Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polidoli

do tych co sypiają

Polecane posty

Gość polidoli

czy golicie wszystkie włosy w miejscu intymnym?? bo podobno to niedobrze, bo bakterie zatrzymują włosy. ja golę tylko bikini, to co wystaje z majtek, ale niedługo pewnie zaczniemy "oglądać się nago" i nie wiem co zrobić z tym 'buszem'. i jak się ich troche pozbyć, tak, żeby potem nie wrastały i żeby było równo i w ogóle. pomóżnie. plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może sobie przytnij
te włosy nożyczkami, a resztę wydepiluj kremem do depilacji??? Masz włoski wokół odbytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polidoli
no chyba mam. ale niedużo. a myślicie, że to dla faceta dyskomfort jak się jest prawie nie wygolonym. tylko lekko przystrzeżonym?? nie chce mi się co 3 dni z nożyczkami latać. i to jeszcze podrażnia. maszynka i krem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie używaj maszynki
po tym są podrażnienia. Kup sobie zwykły krem veet i tym depiluj sobie włoski- zero podrażnień, gładka skóra:) Jeżeli nie chcesz się depilować, nie rób tego. Przecież chłopak powinien to zaakceptować. Twoje futerko- twój wybór;) Mój chłopak lubi mnie nawet jak jestem zarośnięta. Lubi, tzn. podniecam go i jeżeli tylko mu na to pozwalam, dobiera się do mnie i mojej myszki i niezależnie od fryzury, jaką tam mam podobam mu się tak samo. Jeżeli zależy mu na TOBIE a nie twojej cipce, to przecież nie będzie mu to przeszkadzać... Pogadaj o tym z NIM, bo na forum nikt nie zna waszych relacji ani jego i twojego podejścia do tych spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polidoli
dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze gladziutka
Ja sie gole od wielu lat i nie wyobrazam sobie miec na pipce wlosow, niezaleznie od tego, czy ktos je oglada czy nie. Gole sie zwykla maszynka do golenia, na poczatku swedzialo i mialam podrazniona skore, potem moja skora sie przyzwyczaila. Wystarczy codziennie posiwecic na to z 1-2 min podczas kapieli, jezeli nie bedziesz dopuszczac zarastania, to takie codzienne przejechanie maszynka po ogolonej myszce naprawde nie stanowi problemu. Najbardziej czasochlonne jest golenie dlugich wlosow. Pozdrawiam! PS. Ja jako facet nie chcialabym piescic oralnie zarosnietej pipki, no ale to kwestia gustu. Kiedys mowiono, ze nie powinno sie golic wlosow pod pachami, bo tez czemus sluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrry
a jeśli bym chciała nożyczkami to jak to zrobić, żeby było równo przystrzyżone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×