Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham go

Jakie mam szanse

Polecane posty

Gość kocham go

Jest facet który podoba mi sie juz od dawna.Znamy się ,rozmawiamy ze sobą.Jednak od pewnego czasu wpatrujemy się w siebie.Czy to znaczy ze mu sie podoba że tak patrzy?? Jak spotamy się po jakims tam czasie patrzy tak jaby nie mógł sie na mnie napatrzeć co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
tak:) rób jak serce mówi;) a ozy są lustrem nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarach
chce cię sprzedać do agencji ... ale musi zlustrować towar najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go
czyli sprawdza się przysłowe że oczy są źródłem duszy? Poprzez wzrok mozna wyczytać wszystko?czy to moze byc zmyłkowe też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go
czy w tej sytuacji, kiedy oboje tak się wpatrujemy w siebie, kiedy czuję przepływające między nami fluidy ma jakies znaczenie fakt, że on jest żonaty i ma dwójkę dzieci? czy to ważne, że jest ponad 20 lat starszy? chyba najważniejsza jest miłość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go
Co prawda powtarza już 2gi rok trzecią klase zawodówki hydraulicznej dla pracujących ale kocham go mimo to i uwielbiam połykać jego spermę w trakcie sexu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz powiem że dwa topiki wyzej to podszywacze.Nie jest zonaty!!!!więc powtórzę moje pytanie czyli sprawdza się przysłowe że oczy są źródłem duszy? Poprzez wzrok mozna wyczytać wszystko?czy to moze byc zmyłkowe też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia biała
tak mozna, ale osoba musi umiec patrzec, czytac głebie:) to dar:) oczy duzo mowia, dla tych co ccha widziec.. sercem:) w nich zal, smutek, ale i głebia, wnikliwosci, i uwielbienie:) czasem slowa sa zbedne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.
Za co go kocham??hmm za te oczy,za ten usmiech za to że jest miłym i kulturalnym facetem,za to ,ze jest wolny,niema zobowiazań.Że jest niepoprawnym romantykiem,i dżentelmenem.:) Chciałaym mieć takiego faceta.Moze mam szanse..Moze te oczy wpatrujące sie z radością w moje coś znaczą, może to znak od niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje dobre rady
to jak Ty nie wykonasz pierwszego kroku on tym bardziej. czeka az Ty go wykonasz powiedz ze bardzo Cie pociaga i masz ochote tu i teraz pocaluj go namietnie zdejmij mu spodnie i ssij go az poczujesz ze masz cukier w plynie w calej buz polknij i idz do domu bo na tym sie skonczy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie myslę bo
czas pokaże czy masz rację :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maricca
Walcz o ta miłośc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×