Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nowapanidomu

Musze kupic kołdrę - ale jaką nie wiem kompletnie doradcie !!

Polecane posty

Gość nowapanidomu

Cześć !!! Za miesiąc idziemy z meżem na swoje i musze pokupić pare żeczy. Chę między innymi kupić zagłówki i kołdrę -ale jaką i tu jest moje pytanie !!! Jakie są zajzdrowsze, cieplutkie, dobre w utrzymaniu i solidne (bo to zakup na parę lat) może pomożecie. Z pierze, owcza czy inna ??? Podzielcie się wiedzą - jaką macie w domku i jest dobra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci polecam
kołdrę z owczej wełny. Mam taką od kilku lat, jest cieplutka , lekka i trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam, z owczej wełny jest beznadzziejna.. Moze i jest ciepła, ale ..ja mam taką i bardzo nie lubię pod nia spać. Poprostu źle się sypia. Ja osobiście lubię i polecam kołdry takie cięższe, anie lekkie i szeleszczące- to denerwujące. Z materiały i najlepiej puchowe, z pierza- sa naturalne, swojskie, fajne:) Oczywiście pikowaną by pierze nie uciekało na boki:) Nie lubię jak kołdra szeleści!!
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci polecam
Buczyna od kiedy to wełna owcza szeleści? A co do puchowych kołder to po 1- bardzo gorąco pod nimi, tylko na wyjątkowy ziąb jak dla mnie a po 2- puch wyłazi, i wdycha się to dziadostwo - ja zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie powiedziałam tego o kołdrze wełnianej!! Tylko ogólnie. I sadzę, ze lepiej kupowac z bawełny, by sie nie elektryzowała..A welniane to robią. Nie lubie i juz. ale do domciu kup co uwazasz:) Pozdrawiam i napisz co kupiłas w końcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci polecam
Buczyna, wybacz aleś ty chyba nie miała kołdry z owczej wełny, bo bzdury wypisujesz. Taka kołdra nie elektryzuje się, jest naprawdę dobra, jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiscie że
koldra z owczej wełny (nie podróbka) jest super, lekka, śpi się pod nią wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie polecam kołder wełnianych. Za ciężkie i do tego nieciekawie pachną po dłuższym użytkowaniu ;-) Najlepsze są kołdry puchowa. W tamtym roku kupiłam kołdrę na www.pracownia-kolder.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z kołdrami z wypełnieniem silikonowym ? Polecane dla alergików ,lekkie ,łatwe w utrzymaniu czystości ,ciepłe i korzystna cena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam silikonową od kilku lat i jestem zachwycona lekka, ciepła, bezzapachowa, nic z niej nie wyłazi ani się nie kurzy i można prać ją w pralce poza tym kosztowała jakies 50 zł - w Jysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
tylko nie z pierzem..nigdy się nie wyśpisz, puchowe są bardzo dobre, ostatnio właśnie taką kupiłam na gianiferrara.pl, jest uszyta w ten sposób, żeby ten puch się nie przemieszczał po kołdrze, także nie trzeba jej ubijać co noc, a że jeszcze w tym sklepie załapałam się na promocję, to nawet i oszczędziłam trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Ikei są fajne, tylko
musisz wybrać z naturalnym wypełnieniem (kacze pierze, pióra) albo oddychającym syntetykiem zapewniającym suchy sen, no i bawełnianą i NIE syntetyczną poszewką, oraz dopasować poziom ciepła kołdry (jest 4-5 poziomów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tu pisze, ze z owczej wełny kołdra jest lekka? ja mam naturalną i wg mnie jest ciężka, troche sztywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M. śpi pod jakąs tam owczą czy wielbładzią, cieżka, drapiąca, sztywna i capi owcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kołdrę Torpol
z wełny właśnie, dostałam ją już jakiś czas temu, ale jak dla mnie to jest właśnie trochę ciężka, a już spać pod nią bez poszwy sobie nie wyobrażam, raz próbowałam i wystarczy. Koniec końców śpi pod nią mój mąż, a sen ma taki, że nic mu praktycznie nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira_9871
polecam zppswit na allegro lub www.koldra.pl maja super wyroby , tanie i dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię kołdry z tkaniny z mikrowłókien MICROTOUCH. Są one miękkie, ciepłe, a jednocześnie nie są takie ciężkie (a jeżeli chodzi o dzieci) to ważne. Ostatnio kupiłam córce taką (wcześniej Mała spała w łóżeczku): http://hippo-sklep.pl/koldry_i_poduszki/komplet_do_lozeczka_kolderka_i_poduszka_100x135_40x60.html Dodatkowo jest antyalergiczna, a to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetnie sprawdzają się pikowane rzeczy. Zajrzyj sobie do http://pikowanietkaninartwit.pl/ - taka kołdra – nawet w późniejszym czasie będzie się fajnie komponować ze wszystkimi dodatkami, bo po prostu elegancko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia098
Proponuję kupić kołdry 200 x 220. Niby duże, ale lepiej większe niż niż miałoby dla kogoś zabraknąć. :) Mimo, że nie mamy łoża małżeńskiego i śpimy póki co na wersalce, taka kołdra to skarb. Kupiłam je tutaj. http://www.wyjatkowaposciel.pl/category/koldry-200-x-220 Podaję adres sklepu, bo naprawdę są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooo
Zależało mi aby mieć w domu naprawdę dobrą jakościowo pościel, co jak się okazało nie jest takie łatwe do załatwienia w dzisiejszych czasach. W końcu znalazłam to czego szukałam na www.kolorowesny.net.pl i do dzisiaj jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama przekonała mnie do pościeli z wełny naturalnej, byli na takim pokazie Welmaxu i tam z tatą kupili sobie pościel. Od lat im służy, a wiecie jacy wybredni bywają starsi ludzie. My też zaryzykowaliśmy i mamy zestaw. Jest to zdecydowanie dobra marka, bez dwóch zdań. Są rózne podróbki na rynku dlatgo lepiej zapisac się na taki pokaz, jest pewnośc że to ten toar. a i pokazy interesujące, fajne upominki dla kazdego www.welmax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1986
Ja od lat kupuję kołdry u Mokera, nie jest to wielka firma która idzie na ilość, ale dbają o jakość produktów, które wystarczają na długie lata - http://www.moker.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może wybierz kołdrę z rodzaju 4 pory roku? Ten typ charakteryzuje się bardzo praktyczną konstrukcją czyli są to 2 kołdry, które są spięte takimi drobnymi guziczkami i tworzą grubą kołdrę zimową. Jeśli je rozepniemy, będziemy mieli jedną cienką kołdrę letnią, a drugą kołdrę grubszą, całoroczną. http://www.spodiglyinitki.pl/pl/c/155160-x-200/155/1/default/1/f_at_178_441/1 tu są dobrze opisane te kołdry. Co prawda nie są tanie, ale za to mamy w sumie 3 kołdry, więc to chyba dobre rozwiązanie :P Sama zastanawiam się nad kołdrą 4PR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymaj43
Kołderka to jedna sprawa, ale moim zdaniem dużo większe znaczenie ma już sama pościel. Polceam obejrzeć komplety z satyny bawełnianej- mięciutkie i ciepłe jednocześnie: https://homello.pl/nowoczesna-posciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabela1978
Powiem Ci jedno- obojętnie jaką kupisz kołdrę, to jednak więcej lepiej jest zainwestować w pościel. Nie ma co, to zupełnie inaczej się śpi, raz zamówiłam stąd: http://www.etekstylia.com/ i już nie ma odwrotu, wszystkie wcześniej kupione, gorszej jakości poszły w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam antyalergiczną i jest świetna. Lekka i ciepła. No i nie uczula jak puchowe. Ja pod swoją śpię przez wiosnę, jesień i zimę. W lato wybieram sama poszwę. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się sprawdza super pościel z wełny. Z racji że jesteśmy z męzem alergikami to zależało nam na czyms co przepuszcza powietrze i niegromadzi wilgoci. I to był strzał w 10. Mamy komplet od firmy http://welmax.pl/ :) pare lat temu na ich prezentacji kupilismy i dalej sie dobrze sprawdza i nie mechaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×