Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamaraa

Nie zwiędły Wam kwiaty w bukiecie??

Polecane posty

Gość tamaraa

Wiem, że pytanie tendencyjne, ale jakie miałyście bukiety, które potem okazały się bardzo trwałe. Ostatnio kupiłam róże, jechałam 30 km na wesele koleżanki i róże przy dojeździe na miejsce okazały się smętne i kolor zblakł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiały Ci babki z kwiaciarni dać do bukietu stare kwiaty :P jakby były świerze nic by się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Obawiam się, że nawet najświeższe kwiaty nie wytrzymają całego dnia. Te róże były świeże, a zmarniały po drodze, boję się, że tak samo będzie z moim bukietem ślubnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeże kwiaty potrafią naprawdę długo wytrzymać. Dała Tobie róże po reanimacji, już raz jej zdechły, to walnęła je do miski z wodą (zanurzając całe) no i zdechły... Zmień kwiaciarnię. Kwiaty do ślubnego bukietu najlepiej zamawiać na pojemniczku z wodą i gąbką zieloną (wodochłonną i oddającą kwiatkom). Inna teoria, kwiaty nie stały przez 24 h, po ścięciu w zimnym (piwnicy, chłodni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 km? to jest cały dzień??? Acha, ja praktykuję jedną rzecz, mianowicie, po kupieniu kwiatów zanim je dam i tak trzymam je w piwnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Mój ślub= cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się, zmień kwiaciarnię i wybierz bukiet na nawadniaczu ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak jest
z tulipanami i kaliami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak jechałam na wesele to miałam róże które miały taki malutki pojemniczek z wodą -ten pojemnik był taką zreszta też dekoracją zrobioną przez panią z kwiaciarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann1907
tak wytrzymaja teraz bukiet uklada sie na specjalnym stojaczku z gabka nasaczona woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babahs
moj bukiet od ślubu ma juz rok i jest jak nowy zasuzyłam go sobie:) 30 kwietnia wyrzuce:) bo wtedy roznica slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
moje nie zwiędły, ale zaczęły się rozwijać, a miałam dużo pąków tulipanów... Ale wygladało to ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×