie jakie;) po pewnym czasie to sie zmieniło. Stoimy w grupie ludzi.rozmawiamy.czasem tam na mnie zerkie ale tylko wtedy gdy ja nie widzę.A Ja celowo patrzę gdzieindzie i rzeczywiście czuje na sobie wzrok.Gdy jest rozmowa..i ja mówie wszyscy inni na mnie normalnie patrzą a on nie.Mówi do mnie się nie patrzy,albo odpowiada na moje pytanie i mówi do kolego tzn patzry na kolegę.dziwne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
słuchajcie jak zostalsmy przez moment sam na sam też na siebie nie patrzelismy.A On robił wrażenie jakby chciał zaraz uciekać.. Napewno nie jest geyem bo ma żonę. Ale i tak takie zachowanie nie jest na miejscu. Przecież za patrzenie jeszcze nikt w pysk nie dostał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
a ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam nieśmiałego kolege, ciężko zawiązuje znajomości robi identycznie jak mu kogoś przedstawiam, odpowieadając na pytanie nowo poznanej osoby lampi się na mnie!!! Troche nie teges co? No to chyba wszystko jasne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
ma zone, czyli nie chce zdradzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPLEMENT RULEZ
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
leai tak byc może niechce zdadzić.Ale nawet gdyby tak było ,to raczej zachowywałaby sie normalnie..Ja przynajmnie zachowuje sie normalnie.. Niewiem po co te uniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ty małpo zielona
żonatego ci sie zachciewa????!!!! a weź ty spadaj z tymi swoimi pytaniami, zajmij sie swoją zryta osobowością i daj spokój zajętym facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
do o ty małpo-nie musisz odpowiadac jesli nie chcesz. I pozwól ze ja bedę decydować jakie mam zadawać pytania.Mam problem to zadaje. Tu nie chodzi o to czy zonaty czy nie,tu chodzi o zachowanie. Próbuje go rozszywrofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×