Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słodkaa

Powiedźcie mi, czy białe spodnie są modne w tym sezonie?

Polecane posty

Gość a jak nie sa to wyrzucisz
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulukulu
w tym sezonie modne jest tylko połączenie bieli z czernią-sama biel jest obciachowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie białe spodnie bez względu na to co jest modne a co nie...ubieram się dla siebie i tak jak mi sie podoba i mojemu mezczyzne...nie ważne czy jest to własnie ostatni krzyk mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozola
kolorkowa lubisz pewnie pokazywac stringi i dlatego nosisz biale spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Nigdy nie ubrałam się jeszcze cała na biało ;) wręcz śmiać mi się chciało z dziewczyn i facetów łażących non stop w białych spodniach i żeby było śmiesznie wszyscy w stringach :P Ostatnio byłam w Zarze i spodobały mi się białe spodnie :P ale nie prześwitujące i chyba je kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie prtzeswitujacych. :) uszylam sobie biale spodnie z fajnego materialy i troszke przeswitywaly, wiec jeszcze walnelam fajne kieszonki i nic nie widac i to to chodzi. jak widze laski, ktore maja biale spodnie i oczywiscie musza wystawac stringi to wrr :O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---LOL----------
No coz nie tylko biale spodnie ale w ogole bialy kolor jest hitem sezonu. I wcale nie tylko w polaczeniu z czarnym ale rowniez odcienie bieli, i wszystko OFF-white a takze zlote dodatki.... Kto nie wierzy nie zajrzy do Voque, Elle czy innych magazynow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze latem
jest modny biały:)ładnie podkresla opalenizne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaskaa
No zesz w morde jeza, lato idzie, więc normalną rzecza jest noszenie jasnych rzeczy.Bo wygląda się w nich swiezo, bo odbijaja światło słoneczne. Białe spodnie zawsze będzie można nosić latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeszcze jak!!! Uwielbiam kobiety w bialych spodniach. Wasza atrakcyjnosc wzrosnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Ma byc modny tego lata, zreszta białe spodenki ładnie wyglądaja na opalonym ciałku, czytałam że modny biały makijaz tzn, oczu ( co nie kazdemu pasuje, nadaje sie na wybiegii) białe tez pazurki, brrrrr, dziwnie to wygląda, ale spodenki oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modne czy niemodne
ale strasznie niepraktyczne, spodnie mam na myśli. Usiąść gdzieś w autobusie, przejść się ruchliwą ulicą albo po parku i niedługo spodnie wyglądają nieświeżo... buty się przecież kurzą, normalne, że i spodnie też, a na białym bardzo widać. A już jak deszcz gdzieś po drodze złapie, to w ogóle fajnie wygląda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem to
biale spodnie są sexi zwlaszcza na takiej fajnej pupci jaką mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam białe 'szwedy", ale jak nosic by nie były wiecznie brudne nogawki u dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskop09
czystko białe spodnie to mnie się z blacharami kojarzą i tego typu dziewuszkami w solarce ;) ale białe tło + wzory to juz co innego . coś tego typu moim zdaniem super na wiosnę/lato http://instagram.com/p/l0AN40MKr3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×