Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzałka

Dlaczego dwoje ludzi cos ciągnie do sibie a z drugiej strony jakos nie potrafia?

Polecane posty

Gość strzałka
sa uparci, moze cos przezyli i boje sie w pełni zaufac drugiej osobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka
doradzcie cos, dlaczego tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relekumkum
ale co ciagnie i czego nie potrafia, troche namieszalas z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bro
moze ktos sie wypowie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bro
moze ktos sie wypowie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dlatego ze sie juz kiedys zawiedli...ze nie wierza ze moze byc lepiej...ze sa poprostu pesymistami i zamiast cieszyc sie ze szczescia i ze ma sie obok siebie KOGOS, to wola biadolic...niestety, wiele osob boi sie znow zaufac i zyc normalnie po nieudanych milosciach (czesto to sobie wmawiajac...). Ja tak mialam, moj chlopak dluuuugo mi nie ufal, byl zazdrosny i zaborczy do granic mozliwosci!! W koncu peklam po roku i powiedzialam DOSC! Wyobraz sobie ze sie opamietal i udal sie sam do psychologa cos z tym zrobic:) pomoglo. Jestesmy znow razem juz prawie 3 lata i jest NAPRAWDE SWIETNIE!! Widac, czasem nie wystarczy mile slowo ukochanej/ukochanego...trzba KUBLA ZIMNEJ WODY ZEBY SIE WZIAC ZA SIEBIE I ZA ZWIAZEK!!..noo, chyba ze ktos koniecznie nie chce byc szczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhg
znam takie przypadki jest mi troszkę smutno ja widze ze ludzie naprade się kochają ale jakos im nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
FankoBlunta...........masz racje ja włąsnie w takim zwiazku jestem....i jest bardzo ciezko....tez przydałby sie moze nie kubeł zimnej wody ale psycholog...najgorsze jest to ze on wie ze powinien pojsc i wtedy mogłoby byclepiej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANULA Wiesz...faceci tez maja swoja meska dume...nie chca pokazywac ze sa slabi, ze potrzebuja czyjejs pomocy, chca sobie sami dac rade albo nas prosic o pomoc ale nie obcych:| a to wlasnie oni maja pomoc!! to nie my mamy dzierzyc ich problemy i klopoty, tylko oni maja sie wziac w garsc i wyjsc z tego! W moim wypadku potrzebny byl ten kubel zimnej wody, bo inaczej nie poszedl by do tego specjalisty!! ehh...oni sa naprawde duzymi, zagubionymi dziecmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
mam takie rwazenie czasmi ze on rzeczywiscie jest starsznie zagubiony. chce mu pomoc ale nie wiem jak,...moze sama sie boje czegos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2323
ciagnie ich do siebie... a nie potrafia sie zdecydowac czego tak naprawde chca.. bo dzieli ich odleglosc bo maja rozne zainteresowania.. bo wazniejszy jest dla nich koncert TOOLa.. eehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrofon
ja nie moge byc z facetem ze wzgledu na jego znajomych dlatego nie mogłam z nim być ci znajomi nie sa fary wobec niego bo go oszukali ale on o tym nie wie tak mu namieszali we łbie dlatego ja się stałam ta zło jedzą a oni aniołkami kilka plotek na mój tematto sie nazywa czysta manipulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duma i honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duma i honor
a On jest taki uparciuch, uniosl sie honorem i pewnie chce abym mu do stop padla:/ pewnie jeszcze troche i padne, bo juz usycham z tesknoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×