Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka tam kobietka

Co dzisiaj jadłyście? Jak ćwiczyłyście?

Polecane posty

Gość taka tam kobietka

niedziela 9. kwietnia cwiczenia - nic :( jedzonko: 1 - jogurt z platkami owsianymi 2 - ryz naturalny + maly filet z mintaja + troche mrozonych brokułów 3 - 2 jablka 4 - talerz galaretki poslodzonej slodzikiem 5 - jajecznica na patelni bez tluszczu z 2 jajek, cebuli i szczypiorku chyba za malo kalorii wyjdzie :( topik ten istnieje, zebysmy nauczyly sie prowazic zdrowa, diete odchudzajaca :) Dlatego z gory dziekuje za konstruktywną krytyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja napisze
* pół ogórka zielonego *2 łyżki platków kukurydzianych *1/4 kostki sera białego *kawalek ( na jeden gryz) serka kminkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobietka
to ja napisze - chcesz jest tak cale zycie? czy moze chcesz umrzec? czy jutro wsyzstko nadrobic potrojnie? Bo nie rozumiem dlaczego tak wlasnie jadlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja napisze
bo jesetm chora i nie umiem więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobietka
no to co innego, ale przeciez wyraznie napisalam, ze chodz mi o ustalenie tu zdrowych jadlospisow, a nie chorych... ;) ktos to przeczyta i wezmie za swietna diete odchudzajaca :P umrze i bedziesz go miala na sumieniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja napisze
nie doczytalam dokladnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam parę pytań do autorki: P 1. jak Tobie się udaje jeść mrożone brokuły, czy nie zimno w buzi wówczas? 2. jak przygotowujesz tę jajecznicę - bez tłuszczu z jajek, bez cebuli i bez szczypiorku? P.S. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobietka
mrozone, czyli wyjete z zamrazalnika, potem na parze utowane :PPP a co do jajecnzicy, to bez tluszczy na cebulce i ze szczypiorkiem :PPP moj blad :D nie rozumiem czemu sie czepiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robisz czasem jajecznicę z tłuszczami na cebulce? :P No i jeszcze jestem ciekaw jak smakują brokuły \"utowane na parze\" :P P.S. uwielbiam \"bawić się\" słowami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobietka
ej no! :( masz racje - robie mase literówek i pisze niedbale... postanawiam poprawę. ale czepiać się nie musisz - zresztą zadna to Twoja wizytówka (to czepianie sie cudzych błędów), bo to dość powszechne zjawisko na kafeterii, jak zdarzyłam zauważyć :P to tak w ramach... odebrania Ci reszty pewności siebie ;) brokuły oczywiście gotuje na parze, a jajecznicę czasem na oliwie z oliwek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że zauważyłaś masę wymyślnych znaków ( ;) , :P , :) ), które dawałem, żeby nadać humorystyczny odcień moim wypowiedziom. To, żeby nie było, że jestem Mr. Czepialski, dodam, że \"gotowanie\" (mam nadzieję, że miałaś na myśli smażenie ;) ) na oliwie z oliwek nie jest zalecane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobietka
grrrrrrrrr :PPPPPPPPP jajecznice smażylam :PPP zadowolony? juz sie tu nikt nie wpisze :( bo jakis somełan sie czepia każdego słowa :( i robi sobie z nas jaja :( na cebulce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobietka
wczoraj wazylam 64,7 dzisiaj rano - 63,8. wiem, ze nie powinno sie ważyć codziennie, ale chce widzieć kiedy z jakiegoś powodu waga mi rośnie, a kiedy maleje. Potrafie przez jeden dzień nadrobić około 4 kg, które zgubię w ciągu tygodnia. Wystarczy tylko jedna sobota :( Dlatego chce zanotować moment tego obrzarstwa. Chcę widzieć jak ładnie chudne, żeby potem to przytyć - może to mnie zmotywuje do wytrwałości? Chudnę dosyć szybko, ale szybko też waga mi wraca :( A wiec wieczorem napisze co jadłam - jeżeli ktoś bedzie chciał się przyczepić troche bardziej konstruktywnie niż somełan i powiedzieć czy takie jedzenie ma sens, no i sam się napisać o swoich postępach, to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobietka
rozmawiam sama ze sobą, ale to pewnie dlatego, że jeszcze... wcześnie jest ;) już mogę napisać jak będzie wyglądał mój najbliższy tydzień... to dla mnie standard... do piatku schudnę pewnie do 62kg, a w poniedzialek bede znow ważyła ok 5 kg... Jak tego uniknac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobietka
ok 65kg (tak uprzedzam somełana ;) i sama sie poprawiłam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt naturalny i łyzka musi :)) kawa rozpuszczalna z mlekiem to na sniadanko :) kromka pełnoziarnistego pieczywa z sałata , serem , ogorkiem i majonezem plus czerwona herbata to na II śniadanko pulpeciki w sosie pomidorowym plus mizeria ... to obiad :)) kawa i jedno ciasteczko i pomarańcze :)) to podwieczorek sałatka < sałata m pomidor , kukurydza , oliwki , tuńczyk , jajko na twardo i czerwona cebula :)) to na kolację A w międzyczasie dwie butelki wody mineralnej:)) wieczorkiem pół godzinki krecenia hulaj hop moje wczorajsze menu :)) pozdrawiam i zyczę milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja teraz
jogurt z płatkami owsianymi 2 kromeczki razowca z polędwicą sopocką do tego liście sałaty plasterki ogórka rzodkiewki i pomidora będzie jeszcze serek ziarnisty z warzyami jw. twarożek z czymśtam i jesli nie odpuści mnie za chwilę ochota to pasek gorzkiej czekolady a wieczorem idę na godzinę BSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA MUSZKA
o matko dziewczyny zaglodzicie sie na smierc.Nie dziwie sie ze dlugo tak nie mozecie i potemnastepuje obrzarstwo.To okropne tak traktowac swoj organizm na poczatek moze sprobujcie poprostu jesc mniej ale normalnie. No i mozna nie jesc kolacji .To okropne co robia sobie kobiety dla szczuplej sywetki.Postawcie na ruch bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała muszko .. czy to mało ?? to normalna ,,działka,, dla kogos takiego jak ja :)) to nie glodówka ani konkretna dieta . To zasada jeśc tyle ile potrzeba a nie tuczyc sie jak prosię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×