Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przezncikk

Jaki prezent z Polski dla kolegi z Anglii?

Polecane posty

Gość mysle wiec
slodycze polskie sa super.. moze cos z wedla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co kupiłaś
:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Setunia(siostro rodzona) ja mieszkam w Londynie i powiem Ci, ze tak naprawde jest tu wszystko, ja kupoilam ostatnio ogorki kiszone, maslanke, pierogi, czekolade truskawkowa wedla, newsweeka, zubrowke, kapuste kiszona, danio, naleczowianke, flipsy, princesse, kawe prima, i duzo wiecej, nawet twarog bialy:P nie w polskim sklepie tylko u Hindusa, ktorzy maja polskei produkty prawie wszedzie , piwa najwiecej. Coz ja Ci moge wiec poradzic...wszytskeigo po troszku:P i tak wyjdzie taniej a z ojczyzny smakuje lepiej!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezencik
Dzięki za propozycje. Kupiłam pudełeczko ptaseigo mleczka z Wedla( to chyba typowo polskie ?) i taki śmieszny talerzyk ze zwierzatkiem ......na poewno mu sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feffaaa
Jeżeli chodzi o prezenty dla angoli, to najlepiej by było jakaś -koszulka z napisem Polska - kubek, talerzyk -szalik czy breloczek> lub opaskę na rękę biało- czerwoną po co kupować komuś jedzenie skoro w Anglii jest mnóstwo polskich sklepów, wiec jakby miał ochotę to sam sobie możne pójść do sklepu i sobie kupić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaaa
polski alkohol :) np żubrówkę paloną wybierz, jest niezła w smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega jest z Polski? No to oczywiste, że polski alkohol ; ), najlepiej żubrówkę białą. Polacy polubili ten trunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalik kibica Polski! Pozytywne zaskoczenie murowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×