Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta28

Dlaczego sie boi

Polecane posty

Gość buahaha
Rozszyfruj lepiej swoje. Jak myślisz, czego objawem jest zainteresowanie zajętym facetem? Mogę pomyśleć o kilku dosadnych określeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
wiesz swoje doskonale znam.;) Dlatego chętnie dowiem sie czegos o nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta28
widzę że nie warto ujawniać iż facet jest zonaty bo odrazu jakieś dziwne komenatrze. Ja też jestem mężatka i co.I nic.Podobać sie może każdy wazne aby nie przegiąc danej granicy. Z tego powodu muszę wiedzieć jaka się miedzy nami relacja aby potem móc sie bronić..Jak zajdzie taka potrzeba.Dlatego między innymi zadałam to pytanie. Na drugi raz zanim cos zapytam nie zdradzę pewnych kwesti ,bo to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedząca**
to proste,on fantazjuje z Tobąw roli głownej...no wiesz.być może podkochuje się w Tobie,ale raczej to pierwsze i stąd ta nieśmiałość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie że to niesmiałość?A może poprostu niechce jzdradzić żony?dlatego..jednak mnie sie chyba wydaje że jaby mu nie zależało to nie oniesmielałabys go.Nie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traf o co chodzi
mam niesmialego kolege ktory tez nigdy na mnie nie patrzy jak ze mna rozmawia, a na 100% nic do mnie nie czuje, po prosut tak ma, widzialam ze ropzmawiajac z innymi kobietami tez nie patrzy im w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×