Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TOSIA-R

samotne matki z różnych krajów-piszcie

Polecane posty

cześć ! chciałabym abysmy my kobiety-matki samotnie wychowujące dzieci wspierały sie pomagały sobie w naszych codziennych problemach - prosze piszcie skąd jesteście i jak dajecie sobie rade tu w Polsce jak i zagranicą??Ja mam prawie 35 lat dwie nastoletnie córki tak naprawde od 1999 roku sama je wychowuje były mąż odszedł do innej kobiety,ale stwierdzam że z roku na rok coraz mi cieżej i gorzej. A JAK WY DAJECIE RADE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, czemu tak narzekarz, mysl pozytywnie, wtedy udreki okaza sie szczesciem. Szukam atrakcyjnej kobiety do spedzenia reszty zycia we dwoje. A dlaczego Cie maz opuszcil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo był za pewny siebie i cwaniak ,teraz z perspektywy czasu bardzo żałuje :) widze to po nim i jego zachowaniu a ja nie narzekam ze jest mi bardzo żle??, troche mi cieżko ale dzieci mi to wynagradzają jestem zaradną wesołą i zadowoloną z siebie kobietą.Chce wiedzieć i nawiązać kontakty z innymi kobietami które tak samo jak ja żyją .to tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY NIE MA ani w Polsce ani zagranicą KOBIET SAMOTNIE WYCHOWYJĄCYCH DZIECI KTÓRE SAME MUSZĄ WSZYSTKIEMU STAWIAĆ CZOŁA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać nie ma kobiet samotnych na świecie które liczą tylko na siebie i same wychowuja dzieci- kazda ma swoja połówke :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno sa...
tylko, pewnie nie znaja tego forum... Pozdrawiam. P.S. Mnie tez wychowala samotna mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tak ciężko pracuja żeby coś osiągneły tu w Polsce ze już na jakieś tam pogaduchy nie mają czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nereus chyba mnie nie rozumiesz ja nie potrzebuje poparcia moralnego ani jakiś rad !!!! jaką pozytywną drogę?????gdybym była w totalnym dołku to mam swoje sposoby sprawdzone jak z niego wyjść-DZIĘKI SERDZECZNE :) a swojego życiorysu nie mam zamiaru pisać. chciałam tylko wymieniać sie poglądami z kobietami takimi jak jak, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja związałem sie z kobieta z dzieckiem i mam wyrzuty, ze jestem frajerem. Jednak jak tylko zobaczę ja z córka to od razu o wszystkim zapominam. Nie wiem co mam z sobą zrobić. Czasami dostaje obłędu przez myśl, ze jestem frajerem a pózniej niemal szaleje ze szczęścia gdy je widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz zryty beret - jak każdy Polski facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×