Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DARKSPONG

Wygoleni panowie łączcie się !!!!!!! Ku przyjemności Pań

Polecane posty

Gość alterego
łącze się i bynajmniej nie w bólu:P.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Pedały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idefix
hm... coś tutaj pustawo.... nie golicie się panowie.... a fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego
buhahha wiesz ukasz jesli juz mógłbys powiedzieć Geje bo oni o siebie dbają , a zapuszczają sie pedały takie jak ty:P buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego
zreszta odezwał sie ten któremu jeszce na klacie nic nie wyrosło a co dopiero na dole...Ukasz dziecko zmień piaskownice bo tu dorośli sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego
zreszta odezwał sie ten któremu jeszce na klacie nic nie wyrosło a co dopiero na dole...Ukasz dziecko zmień piaskownice bo tu dorośli sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Geje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pedały co za różnica, prawda jest taka, że oni golą sobie odbyty i nogi, aby się skurwiac na maxa, ładują se w dupki, i jedzą czasem kał, czytalem ulotki Biedronia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulek
głupi jestes ukasz jak but . .a ogoloną pipkę to lubisz ? to dlaczego kobieta nie ma lubieć ogolonego faceta ??? jak twoja lubi twoje włochy to się bawcie dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Facet ma być owłosiony bo to jest jego zaleta, a kobieta ma być bez włosów, bo taka jest jej natura, tak jak naturalne są wlosy u facetów. a jeżeli geje sobie golą, to widać, że coś mają z głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie , ze Panowie powinni sie skubać :) a jak :) nie ma lekko :) takie czasy :) niebawem swieta :) jajka do cebuli a potem Wam Wasze Panie zrobią kraszanki ;) joke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego
a przystrzyzeni tez Ci przeszkadzają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka natura
ty dziecko uwazasz, ze kobiety, to tak z natury wlosow nie maja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostuś
ukasz ... natura kobiety ? to wg CIebie kobieta bez włosów>> takie to tylko w przedszkolu frędzlu . wykup sobie karnet do przedszkola to bedziesz miał bez włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego
up up moze to pedofil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Pedofile to wy bo checie pozbawić mężczyzn włosów, aby wygladali niczym 10 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Jeście głupi, kto mowi, ze nie jestem owłosiony, bo jestem mam włosy na klacie, na nogach i nie gole ich bo to nie męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upers
Ukasz kurwa wydupiaj stąd niedorobiony imbecylu o ograniczonych przez Twego guru Rydzyka poglądach. Pierdolisz jak jakiś potłuczony bojówkarz moherowych beretów. Nikt Ci sie nie karze strzyc golic dbać o siebie rośnij sobie jaskiniowcze zarastaj. Nie wtrącaj sie do tematu jak nie masz nic do powiedzenia konkretnego. Nikt nie każe Ci sie wygolic na całym ciele.Wystarczy ze przystrzyzesz kłaki na fiucie zeby wygladał jak coś z tej planety a nie kurwa z Marsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz synu ..a czy ja mówie o wydepilowanych w całości facetach???? poaptrz ile kobiet narzeka na forum na to że faceci nie potrafią zadbac o swoją higiene. Ile razy sie skarżyły ze moglibysmy poprzycinać kłaki na fiutach bo przeszkadzają przy igraszkach..... Masz jeszcze coś do powiedzenia??? Widze ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem wiec WYPIERDALAJ PO SŁOWNIK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Twoja wypowiedz jest bez argumentow i widać PO'owcu, że ci media mózg wyprały i czytasz GWno i stąd masz ochote golic se jajka. Bo tak pisza magazyny zachodnie,twoja sprawa jezeli chcesz wyglądać niczym nieopierzony indor, i gol sobie fiuta żyletką, tylko se nasieniowodow nie pokrój , albo zyły nie przerwij zobokolu. A chodzilo mi o to, ze natura kobiet jest nie miec wlosow, kanonem jest golic się , a chłop może być owłosiony i powinnen być, jeżeli chce się uważać za mężczyznę, a nie za lalusia z wypranym mozgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj racja :) wiekszość Panów i tu posluże sie cytatem :\" jak juz potrafi czytac to smierdzi na odlegosc\" die Panowie o siebie bo inaczej to klęska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam mam wlosy na klacie na rękach na nogach i co? po przystrzyzeniu włosów łonowwych staje sie pedałem gejem czy jak jeszce to nazwiesz??? Jeśli dalej nie rozumiesz to powtarzam WYPIERDLAJ PO SŁOWNIK!!! ALE JUZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz Debilu Radia MaRYJA kanon wygolonej kobiety przyniosły do nas zachodnie pisma jesli juz tak bardzo chcesz wejść w ten temat...gdyby nie one to do dzis miałbyś kobiete z arośnietymi nogami i pachami i włosami powyzej pępka. Jęsli juz chcesz sie kłócić sam preytocz odpowiedni argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CipkaPipka
Popieram, same pozytywy:-) Brawo panowie!!! A ty ukasz bujaj tak się dalej, zahoduj sobie długie brudne włochy i skręć dredy, na pewno będziesz z siebie dumny, ale na naśladowców raczej nie licz mały kutafonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Widać jak macie przeżartą psychikę, ze tylko potrafcie przeklinać hahah :) śmieszni jesteście że ktoś ma inny pogląd na tę sprawę, wiecie co, jesteście w mniejszości, bo wspierajcie kulture gejowską, własnie tym ze się golicie, jeżeli se dupe i odbyt golisz i nogi całe jak kobieta, to coś z tobą nie tak. A przystrzyc to sobie mozesz wlosy na glowie, ja mówię tu o depilacji na maxa, o czym ty nadal nie potrafisz zajażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2 nie pierdol tu o kanonach co ty z ASP jesteś a moze histeryk sztuki??? Natura kobiete samą w sobie wyposazyła w mniejsze owłosienie niz u faceta , wiec co ty mi tu za kanony przedstawiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Mówię tutaj o kanonach piękna łosiu. I niech nikt nie mówi, że owlosiony facet moze smierdzieć, kwestia higieny pozostaje, i niczym się nie różni od faceta nie daj boze wydepilowanego. Jest bez różnicy, wiec nie opowiadaj glupot, ze facet owlosiony śmierdzi bardziej niz ten wydepilowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj wyżej pisałem juz 2 razy......widać ze jestes totalnym imbecylem bo nie rozrózniasz słowa wygolony od wydepilowanego:| jezuuuu A więc przetłumacze Ci to- wygolony oznacza męzczyznę bądz to poddającego sie zabiegowi przystrzyżenia nadmairu włosów łonowych( taka sytuacja jest najlepsza jesli mamy tors mocno owłosiony i nasze naturalne owłosienie, któremu Ty tak hołdujesz schodzi nam ponizej pepka. Bo jakże w takiej sytuacji wyglądałby chłop który wygoliłby sie tam do zera??? Co najmniej dziwnie) bądz to przystrzyga i goli sobie część zarostu. I NIE MÓWIE TU O WYGOLENIU SOBIE WSZYSTKICH WŁOSÓW Z CAŁEGO CIAŁA!!!! DALEJ NIE POJMUJESZ???? MAM CI POWTÓRZYC CO MASZ ZROBIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepnym razem jeśli nie rozumiesz oco chodzi w temacie spytaj autora co miał na myśli a nie ciąg bez sensu debilnych gadek w których to o czymś innym my o czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Stary ty pewnie czytasz takie pisma jak LOGO albo Man & Health, jesteś zapatrzonym na siebie narcyzem, który kosi wlosy na swym ciele tylko dlatego aby się podobać dziewczynom, powtarzam facet nie musi sie golić, bo to co naturalne jest piękne, i tak było do wieków, ty jednak chłodujesz zasadzie że to co stare tradycyjne jest gorsze, bo nie nowe, czytaj dalej sobie pedalskie pisma dla panów i gol se jaja zyleta, tylko mówie nie pociachaj se nasieniowodow i żyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×