Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety prawda

nie wiem czy powiedzieć

Polecane posty

Gość niestety prawda

byłam niedyś molestowana i nie wiem czy powiedzieć o tym mojemu facetowi. on czuje ze coś jest nie tak i czasem pyta a ja nie wiem czy powinnam mu powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety prawda
ja ledwie sobie z tym rade o co dopiero on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy czy łączy Was \"coś więcej\".Jeżeli tak , to moim zdaniem ukrywanie prawdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Musisz mieć do niego zaufanie a on do Ciebie . Swoją drogą czy z kimś już o tym rozmawiałaś??\" Przerobienie \" swojego problemu może być początkiem \"uwolnienia się \" od niego . Może to wyznanie tutaj to początek :\"zdrowienia\". Życzę Ci tego! POzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety prawda
nie z nikim nie rozmawiałam i nie wiem czy bym umiała. powiedziec to jedno a opowiedzieć to zupełnie inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety prawda
może kiedyś sprubuje ale nie wiem czy teraz czy dam rade. ja z tym sie już pogodziłam wybaczyłam i staram sie żyć normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety prawda
dziękuje ze wziełyście mnie serio. pomogłyście mi naprawde. lepiej sie teraz czuje mimo ze anonimowo to jednak powiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja___
sa grupt wsparcia dla DDA i DDD - znajdz w necie albo w poradni psychologicznejCi dadzą namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja......
ja Mojemu powiedzialam....powiedzial ze kiedys temu komus cos zrobi...teraz kiedy moj zwiazek sie psuje,zaluje tego...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×