Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bajkopisarz

Bajka o miłości

Polecane posty

Gość Bajkopisarz

Dawno dawno temu była sobie miłość. Pewna kobieta dała ją pewnemu meżczyźnie gdy tylko go zobaczyła, bo to była miłość od pierwszego wejrzenia, podobno piękniejsza od innych. Mężczyzna próbował jak silna jest ta miłość. Tak sobie próbował, dla zabawy. Ranił ostrymi słowami, dobijał obojętnością, wykańczał codziennymi złośliwościami. Miłość zaczęła słabnąć. Mężczyzna nie widział tego albo nie chciał widzieć. W końcu gdy już prawie jej nie było, kobieta zebrała resztki i zastanawiała się co z nimi zrobić. Drugi mężczyzna wyciągnał po nią rękę. Ostrożnie, z obawą, kobieta dała mu te resztki miłości. Obejrzał dokładnie i stwierdził, że bierze. Tylko że nie powiedział kobiecie, że bierze dla zabawy. Pobawił się trochę i wyrzucił. Nawet nie patrzył, gdzie upadła. A ona wpadła w ręce trzeciego mężczyzny. Była już prawie martwa. Ten trzeci mężczyzna ją odchuchał, nakarmił i jakoś przeżyła. Nawet zaczęła nabierać rumieńców. I w tym momencie ten trzeci stwierdził, że to chyba nie taka miłość, o jaką mu chodziło. Nie był już czuły i delikatny. Odkopał ją daleko od siebie. Kobieta zastanawiała się, czy się po nią schylić. Stwierdziła, że to nie ma sensu. Pozwoliła jej umrzeć gdzieś pod płotem. Jej serce stało się bryłką lodu, zaczęła patrzeć na świat innymi oczami. Wtedy ci mężczyźni zrozumieli, że jednak dobrze było mieć tę miłość. Przyszli do kobiety i prosili choćby o jej okruszek, bo w końcu dobrze jest mieć coś, co grzeje w chłodne noce i pozwala czuć się lepszym niż się naprawdę jest. Ale tej miłości już nie było. Rozczarowani i źli zaczęli krążyć wokół kobiety w nadziei, że jednak coś im się uda zdobyć. Nakładali różne maski na twarz. Ale ty razem kobieta nie dała sie napbrać. Była ostrożna. Nie oddała nikomu swojego serca z lodu. Tylko ono jej zostało. Ktoś kiedyś powiedział, że miłość jest wieczna. Kłamał? Chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajkaMajka
Miłości nie ma, a mówienie o niej, pisanie, to właśnie wielka BAJKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja___
bajkopisarzu--->gdzie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest tylko nikt nie wiem jak wygląda. Czasami tylko zdaje nam się ze ją widzimy ze to to, ale nie jak można coś rozpoznać skoro nie wiem się, czym to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajęczyna..
Bajkopiszarzu - czy kłamał.........chyba nieee......... Tylko to nie miłosc jest kłamstwem, to my kłamiemy :( Qrcze, faktycznie smutne..................., ale cóż.......:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkopisarz
Uciekam spać. Na dzis wystarczy. P.S. Wszelkie podobieństwo do osób Wam znanych niezamierzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajęczyna..
miłych snów Bajkopisarzu, niech Ci się przysni.........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkopisarz
Hmm, pilnowałam się ale jedna literówka mi sie zrobiła na końcu. Przepraszam. I naprawdę już uciekam spać. We śnie jeszcze jakaś miłość może żyje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie \"Alchemik\":P \"Każdy umie cierpieć - to ludziom przychodzi najłatwiej -najtrudniejszą i najambitniejszą rzeczą w życiu jest osiągnąć szczęcie.\" \"Dlaczego mam słuchać serca? Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdyby udawał że nie słyszysz o czym mówi nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać ci tego co myli o życiu i świecie.\" Kolorowych wszystkim Smutasom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia biała
miłośc jets wieczna, ale to miłośc zrodozna z objga a nie jednej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybaczamy literówki
swoją drogą potrójność uwagi, nono no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×