Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość april__

co sadzicie o reakcji mojego faceta na telefon ?

Polecane posty

Gość april__

Lezala komorka na stole, zadzwonil do mnie dawny znajomy, ktory wyraznie kiedys mial cos do mnie. Bylam zdziwiona bo zadzwonil po tak dlugim czasie i dawno juz o nim zapomnialam. Moj facet zobaczyl , ze on dzwoni i zaczal krzyczec na caly glos przy koledze, ktory siedzial obok na kanapie:po co ten huj dzwoni? ja pierdole, co za skurwysyn. Bylo mi strasznie glupio i wstyd za mojego faceta, za jego slownictwo. Nie moja wina, ze tamten zadzwonil ale nie spodziewalam sie ze tak zacznie krzyczec przy koledze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april__
mialo byc po co ten huj dzwoni bez usmieszku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaluca
Coz, sadze, ze reakcja Twojego faceta byla zenujaca i malo kulturalna :( A jaki jest normalnie, zdarza sie czesciej takie slownictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april__
sporadycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaluca
Raczej nie wrozy to niczego dobrego, wyobraz Was sobie po 10 latach, kiedy juz nie bedzie mu na Tobie tak zalezalo i nie bedzie sie musial starac. Chamstwo zawsze w koncu wyjdzie. Moze sie tak do Ciebie odzywac w przyszlosci na codzien, albo do Waszych dzieci. Nie jest to zadna dobra oznaka. Z czasem takie rzeczy przybieraja na sile, bo na poczatku czlowiek najbardziej sie stara je ukryc, opanowac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdęk
Rzeczywiście... przeklinał prz koledze, do tego z błędem ortograficznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april__
dobrze, chuj, mialo byc zdarzaja sie kazdemu bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia biała
tak ludzie ukrywaja sie, udaja ze nie pala, ni kla sa super a jak przychodzi co do czego potrafia siegnac od magii, zlorzeczen no to i w przyszlosic do zabojstwa, sa egoityczni na takich trzeba uwazac zbyt wydudndanych np przeciram oczy, jestem zdumiona, rozzalona, takie slownictwo to maska na prawdziwie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie taka wredna
ciesz się ze nie dostałas w ryj za ten telefon :( bo chyba nie wiele brakowało :( naprawdę godne pożałowania...zachował się jak dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia biała
no nie zawsze, sa tacy co tylko bluzgaja, a sa tacy co bluzgaja i reke podnosza, a sa tacy co odrazu reke podnosza.. on jaki jets wiesz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×