Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narcyz...

mam siostrę = mam obrzydzenie do kobiet

Polecane posty

Gość narcyz...

moja siostra wciąz mi powtarza ze powinienem byc jej wdzięczny bo dzięki niej jak już będę miał dziewczynę bedę znał jej psychikę, babskie przyzwyczajenia choć po części....a prawda jest taka że to działa dokładnie odwrotnie!!!!!!!!!!! poznałem ostatnio fajna laskę w szkole...jesteśmy ze sobą już 3 miesiące a ja czuję się jakbym z nią 3 lata był! została rozszyfrowana w pierwszym tygodniu! normalnie patrzyłbym na jej gładkie rączki i myślał że jest naparwdę słodka...-ja jednak od razu zauważyłem że goli widzę proste włosy, gładkie wieczorem...trochę poczochrane wieczorem myśle - aha! prostownica dotykam jej cipki i jest przyjemnie gładka... - jednak z opowieści mojej poj*banej siostry wiem jak to wyglada następnego dnia i jestem zdegustowany:o widzę gdzie coś maskuje i na boga widzę nawet w jaki sposób!!! widzę że ma tipsy - cholera! normalny facet nawet nie wie co to jest!!!! widzę wydepilowane brwi i już wyobrażam sobie moją siorę skubiącą się wytrwale penetą co kilka dni.... tego jest więcej i co gorsza się mnoży!!!:( ludzie!!!!!!co ja ma do cholery zrobić??? dostaję już na głowę! żaluje ze mam siostre:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co zlego jest w tym, ze ona dba o siebie ??? A jak widzisz jej zeby to tez juz masz sprytnie rozpracowane, ze ma czelnosc je myc rano i wieczorem? :o Jestes zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
spokojnie kobieto:o a czy ja mówię ze jestem zadowolony ze mam takie schizy? myślisz ze nie chcialbym miec podejścia jak normalny, ślepy facet? otóz marzę o tym! dosłownie patrze na moją dziewczyynę i nie chciałaby widzieć tego wszystkiego ale to jest silniejsze ode mnie:o wiem jestem pojebany...proszę zjedźcie kolesia co ma głowę przez siorę porytą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbawił mnie ten topik! hahahahha nie załamuj się- to raczej nie są powody do obrzydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
kurde co za nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
jedynym wyjsciem w mojej sytuacji trudnej bedzie zapinanie w dupe mojego kolegi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliczka
wam to nie da sie dogodzic:o chyba dobrze ze o siebie dba i zdajesz sobie z tego sprawe, wolalbys zeby chodzila zarosnieta, nieumyta w rzeczach ktore wogole nie pasuja do jej figury i w ktorych wygladalaby makabrycznie, ciesz sie ze masz tak zadbana kobiete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do psychologa...
na pewno udowodni ci ze tak naprawde to kochasz sie w swojej siostrze i dopiero wieloletnia terapia pozwoli ci normalnie funkcjonowac, powodzenia ps. twoja panna goli wlosy na rekach? prostuje wlosy na glowie?ma tipsy? i jeszcze dużo innych rzeczy? trochę chyba przegina...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
nieee....wolałbym nie wiedzieć jak to roibi, jak to się odbywa że tak ładnie wygląda.... przecież zwyczajny facet nie wie takich rzeczy!!!! nie wmówicie mi że lepiej wiedzieć to co wiem:o czuję się jak jeden z niewielu co widzieli kosmitów.... chodzi mi tylko o kwestię: lepiej wiedzieć czy nie wiedzieć?? bo jak na moje to odp jest jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę sztuczna taTwoja laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaah
idź do psychologa... >>>> uważasz ze przegina dziewczyna co tak o siebie dba? jesteś zalosna albo jesteś jedną z tych co stosują naturale metody antykoncepcji, leczy się tylko ziołami i preferuje naturale owłosienie bo choroni przed zimnem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do psychologa...
oj nie bądź durny, przecież wiesz to dlatego że przez lata mieszkasz z siostrą, tak? to jakbyś przez lata pomieszkał z inną babką też byś wiedział...I zresztą nie ty jeden na świecie masz siostre ale skoro uważasz że twoja siora przegina to po co szukasz panny podobnej do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
sztuczna, nie sztuczna.....ale prezentuje się na pierwszy rzut oka świetnie.... no co? w jakim wy świecie żyjecie że to dla was takie dziwne? u mnie w klasie to każda dziewczyna ma tipsy i chodzi na solarium...taki czasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcyz - ja ten mam brata, na dodatek mlodszego i on jakos nie narzeka. To po prostu bardzo dziwne co robisz, bo czynnosci ktore ona wykonuje to nie golenie sobie klaty tylko zwykle zabiegi kosmetyczne majace na celu podobanie sie sobie i Tobie, glupeczku. Wolalbys zeby nie dbala o siebie, miala obrosnieta cipke i brwi a\'la Brezniew ??? Na Twoim miejscu zastanowilabym sie czy nie jestes gejem, bo Twoje podejscie jest niezdrowe. O swojej mamie tez tak myslisz ? Przeciez ona tez robi te wszystkie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę sztuczna taTwoja laska
ale żeby golić ręce to troche obrzydliwe u Ciebie w klasie? i Ty dotykasz jej miejsc intymnych? szczeniaki :O nie masz szacunku do jej ciała. zresztą ona do swojego też nie ma, wiec nic dziwnego, że sobie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
ooo matko co to za bzdura wierutna!!!!!:D przecież nie szukam laski podobnej do siostry!! no nie mogę bo zwymiotuję nie rozśmieszaj mnie kobieto...chodzi o przyzwyczajenia, zabiegi którym poddaje się każda kobieta...w tym moja siostra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile Ty w ogole masz lat ? Zastanawiam sie jaki jest w dzisiejszych czasach minimalny wiek robienia tipsow :o Jak tylko slysze to slowo to mi sie niedobrze robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do psychologa...
phi..jaasne;) nie golę włosów na rękach bo to bzdura i racja- uważam że trochę naturalności w życiu nie zaszkodzi, poza tym pracuję i uczę się i generalnie nie mam czasu na golenie każdego centymentra mojego ciała, golę nogi, bikini i pachy, starczy- dzięki;) tipsów nie mam bo są w złym guście włosów nie prostuje, nie kręcę ani nie farbuje bo mam b.ładne i bez tego więc po co je niszczyć?;) antykoncepcję stosuję całkiem nowoczesną...nie martw się o to:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miliony facetow maja siostry i nie maja tak jak ty to jakas obsesja :/ ciesz sie ze dziewczyna o siebie dba i ze kiedy jest z toba jest juz po tych wszystkich zabiegach :P ty tez musisz sie myc, golic, strzyc wlosy, obcinac paznokcie nie popada w paranoje a najlepiej odloz kase i zafunduj lasce laserowa depilacje (nogi, rece, bikini), trwale prostowanie wlosow, kaz nosic naturalne paznokcie i chociaz w 50% bedziesz zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
ludzie !!!! a czy ja pisze ze ja bym chcial by tego nie robiła:o widzę ze czytanie ze zrozumieniem to sztuka trudna jak jasna cholera! ja po prostu wolałabym nie wiedzieć jak to się odbywa...no ale juz a poźno do troszkę sztuczna taTwoja laska : nie rozumiem Tojej wypowiedzi:o chyba Ci się coś poj*bało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę sztuczna taTwoja laska
nic mi się nie pojebało. wiem, co mówię, a przyznając się do tego, ze nie rozumiesz mojej wypowiedzi, troszeczke podważasz swoją inteligencję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku po miesiacu mieszkaniu z narzeczona, dziewczyna, zona i tak bys sie o tym wszystkim dowiedzial !!!!!!! a twoje myslenie jest conajmniej dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze gey chociaz
to prawdziwy gey tez ci sie nie spodoba- jeszcze na dokladke uzywa solarium!! o fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
oj moją inteligencja to ty się nie frapuj:) "u Ciebie w klasie? i Ty dotykasz jej miejsc intymnych? szczeniaki nie masz szacunku do jej ciała. zresztą ona do swojego też nie ma, wiec nic dziwnego, że sobie pozwala." wniosek wyssany z palca i ogólnie jakiś bzdurny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
same 40stki tu siedzą widzę...moja mam też nie lubi jak moja siostra chodzi na solarium i się maluje ale ttakie już są dziewczyny w jej wieku czy to do was nie dociera??????:o ok nie chce mi sie z wami gadać bo wypowiadacie się nie bedąc tak naprawdę ani trochę oblatane w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjj
czytalam gdzies w jakims glupim pisemku zeby lepiej goleń i takich innych bardziej i mniej intymnych oraz zabierajacych duzo czasu "toalet" lepiej nie robic w obecnosci ukochanego, zeby nie widzial jakie to pracochlonne i ile to musimy sie starac, zeby sie mu podobac itp. Ty jestes chyba tego przykladem!!! hehe. No coz, a jednak troche prawdy tam pisali;) Lecz to dobrze, ze Twoja dziewczyna o siebie dba. Jedne dziewczyny dbaja o siebie wiecej, inne troche mniej...Dla mnie jest nie tylko chigieną ale i przyjemnoscią.Lubie nakladac odrzywki na wlosy itp...Tylko oczywiscie bez przesady, bo nie mozna skupiac sie tylko a wygladzie zewnetrznym. Mam nadzieje, ze nie dlugo Ci to przejdzie. Pozdrawiam, 3maj sie Ty i Twoja dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Cię chłopaku rozumiem - miałam faceta podobnego do Ciebie i z taką właśnie siostrą. Gdy zaczął mi dokładnie opisywać najczęstsze objawy PMS i dyskutować o tym, która firma kosmetyczna robi lepsze peelingi enzymatyczne doszłam do wniosku, że to nie jest normalne. O pewnych rzeczach facet ma nie wiedzieć! Hough. P.S. Podobnie jak kobiety o niektórych sprawach samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę sztuczna taTwoja laska
nie jest wyssany z palca. pozwól, ze wyjaśnię, o co mi chodziło. pomijam fakt, ze Twoja panna sprawia wrażenie jakiejś różowianki, która swoje ciało uważa za totem i popadła prawdopodobnie w próżne samoubóstwienie. nieważne, nie obchodzi mnie to-przyzwyczaiłam się, bo znam takich panienek na pęczki. chodzi mi o to, ze jesteś cholernie młody, jesteś z tą dziewczyną dopiero 3 miesiące. i jeśli ona pozwala, żeby po tak krótkim czasie doszło do tak intymnych relacji, znaczy, że nie ma szacunku (w moim mniemaniu) do swojego ciała i w zasadzie z każdym swoim chłopakiem mogłaby sobie pozwolić na to samo. z każdym kolejnym i poprzednim. pewnie wyda Ci się to okropnie staroświeckie, ale myslę, że miłość cielesna jest niewiarygodnie płytka, jeśli nie ma wystarczającego podłoża emocjonalnego. w trakcie trzymiesiecznego związku ludzi tak młodych jak Wy takiego podłoża nie ma szans wyrobić. więc jeśli Ty posuwasz się z nią tak daleko i nie potrafisz uszanowc jej młodego ciała poprzestając jak na razie na przytulaniu i pocałunkach, nie dopuszczając do niczego więcej w poczuciu odpowiedzialności za jej bezpieczeństwo i godność, to jesteś taki sam jak ona. zresztą nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że golisz klate i pachy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz...
ojejjj i bzdura jesteście ok w porównaniu do niektórych ciasnych umysłów:) pozrawiam was serdecznie normlane kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×