Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olccia

MARZYCIELKI

Polecane posty

kwiaty no wlasnie polne albo z ogrodka od sasiada nie kosztuja nic...oprocz poswiecenia! czy ja sie poswiecam? a czy to zawsze musi byc wzamian za moje poswiecenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
nie musi być w zamian, ale jeśli Ty oczekujesz od faceta wychodzenia z rutyny, to i sama z niej wychodź :p jak Ty to sobie inaczej wyobrażasz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam propozycje może oświeć nas jak powinna wyglądac inicjatywa ze strony kobiety. my marzymy o kwiatach bez okazji a czego wy checie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
to ja mam Ci o tym mowic?? Ty znasz swojego faceta i powinnas wiedziec czego on chce tak jak i on powinien wiedziec czego Ty oczekujesz ale domyslam sie, ze ani jedno ani drugie nie zna swoich oczekiwan to niestety bolaczka wielu par, no ale ludzie.....zyjecie tak, jak sobie to zycie ulozycie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co swoimi marzeniami sie nie podzielisz... a może ich anie masz a to jest tylko pieniactwo zeby powyrzywać sie i powkurzać kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
a co Ci to da, jesli powiem o swoich oczekiwaniach? to Ci nic nie powie, ani Ty moich oczekiwan spelniac nie bedziesz.....wiec po co? :o swojemu facetowi takie pytania zadawaj, nie mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
właśnie Ci wytłumaczyłem dlaczego o tym nie mówie, ale chyba jesteś zbyt tępa żeby to pojąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co kobiety robią dla facetów
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
w tym rzecz, ze wiekszosc robi niewiele albo po prostu NIC a same to by chcialy niewiadomo czego :o wielkie mi ksiezniczki :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tempa?! Wybacz, ale twoje impertynencje dowodzą tylko i wyłącznie tego, iż brak ci elementarnego wychowania dobrych manier i co więcej śmiem twierdzić ze masz poważne dziury w wykształceniu skora swoja dezaprobatę potrafisz wyrazić tylko poprzez używanie niewyszukanych epitetów. Miedzy nami jest tak subtelna różnica ze my potrafimy powiedzieć, czego pragniemy. A wy po prostu wstydzicie się przyznać, że wasze marzenia można spełnić, jeśli po powrocie do domu zastaniecie wasza kobietę w bieliźnie. I tyle. Zero wygórowanych pragnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
piszesz "tempa", a smiesz coś mówić na temat "dziur w wykształceniu"? buehehehe :D potwierdzasz tylko moja domysły, że potrafisz patrzeć wszędzie, tylko nie na siebie....... żałosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kiedyś ktoś mądry powiedział, że kobieta bez mężczyzny więdnie a mężczyzna bez kobiety głupieje. I ja się z tym zgadzam. Tyle ze niektóre kobiety, mimo że mają mężczyznę więdną, bo on o nią nie dba. A niektórzy mężczyźni głupieją, bo ona się nim nie interesuje. Kobieta jest jak kwiat. A kwiatom żeby rosły potrzebna jest nie tylko woda i słońce. Potrzebne jest czułość i miłość okazywana nie tylko w urodziny i rocznice. A mężczyzna jest wybacz wyrażenie prosty jak konstrukcja cepa. Co nie zmienia faktu, że jemu też nie należy czułość i miłość. Problem polega na tym, że my to rozumiemy w dwojaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
w wieku 20-u lat dobrze juz jest odłożyć kolorowe gazetki na bok, wiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowe gazetki. Hmmmm jeśli tak uważasz no cóż Newsweek jest kolorowy polityka i przekrój też. Oki od jutra ich nie czytam. Wiadomości też w kolorze podają, więc chyba przestane je oglądać. Dzięki bogu ze nie książki drukowane są na czarno biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jak do człowiek powiedzieć, że obie strony się muszą starać, ale z tobą jak z człowiekiem się nie da rozmawiać dobrze zenie jesteś jedynym facetem na świecie, bo bym się chyba powiesiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..... facet sluchaj nic nie rozumiesz..... nic nie rozumiesz masz jakies dziwne myslenie.... bez komentarza w zasadzie... a moze Ty nie masz marzen? a moze Ty bys czegos nie chcial, nie oczekiwal od kobiety? rozumiem ze pewnie nie bukietu kwiatow....ale czego....skoro nie wiesz czego? to dlaczego wymagasz skad ona ma wiedziec SKAD MY MAMY WIEDZIEC WY W OGOLE NIE MOWICIE O SWOICH PRAGNIENIACH! Moje marzenie nr 1: sniadanie do lozka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
a ja chciałem powidzieć, że starania to za mało, bo najpierw trzeba wiedzieć o co trzeba się starać ale jak widzę nadal tego nie rozumiesz, potrafisz tylko jechać na mnie i nic więcej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
ale ja doskonale wiem czego ja chcę, i wie o tym moja kobieta co ty mi tu teraz wciskasz?? dlaczego o tym nie mowie tutaj - juz wyjasnilem, ale nie - druga sie znalazla ktora zaczyna wymyslac cos na ten temat :o pojebalo was czy co? ze swoimi facetami rozmawiajcie o tym czego chca, a nie kurwa ze mna!! :o no ja pierdole, co za ciemnogród :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste, co za facet. Ten topik założony został po to żeby pogadać o marzeniach, pragnieniach a ty, co karzesz mi kolorowe gazetki odłożyć i mówisz ze jestem tępa. I smęcisz ze trzeba wiedzieć żeby działać. To są hipotetyczne dywagacje o tym, czego pragniemy, więc może w końcu się dołączysz albo nie czytaj nie pisz i zniknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera jasna jak on mnie podkurzyl. Posluchaj no... jedno zasadnicze pytanie po co tu zajrzales? czy przypadkiem nie chciales poczytac o czym marza kobiety? hmm? czy po co innego? bo wiesz w zasadzie to porozmawiaj sobie ze swoja dziewczyna czego ona chce a nie na topikach o tym czego my chcemy! no chyba ze Cie pojebalo jak tu zagladales!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
hahahahaha zajebiste jestescie normalnie :D wspolczuje tym facetom co sie musza z wami tak meczyc na codzien :D znikam z tępakami nie bede sie zadawac :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo...wlasciwa decyzja tylko po co to kurcze czytasz miales zniknac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
olccia - mnie kazesz z moja kobieta rozmawiac o tym czego ona chce, a sama sie wypytujesz w necie czego chca facecia, hahaha esencja mądrości w tym jest zawarta hahaha szkoda, ze nie czytalas o czym pisalem wczesniej :) ciemnogród do kwadratu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam Ciebie w temacie tego nie bylo...a sie wtracilas to pytalam hahahahahahahaha ciemnogrod do szescianu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
miło mi, kazik jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
ja sie nie wtrącałam hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×