Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berni

Jak rozszyfrować faceta??? do kobietek

Polecane posty

HEY DZIEWCZYNY! Potrzebuje Waszej pomocy:) Niedawno poznałam faceta..fajnie sie nam razem rozmawia.On bardzo lubi zadawać mi różne pytania..czesto dotyczące mojego stosunku do facetów itp..a ja w sumie lubie mu na nie odpowiadać;)..tylko sama czuje niedosyt co do informacji na jego temat.Jak myślicie jakie pytania powinnam wpleść do rozmowy żeby dowiedzieć sie o nim jaknajwięcej..??Nie chce żeby brzmiały zbyt ciekawsko, ale mogą być dosyć bezpośrednie..bo on wlasnie taki jest.Może macie jakieś swoje sposoby na 'prześwietlenie faceta'', którymi możecie sie ze mna podzielić?(bo ja poki co jestem troche słaba w te klocki;))CZEKAM NA WASZE WYPOWIEDZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Magnolia
nie wiem, duzo sie wnioskuje z obserwacji;0 jak on nie wie o tym a ty patrzysz jaki jest np do pan, do innych:) do obcych, mniej sytuowanych niz on:) moj zarabial same plusy:) potem z wypowiedzi, jak mu je ktos zadaje:) a jak sam jestes z nim to pytaj ale nie tak ile miałes itp tylko dzis trudno o.. i cos tam zapytaj, aby ta rozowa miala smaczek ale nie strtacila na powadze itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obserwuję i wyciągam wnioski...np. jak się zachowuje w pubie, np jak ktos dojdzie (czyt. kobieta) i brak miejsca czy siedzi i tyłka nie rusza czy wstaje, ustepuje miejsca a sam sobie szuka krzesła, nawet taka głupia rzecz jak zakupy - pozwala ci je nieść czy sam niesie, czy przepuszcza w drzwiach, to sa akurat banały, podobnych sytuacji jest tysiace, trzeba tylko patrzeć ...a jak czegos nie wiem to pytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×