Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mantikora

Krem nawilzajacy do cery mieszanej - jaki polecacie?

Polecane posty

Mam 24 lata, cere mieszana z tendencja do przetluszczania sie. Szukam kremu silnie nawilzajacego, nie matujacego, bo mam zamiar uzywac go w domu i na noc. Ostatnio mialam krem ananasowy Apotheker Scheller czy jakos tak. Bylam srednio zadwowolona, podobnie jak z dermedica. Nivea Soft troche za bardzo tlusci... Mozecie mi cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka malutka
polecam garnier pomarańczowy w sloiczku, dobrze sie wchlania super nawilza nie zostawia tlustej wartswy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soraya terapia witaminowa matująco -nawilżający :) Dobry skłąd, dobrze nawilża. Matuje średnio, ale chyba nie ma na rynku kremu który potrafi matowić skórę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ten krem
się kupuje w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zawzieta
spróbuj kremu z koziego mleka z Ziaji. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Dax Perfecta do cery mieszanej, dla mnie bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika-----------------------
Krem nawilżająco - matujący Nivea. Ma fajną konstystencję, nie zapycha porów i dobrze nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona seria z Ori jest bardzo dobra do cery mieszanej- od mleczka i toniku, przez peelingi dwa kremy- na dzień i na noc. Ja lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Iwostin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a mozecie napisac chociaz nazwy tych kremow? Jakie to Olay? A Iwostin? Npisze jeszce raz: ne chodzi mi o krem matujacy, wrecz nie chcialabym zeby on ataki byl, ma nawilzac skore...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym olay pisze emulsja nawilzajaca.Super jest bo jest taka leciutka i nie zatyka porow takze nadaje sie do skory mieszanej.Lub tez z olay hydro-zel nawilzajacy tez swietny.Mam je obydwa i naprawde jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja polecam bandi-krem z algami morskimi(z serii młodziezowej na szóstke). Mam tez soraya care&control(ale to jest krem redukujący blizny i zmiany potrądzikowe),lepiej nawilża bandi,ale ten też zły nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o Ori mogę szerzej tak: Seria Swedish Care Balancing (do cery mieszanej) i z tego mamy cleanser (żel oczyszczajacy),tonner (tonik odświeżajacy), Night Gel cream (na noc żel-krem)i to samo na dzień:) Jest jeszcze peeling. Jestem zadowolona i lubię, przyjemnie pachnie, dobrze nawilża i faktycznie fajnie wyrównuje. Widac efekty, to dobre kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam oceanic AA krem odzywczo-lagodzacy lub krem nawilzajacy. dla mnie najlepsze, a tez mam cere mieszana z tendecja do przesuszania sie na policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno wejdź sobie
na wizaż albo na damskątorebkę, tak masz miliony recenzji a nie zawracaj tu głowy tym ciągłym 'up' hop siup itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzylam juz na wizazu. Chcialabym dowiedziec sie jednak czegos wiecej. Jesli przeszkadzaja Tobie moje ciagle upy i hopsiupy to po prostu tu nie zagladaj. Kapewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno wejdź sobie
nie WPK :P i tak sama wybierzesz wg siebie więc po co ci wypowiedzi innych, każdy ma inną cerę!!!! Poproś o próbki w drogerii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra siostra
Moja siostra ma cerę mieszaną i używa specjalnie dedykowany do takiej cery kremu z kwasem laktobionowym marki OrganicSeries. Jest to naturalny kosmetyk, który zaleciła jej kosmetyczka. Bardzo dobrze się u niej przyjmuje, wygładził jej drobne zmarszczki, intensywnie nawilża i dobrze reguluje wydzielanie sebum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Inga
Moja siostra ma cerę mieszaną i używa specjalnie dedykowany do takiej cery kremu z kwasem laktobionowym marki OrganicSeries. Jest to naturalny kosmetyk, który zaleciła jej kosmetyczka. Bardzo dobrze się u niej przyjmuje, wygładził jej drobne zmarszczki, intensywnie nawilża i dobrze reguluje wydzielanie sebum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×