Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marmaid

dobry krem nawilżający do 20 zł?

Polecane posty

Gość marmaid

możecie jakiś polecić? chciałam kupić ten z clean&clear ale czytalam niepochlebne opinie na jego temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu biały Nivea Soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam sie do Nivea soft ,lekki i pieknie sie wchłania,buzia nie jest tłusta, dobrze nawilza, zalezy od potrzeb cery oczywiscie:) nivea visage tez fajny,sa rozne rodzaje dla konkretnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam nivea:) Sama używam komestyków nivea visage - te różowe do cery suchej:) i jestem z nich baaardzo zadowolona:)i są niezbyt drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmaid
Co za jednomyślnośc dzięki za opinie:) Jeszcze jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmaid
A próbowałyście może krem Dove Uniwersalny? Bardzo lubię kosmetyki Dove może ten jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no chyba sobie
żartujecie z tym dziadostwem pod nazwąNivea!! A jużna pewno NIE POLECAM Nivea soft, to dobre dla starych babć!! Rany, żeby młode dziewczyny używały takiego szajstwa!!! kup sobie lepiej coś Sorai!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem alergikiem i niemoge uzywac ardzo zozonych:P lol na pondsy i loreale mam uczulenie,sraya to dopiero szajs:o uczula mnie juz lepsza eris kazdy ma prawo do własnych sugestii i nie musisz nikogo obrazac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najlepszy jest krem nawilżająco matujący garniera. dobrze nawilża i nie powoduje tłustej skóry no ale wiadomo każdy woli co innego ja osobiście też nie podpisuję się pod kremami nivea;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no chyba sobie
ale ja nikogo nie obrażam, czy ja piszę że jesteście taki czy takie? NIE. Po prostu dla mnie Nivea to szajs. Jeśli miłąbym wymieniać dobre kremy to niestety są one powyżej 20zł-La roche posay na przykład. A że ma byćdo 20zł no to napisałąm że Soraya jest OK. No chybaże gdzieś znajdzie siew promocji OLAY do 20zł, choć nie wiem, chyba jednak więcej niż20 kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemytomojaspecjalnosc
polecam bepanthen krem , w aptece ok 13 zl , po kremach Nivea , Soraya,Garnier niestety skora jeszcze bardziej mi sie wysuszala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam LIRENE bioaktywny krem nawilzajacy-przeciwrodnikowy i jestem z niego zadowolona.A co do kremu nivea soft to jest to bardzo ubogi krem.Tak stwierdział moja pani dermatolog i kosmetyczka do której chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babino
ja tam uzywam bambino i nie nazekam..... dla mnie pasuje :) zwłaszcza babino pielgnacyjne a nie te ochronne ale na ochronne tez nie narzekam :)) Niedrogie i dziła a przynajmniej dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwostin albo Nivea Soft
Na pewno nie polecam produktów Soraya, Najlepiej poszukaj na Torebce, albo Wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Polecam tez nivea soft, ostatnio mój nabytek to emulsja nawilzajaca z olay jest akurat w promocji cos wlasnie 20zł. Jest bardzo dobra polecam. Jest w konsystencji mleczka doskonale nawilza skóra jest dobrze nawilzona mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam żel nawilżający Olay, happyderm loreala a zniechecam do nivea soft i dove który się do niczego nie nadaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda jestem
Polecam krem Calma Ziaji - niecałe 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nabawiłam sie ostrej
alergii i leczyłam buzie pol roku po avonowskiej bombie witaminowej i moisture to bardzo silne zlozone kremy na kwasach,pala podskorne naczynka;/;/ i nadaja sie dla kobiet po 30 roku zycia,dopiero mnie opierniczyla dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauket
a ja polecam krem aloesowydo skory sychej, polskiej firmy hean kosztuje jakies 6.5 zl i jest rewelacyjny! fantastycznie nawilza i szybciutko sie wchlania, zaznacze ze mam bardzo sucha skore i dla mnie jest bardzo dobry, ale wiadomo dla innych nie musi byc w kazdym razie polecam szczegolnie ze cena jest bardzo niska i mozna sobie pozwolic na ekperymenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, skąd Twoja dermatolog ma takie informacje - Moisture 24 można stosować od 18. r.ż., pozostałe kremy z serii Solutions - od 20 r.ż. co nie znaczy, że nie mogą kogoś uczulić, podrażnić - ale to niezależnie od wieku, nawet po 30-tce. ja mam cerę naczynkową i Moisture 24 nie podrażniał mi naczynek. właśnie patrzę na jego skład i z kwasów zawiera tylko kwas cytrynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż Wy się tak czepiacie tego Nieva Soft? Że ubogi w składniki? To chyba dobrze... To jeden z nielicznych kremów, z którego jestem zadowolona. Na noc idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
ja mam krem dax cosmetics HydroMax na dzien, fajna nawilza , nie zostawia tlustej warstwy (tzn na poczatku tak ale po paru min. znika) i posiada filtry 14 , a wiec na to pore roku wsam raz:)a zaplacilam za niego ok 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
no co??? wystarczy wykasowac te jekies br 20 i bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×