Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DARKSPONG

Wygoleni panowie łączcie się !!!!!!! Ku przyjemności Pań

Polecane posty

Gość Ukasz 23
Dobrze, że PiS doszedł do władzy, może wam głupie myśli o pedałowaniu i goleniu jajec wyjdą z mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz potrzebujesz wielu słów aby pokazać jak wielkim idiotą jesteś. Rzadka to cecha ale nie pielęgnuj jej, nie wszystko co osobliwe jest interesujące. O moje żyły i nasuieniowody sie juz nie obawiaj:) Nie musze czytac żadnych czasopism i nie kieruje si tu żadną modą.Pieniądze wole wydać na moją kobietę która to poprosiła mnie o to z racji mojego bujnego owłosienia i skoro ona robi coś dla mnie mogę i ja jej dac cos od siebie. Proste i logiczne. A Ty sie tak nie unoś bo ci żyłka strzeli i nasieniowód bez używania żyletki. Dalej widze nie pojmujesz sensu tego tematu. Prosiłem tu o wpisywanie sie tych którzy to robią a skoro tego nie robisz znie zabieraj głosu bo i tak mówisz ciągle nie na temat. Załóz swój temat i tam dyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
A ja nadal widzę, że nie lubisz dyskutowac, pewnie liczysz na topiki w stylu "brawo ja gole" "100% poparcia" etc. Nic z tego, chce ci uzmysłowić że jesteś w mniejszosci i kazdy normalny facet nie popiera że sobie odbyt jaja nogi golicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaha dyskutowac moge ciągle ale z kimś na poziomie a nie z kimś kto skonczył podstawówke i nie potrafi przeczytac kilku postów wyżej i zrozumiec o co chodzi w temacie....a wiec bywaj :)żyj w swoim świecie dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
a ja lubię jak mój mężczyzna ma przycietę włoski łonowe i pod pachami. Nie ma nic wspólnego z gejami!!!! po prostu jest zadbanym pachnacym facetem!!! krzakom w gaciach mówmy stanowcze NIE!!!! :classic_cool: pozdrawiam wszsytkich zadbanych panów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj skarb goli sie tylko na twarzy... jakos dziwnie by mi bylo miziac taka ogoloną laleczkę... nigdy od niego nie smierdzi, dba o higiene... jedyne czego sie wspolnie obawiamy, to ze niebawem bedzie jedynym na swiecie naturalnym samcem ;) ale fakt - topiki takie jak ten troche mieszaja mi w głowie... prawda jest taka - mi te jego \"krzaki\" nie przeszkadzaja.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alterego
no i chwała Ci:) nikt tu przecież nie mówi ze trzeba, topik jest dla tych którzy to robią:) Tylko troche sie zamieszało bo ktoś tu nie umiał odczytac sensu ale są ludzie i parapety. Ja spróbowałem bo mnie to zaciekawiło.... moja dziewczyna ani tego nie wymagała ani nie nalegała. Przyciąłem troszke kłaczków gdzieniegdzie trzeba było golić i jest jak jest.Jej sie podoba.Jakoś nie gole sobie nóg ani klaty jak ktoś tu ciągle próbował nam wmówic ze to o to chodzi. Czytanie ze zrozumieniem jednak boli ten nasz naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Zwierzyński
golę nogi pianką VEET . ale pedałem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuuuuu
do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie
panowie tak trzymac, głe jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-23yyyyyyyyyyyy
ukaszek zszedł dopiero z drzewa i podejrzewam że ma ścia lat i dopiero ze swoich kłaczków jest bardzo dumny .Sam to miałem i zapuszczałem ale z tym skończyłem gdy mi zona zaczęła mówic po kąpieli że nadal czuc .A czego kłaki tam są pokręcone ??? od smrodu młodziutki .Ale to żart hehehe. A po za tym stwierdziłem że czuję wreszcie kobietę .A facet z gąszczem na jajach wygląda jak dziób bociana wystający z gniazda w którym są jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz 23
Radio Maryja góra i Młodzież Wszechpolska też a pedałom mówimy NIE!!! Moherowe berety łączcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze - Ukasz 23 - ukażę cię 23 razy... Pierdnięciem w nos przez moją kozę - za takie durne poglądy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylaczam sie do dyskusji i staje po stronie alterego, DARKSPONGA i oczywiscie reszty zarowno Panow jak i Pan, ktorzy wiedza do czego sluza nozyczki i maszynka do golenia:) Pachy i jajeczka na zero, reszta przystrzyzona maszynka na 2 ;) i jakos nie mam zapedow homo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem homo
i wcale nie uwazam zeby golenie bylo dobre bo lubie owlosienie . Najwyzej czasem mozna przystyc wlosy na fiucie i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
hej rolnik Kto ci pozwolil wejsc na antena jestes zero,zero i masz siano we lbie.Twoje wczesniejsze wypowiedzi to klapa ,dno.Idz lepiej kozy ruchac inie zapomnij obojga nóg wlozyc w gumowce,nie ucieknie ci Rolniku,me,me be,be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet szuka kosmetyczki
Każdy robi na co ma ochotę :) moja Pani mówi, że żyjemy w wolnym kraju :) A to ja pierwszy trafiłem do kosmetyczki na depilację i moja Pani bardzo to lubi :D Więc staram się cały czas być regularnie wydepilowny dla niej a dokładnie moje pachy i to co pod slipkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej henk1 :classic_cool: jak to przyjemnie fachowca od ruchania kuz posłuchać :classic_cool: zrobisz karierę na cafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopcze ogarnij się
Ukaszu 23 ogarnij się drogi chłopcze. goląc sobie penisa nie mozesz pociac sobie nasieniowodow chyba, ze go przetniesz na pol dziecko. na dodatek w penisie jest jeden nasieniowod a nie nasieniowody, chyba ze twoj penis jest jakis mutantowaty. poza tym chlopcze jestes ograniczony. nie gola sie jedynie geje i pedofile ale ci, ktorzy chca robic to dla siebie i swoich kobiet. bo jesli nie zauwazyles to bardzo duzo kobiet narzeka na wlochy na penisach, klatach i plecach swoich facetow. a co do kobiet. piszesz, ze kobieca natura jest taka, ze maja byc bez wlosow. dziecko jaka natura???? natura stowrzyla zarowno kobiete jak i mezczyzne z wlosami. chyba cie to zdiwilo bo widze, ze myslisz, ze kobieta rodzi sie bez wloso. jak by sie rodzila bez wlosow to po co niby by sie golila? zastanow sie zanim cos napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj ale ciężka noc będzie
tak magda masz rację facet ma być facet taki dziki nieogolony mmmmmmmmmmm jak tu spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa ja
nie cierpie krzaczorow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj ale ciężka noc będzie
może jakieś problemy hormonalne masz ? Albo z Ciebie coś na pograniczu : on - ona Facet ma zarost i owłosienie tam gdzie trzeba a reszta jest wymysłem zniewieściałych chłoptasiów i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-23yyyyyyyyyyyyyy
Zarośnięci faceci pomyslcie że mamuty wyginęły bo nie przewidziały nadchodzącej epoki lodowej jak i nie przewidujecie przemijającej epoki zarostu lata 70-te to brody i wąsy i to takie że ust nie było widac ,a może wy babeczki chcecie takich facetów ???dzisiaj o tej modzie zapominamy .A widzę na wielu postach że żonate panie coraz częsciej spoglądają na tę samą płec ,a dlaczego ???? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak facet moze lazic
z krzakami w gaciach i pod pachami????? Na szczescie mój jest zawsze ladnie wygolony! Ufffff:) Taki swiezutki i pachnący mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...................
golić okolic intymnych nie musi, ale przyciąć tak. nie lubię buszu. ale klata ma być owłosiona. I na szczęście mój facet taką ma. to jest bardzo sekowane. Pachy są mi obojętne. może golić lub nie. Ważne, że ma być czyściutki i pachnący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole 21 lat
Ja sobie ścinam włosy łonowe tak na krótko 3mm i z peniska także. Tylko tyle a jaki komfort, włosy ci się o rozporek nie zaczepiają i się tak nie pocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×