Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana w środę

Nie wiem czy w to wierzycie ale ja chyba zacznę

Polecane posty

Gość załamana w środę

Mój tata umarł 3 miesiące temu i jak to się potocznie mówi "przeleżał niedzielę" i wczoraj umarła jego siostra :( Mój tata miał 48 lat a jego siostra ponad 50 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo........podobno trupa trzeba pochowac przed niedzielą , inaczej pociągnie za sobą kogoś............. :O tru tu tu tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana w środę
dlaczego mówisz trupa :( o twoich rodzicach gdy umrą to powiesz leżą trupy ? :o żałosne i trochę szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w to wierze
u mnie wrodzinie zawsze tak bylo......ze jak zmarły "przelezy" niedzielę to zabiera do siebie w ciągu roku kogos z zywych....ehhhhh straszne to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinslepe .to lepiej zacznij wierzyc .i jak ktos kipnie to zaraz go do dziury zeby sie jego dusza nie blakala bo jak jej sie nudzi to zaraz wciaga nastepna ktora znala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
To prawda moja babcia została pochowana po niedzieli i w ciagu roku zmarł wujek na raka ( bardzo szybko potoczyła sie jego choroba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż to za bzdury
mój tata umarł w wielki piątek, czyli po drodze była niedziela wielkanocna nie mówiąc już o świetach w ogóle... Minęło 4 lata i nikogo nie "pociągnął"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek wymyślił przesądy zeby sobie troche chociaż wytłumaczyć to co niewytłumaczalne .......... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzikowa
niewazne czy ojciec czy brat czy sąsiad...trup to trup i nie ma tu nic do szacunku. Pozatym moja ciotka pochowana została w sobote więc nie przelezała niedzieli a za rok zmarł wujek(jej brat). Eh tam przesądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drabine tez spotkalo mnie to szczescie ,i szczescie ze wylamal sie pierwszy szczebel. w czarnego kota jak najbardziej bo ja jestem czarny kotek filemonek co malutki ma ogonek .natomiast jesli chodzi o zakonnice to wystrzegaj sie szczegolnie tych w okularach naprawde w takim dniu masz przerabane lepiej nic nie zalatwiaj a nawet jak cos probowalas i spotkasz ja pozniej to z cala pewnoscia ta sprawa nie zostanie zalatwiona!!!.jedynym ratunkiem jest spluniecie takiej czarnej dziewicy pod nogi a jak nie zdazysz to jak przejdzie odwroc sie i splun 3x.dziwne ale to pomaga.przekonalem sie o tym niejednokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tato
też nie przeleżał przez niedziele a dokładnie równo po miesiacu zmarł mojej siostry tes który uwielbiał sie z moim tata a po tzrech miesiacach zmarł jego jedyny kuzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno lepiej byc z kims skloconym to po takich nie przychodzi .moze tam jest dobrze i dlatego wciagaja tych z ktorymi im dobrze w tym bycie bylo???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tato
wierzac dalej w przesady i magie poszłam po smierci ojca do wrózki ale nie mówiłam jej nic o tym ze mój tata umarł wyszło jej to z kart powiedziała tez ze jest cały czas blisko domu bo musi sie opiekowac nami bo strasznie sie martwi o nas ale przez to meczy sie i błaka wiec po co ciagnął tam ich skoro sam cały czas był przy domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocz Eustachego
a czy umarly jeszcze po smierci wydala mocz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was oed mnie na ten dzien
ale wy ludzie powaleni jestescie!!!!!! WROZKOM mowie NIE, naciagaja was tylko na kase, poza tym moja wiara katolicka nie pozwala mi wierzyc w takie glupoty. Albo jedno albo drugie. Czy to prowokacja czy naprawde sa tacy ludzie na swiecie, by w przesady wierzyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"poza tym moja wiara katolicka nie pozwala mi wierzyc w takie glupoty\"-Bywa tak że wiara w jedne bzdury zabrania wiary w inne bzdury.A takie teksty tylko ludzie niespełna rozumu odstawiają:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×