Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zatańcz ze mną.

Jak myślicie w jakim wieku najlepiej wyjść za mąż?

Polecane posty

Gość Marlenkaaaa123
A kto dzis żyje bez kredytu? Wiecie czemu tak późno wychodzimy za maz? bo jesteśmy bogatsi niz nasi rodzice, niz nasi dziadkowie.. Od kasy nam się powywracalo we łbach, Nie nie wyjdę za maż póki nie bedę miala 100 000zł na koncie, dziecko? przecież to mega wydatek ! Za te pieniadze wyjechałabym na wycieczke dookola swiata. Itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzydziestce. Nie chcę zabrzmiec jak wyrodna matka, ale po dwóch latach związku urodziłam dziecko w wieku 25 lat, mieszkam za granicą, więc byłam pierwsza z rodziną wśród moich koleżanek. Teraz czterdziestka na karku i mam i czas i pieniądze, dziecko już nastolatek, ale zwyczajnie na korzystanie z życia nie mam już energii, pracuje, śpię, czytam, czasem jogging, nie mam już namiętności ku życiu, za stara jestem, nie ma gdzie się spieszyć, niektóre moje koleżanki jeszcze nie mają dzieci lub mają niemowlaki, wszystkie dzieci jakie znam są zdrowe, wszystkie pary są płodne. Wszyscy sobie użyli i zakładają rodziny, ja nie użyłam, przed magisterka zaszłam w ciążę, żalu nie mam, jestem szczęśliwa, ale prawda jest taka że jestem zombie. Nuda i rutyna, nie spieszcie się do tego dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta ma inne potrzeby i pragnienia! ja np mam 24 lata i póki co nie planuję zamążpójścia ,myślę że mam czas ;) także każdy ma prawo wyboru ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie osobiście to jest bardzo dziwne, że dziewczyny w Polsce w w tak młodym wieku myślą już o małżeństwie ale takie podejście jest popularne szczególnie w krajach wschodnich bo na zachodzi jest całkowicie odmienne. Popatrzcie co mówi dziewczyna na ten temat która wychowywała się w Belgii i opowiada co ją zdziwiło po przyjeździe do Polski. https://www.youtube.com/watch?v=ikIn7KHqJJw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może niekoniecznie w okreslonym wieku, ale na pewno- - po studiach - po paroletniej praktyce zawodowej - po tym, jak będzie was stać na mieszkanie osobno/kredyt/wynajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 19 lat i byłam pomiędzy maturą i studiami. Dziecko pojawiło się na ostatnim roku studiów, tzn. w 8 miesiącu miałam obronę. Jest cały czas fantastycznie. Im wcześniej zaczniesz, tym większe szanse masz coś wspólnie osiągnąć. No chyba, że tylko mi się tak zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała w wieku 27 -28 lat ale to moje zdanie Nie ma reguły określającej wieku ,każdy ma inne zdanie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27-32 w mojej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do idealne podsumowanie Polek
Boszszsz, kobieto! Na jakim Ty świecie żyjesz i brednie opowiadasz?!! Mieszkam w tak wychwalanym przez Ciebie zachodnim cywilizowanym kraju. Nigdy w Polsce nie widziałam na ulicach tylu zaniedbanych, otyłych nastolatek z małymi dziećmi. Oj, żal mi Ciebie niewiasto. Tak we własne gniazdo sr*ć.... Wszystkiego dobrego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podam ściśle określonego wieku, ale na pewno (podobnie jak ktoś wyżej, tyle że bez studiów, ponieważ nie każdy idzie na studia) - w wieku, kiedy ma się dobrą i stabilną pracę - odłożone "oszczędności" (nie mówię, że na wesele, bo nieraz rodzicie się "upierają" przy pomocy w zorganizowaniu, ale zawsze dobrze jest mieć możliwość opłacenia wesela samodzielnie) - wtedy, kiedy ma się gdzie mieszkać (może być wynajem, stancja, czy coś własnego, byle nie "kątem" u rodziców jednych czy drugich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja umarzam że najlepszy czas na ślub to po 25 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 24 mąż 33 i myślę że wcześniej bym nie chciała. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też właśnie będę mieć 24 lata a mój przyszły mąż 33. Trochę się boję że to za wcześnie no ale mój facet już ma swoje lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×