Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Min-su

Jest ktoś z Nowej Zelandii? Albo... Kanady?

Polecane posty

Gość Min-su

Witam, Myślę o emigracji poważnie, chociaż tu mam w miare dobrą pracę i "normalne" życie. Chcemy wyjechać razem z moją lepszą połąwą, która - nie będąc obywatelką EU, nie może pracować w Polsce. Mało tego, w obecnym miejscu musimy się ukrywać! No więc - jak mi się wydaje - jedyne rozsądne rozwiązanie to właśnie NZ albo Kanada. Chcemy tam pracować i żyć sobie spokojnie i szczęśliwie. Sporo czytałem -- niestety jak to zwykle bywa opinie są skrajnie różne. Szukam więc kogoś, kto mieszka w jednym z tych krajów i mógłby nam coś doradzić. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polelum
Tez o tym mysle.Wazne znalezc prace wczesniej tam, wtedy latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p e c h
ja wiele razy próbowałam w canadzie mam bliską rodzine a nowa zelandia to bardzo drogo i ciężko sie tam dostać -ogólnie b cięzko żeby tam się znależc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozzzie
znam wiele osob ktore mieszkaja w N.Z I bardzo sobie chwala... bezrobocie jest bardzo niskie, rzad bardzo pomaga imigrantom, pogoda jest ladna i ciepla w porownaniu z Kanada :) jedyny minus to prawie jak na koncu swiata ;) juz wiecej Polonii znajdziesz w Australii ( gdzie takze nie ma problemow z praca pod warunkiem ze znasz jezyk).. W Kanadzie jest boom w Albercie wiec jesli mozesz to jedz tam - znajomi jada do Alberty gdzie pracuja przy wydobywaniu ropy i maja 23 $ na godzine przez pierwsze 8 godzin, kolejne 4 placa Ci 33$ ( pracuja w trypie 12/12, dla silnych mezczyzn wylacznie, chuchra nie dadza sobie rady) pozdrawiam i powodzenia w emigracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Nowej Zelandii. Przeprowadzilam sie z rodzicami tutaj juz chyba 10 lat temu (czas szybko leci). Polecam NZ, w Kanadzie bylam na wakacjach i tam tez jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jak fajnie a ja marze o wyjedzie do nowej zelandii..a jak sie dowiedzialam jakie sa koszta chocby samego biletu lotniczego to jakos przestalam wierzyc ze to mozliwe!! o kanadzie tez myslalam,tylko bez zadnej rodziny tam ani nawet znajomych to chyba nierealne dostac wize...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
A ile mniej więcej kosztuje bilet do Kanady albo Nowej Zelandii? Ja bym chciała do Kanady polecieć, chociaż na dwa tygodnie, trochę kasy doastałam na 18, do tego dorabiam opiekując się kuzynem i to nieźle, na obecną chwilę mam 700zł, ale do wakacji jeszcze sporo czasu i tak myśle ile bym potrzebowała na taki wypad...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia_PL
Bilet do Kanady to koszt mniej wiecej okolo 2000-2300zł w dwie strony, oczywiscie przed Świetami cena bedzie znacznie wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×