Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozowa_magia

do szczupłych

Polecane posty

gdzie kupujecie ubrania? mam w talii 60 cm,a na metkach rozmiar 34 ma w pasie-różnie,nawet 68cm znalazłam,przeglądałam teraz ciuchy na allegro i to samo,trzydziestkę juz skończyłam :-) i nie mogę się ubierać w trollu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Polecam takie sklepy: Zara, Promod (choć tu czasami rozmiarówka mnie zadziwia..), Orsay, Galeria Centrum i różne przypadkowe zakupy w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje ci tez
dobra krawcowa która zwęzi ci ubrania - ja tak robie - jak mi sie cos podoba a jest za duże to ide do krawcowej i mi super wszystko zwęzi. ciuszków 34 jest okropnie mało - ostatanio kupiłam sobie na allegro płaszczyk - rozmiar na metce 34 a i tak jest troszke za duzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki-w gliwicach nie ma galerii centrum :(,ale fakt,w krakowie kupiłam sobie mały sweterek...w orsay natomiast takie dziwne rzeczy są,no nie wiem-nie chcę robić za dzidzię-piernik ;-) właśnie-krawcowa mi pozostaje-nie mam wyjscia i albo coś szyję,albo zwężam...a tak bym chciała wejść do sklepu,kupić coś (spodnie przede wszystkim) i od razu nosić.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz.. z tym orsay\'em to różnie bywa. Mam stamtąd same klasyczne ubrania- dwie białe koszulowe bluzki, spodnie- szare z materiału (nie te takie sztywne, tylko coś jak udawana wełenka :) ) a drugie z fioletowego (no powiedzmy..) aksamitu i zwykle dzwonowate jeansy- bardzo jestem z nich zadowolona :) a Galeria Centrum ma i dobrze skrojone ubrania i naprawde male rozmiary- u nich 34 to jest 34... nie mieszcze sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może muszę w orsay\'ju dokładniej przeglądać ,bo za każdym razem myślę \"co ja tu robię...\"z tym,że zauważyłam,że niekoniecznie w każdym sklepie tej samej marki jest taki sam wybór (wa-wę i gliwice porównuję na przykład) będę miała w takim razie oczy szeroko otwarte przy kolejnej wizycie w krakowie (nie pamiętam kiedy się w coś nie zmiesciłam ) :) thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×