Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana w środę

Nie wiem czy w to wierzycie ale ja chyba zacznę

Polecane posty

Gość do Myrevin
Można wymyślić coś takiego, że jak opalony z kaczką stworzy koalicję, to nic dobrego z tego nie będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was oed mnie na ten dzien
a mozesz mnie nie obrazac? jezeli ty jestes ateista na przyklad i wierzysz tylko w to ile piw pod budka wieczorwm wysiorbiesz to twoj problem. zapraszam do Stanow, tu na kazdym kroku sa lokale, gdzie paniusie z kula lub bez czekaja by ci przyszlosc twoja ukazac. najpierw sie zastanow z jakiej paki one to wiedza a ty nie? Nie wierze i nie uwierze we wrozki NIGDY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.
jakbym czytałą siebie... mój tata też umarł troche ponad 3 miesiące temu bo 28.12.2005 miał 49 lat.. a dokłanie rok temu umarła ciotka też 28.12 i też w godzinach rannych... i niby nigdy nie wierzyłam w rózne przesądy, ale tak mysle czy ona przypadkiem po niego nie przyszła... szkoda gadać... :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniura
zastanow sie... co wg ciebie dzieje sie z czlowiekim po smierci? wierzysz ze ma niesmiertelna dusze czy nie. jesli nie to go po prostu nie ma. ja banka mydlana. jezeli zas wierzysz w dusze, to i w Boga by sie przydalo, ktory jest panem zycia i smierci. I to on "przychodzi" po czlowuieka, a nie inny zjadacz chleba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.
wierze w Boga i w duchy ( za płotem mam cmentarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniura
ja mam cmentarz za parkanem i co z tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ok
przesady ok wszystko jest ok ...a co nalezy zrobic jesli ktos umrze w sobote podczas ogladania filmu nocnego za dwadziescia 23;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie w rodzinie zauwazyłam inna prawidłowośc: otóz kiedy ktos się rodzi, zaraz ktoś umiera lub odwrotnie :O, kiedy ja byłam w ciąży umarła moja ukochana babcia, później siostra cioteczna urodziła dziecko i zaraz potem zmarł mój wujek, a wczesniej kiedy ja miałam 4 lata odszedł mój ukochany dziadek a zaraz później urodziła sie siostra. Niedługo ona będzie planowała dziecko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny brzusio
kurcze...:O ale temat mi sie otworzylo smutny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszne to
Wiecie, to straszne z ta niedziela - no bo jak wyglada sytuacja jesli ktos umrze w piatek wieczorem - przeciez czlowiek nie jest w stanie zalatwic wszystkich spraw zwiazanych z pogrzebem w tak krótkim czasie. Ja z kolei slyszalam, ze zmarly powinien lezec 3 dni najwyzej, a potem musi byc pochowany. Ale o niedzieli nic nie slyszalam. Boze, straszny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniura
moja babcia zmarla w piątek trzynastego. zostala pochowana we srode. I jakos nikt z rodziny w ciagu roku nie umarl... co za bzdury opowiadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVEROWA
No tak jak ktos umrze w sobote o 23 to pociagnie za soba kogos bardzo ciekawa teoria.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×