Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz

moja historia ja, co zaliczałem i ona, najsłodsza

Polecane posty

Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz

Napiszę, bo jestem cholernie szczęśliwy:P Ja, wcześniej typowy lowelas, kasanowa, ryzykant. Lubowałem się w laluniach z dyskoteki, żadna mi raczej nie odmawiała, co chwila zmieniałem kobiety bo mi się nudziły. Jak jakaś nie dała po tygodniu mówiłem narka, jak jakaś była niewystarczająco dobra, czy ostra-mówiłem nara. Aż kiedyś zobaczyłem JĄ. Dla mnie jest najpiękniejszą kobietą na ziemi, a inni na początku mówili, no co ty stary, takie panny zawszerwałeś, a teraz taka (im podoba sięmniej;). Ale, cholera, faceci też potrafią oszaleć na punkcie kobiety, wierzcie laski. Jej łagodność, to jak na mnie patrzy jak mnie przytula, jej uśmiech i słodki głos. Mógłbym tak godzinami. Później przyszedł nasz I raz, Jej I raz w ogóle. Jeszcze nikty seks nie dał mi takiego cholernego zadowolenia-kiedy patrzyłem na nią, jak mrużyła oczy z rozkoszy przy swoim I razie, moja najukochańsza. Czekałem na nią ponad 4m-ce:P i nie żałuję. Kiedyś balangi do rana, szybkie auta, ostry seks. Teraz śniadanko do łóżeczka dla moje Serduszka, niedługo zaręczyny. Chyba dojrzałem:P. Panie i Panowie, nie znacie dnia ani godziny;) Od tak, chciałem się pochwalić. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie o Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to milo moze teraz role sie
odwroca i twoja slodka panienka kopnie cie w dupe za te wszystkie inne ktore potraktowales jak szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
Ona o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, dopóki ci się nie znudzi.... Ale oczywiście życzę jak najlepiej. Cynizm przychodzi (a nie \"przEchodzi\") z doświadczeniem i z wiekiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
nie, tamte mi sie nudzily max po mcu, po tyg jak nie dala :P to czesc, z Nią jestem prawie 2lata i kazdego dnia kocham bardziej, do lozka poszlismy po 4mcach, a inna juz dawno bym pogonil. zadna Jej nie dorowna:) zadna laski, to sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to milo moze teraz role sie
Ale prosze przekaz jej moj postulat o kopniecie cie w dupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie go dołować. Chłopak się cieszy swoim szczęściem, a wy co? Same laski do niego lazły, to mi ich nie szkoda. A teraz ma swoją lalę i jest happy. I nie łazi gdzieś na inne dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
wie, ale kazdy ma jakas przeszlosc:P chyba wie, ze tym razem sobie owinela mnie wokol palca:P i tak zostanie, za m-c sie oswiadczam, w 2.rocznice, no lata mam, jestem od niej o 8:P starszy, zaczekam jak skonczy studia a pozniej rodzinka no dobra, sie nie poznaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my go nie dołujemy tylko przeprowadzamy dogłębną analizę jego psychiki :P a tak serio to fajnie, że w końcu znalazł tę jedną jedyną, ja mu nie żałuję - ba, nawet przy okazji wypiję za ich zdrowie :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia16
I myślisz że jej rodzice pozwolą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
chodzi o to, bo panny sie doluja, ze faceci tacy zli, ale kazdego mozna zdobyc bedac soba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to milo moze teraz role sie
kazdego mozna zdobyc bedac soba? powiedz to tym przelecianym panienkom z dyskoteki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
i stało się zerwała ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
no Ona mnie zdobyla bedac soba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezko a powiedz
czy twoje dziewczyna wie o twoejej przeszłości???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
wie i dlatego zerwała ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh same wpisy niedowartosciowanych, ktorzy nigdy szczesliwie nie kochali. Skoro po 2 latach jest rownie zakochany jak na poczatku, to po czym sadzicie ze nagle dziewczyne rzuci? Tak jak napisal- kazdy ma jakas przeszlosc. To, ze bylam z facetem, ktorego nie kochalam tzn. ze mojego obecnego tez nie kocham? W milosci nie ma analogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to milo moze teraz role sie
fajnie ze sie zmieniles, ale kurcze nie masz zadnych wyrzutow sumienia? mam pare kolezanek ktory daly sie omamic takim picusiom i zostaly potraktowane jak szmaty. dlatego skoro jest okazjo to draze ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
no nie, jakos o tamtych laskach zapomnialem, bylo minelo, koniec. a zmiane czuje w sobie, mysle, caly czas o Niej i tylko Ona sie liczy:) nie mam wyrzutow, bo porownuje tamte do Tej, i sie umywaja;) no dobra, bylem straszny, ale ludzie sie zmieniaja, z Jej rodzicami mam dobry kontakt, mieszkamy juz razem:) na 4 pietro wnosze ja na raczkach, POWAGA:)_ ok, chcialem sie tylko podzielic czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie mam okazje ogladac z perspektywy takiego \"picusia\". Wybacz, jesli obraze Twoje kolezanki, ale panienki ktore ten facet podrywa nie grzesza nawet srednia inteligencja. Glupiutkie laski zamkniete w swiecie mody i pubow, zawsze pomalowane, czesto rozowo ubrane :/, obowiazkowe solarium etc. Takie klasyczne Barbie, ktore leca na klasycznego (doslownie) Kena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz Napiszę, bo jestem cholernie szczęśliwy :) Ja, wcześniej typowy lowelas, kasanowa, ryzykant. Lubowałem się w laluniach z dyskoteki, żadna mi raczej nie odmawiała, co chwila zmieniałem kobiety bo mi się nudziły. Jak jakaś nie dała po tygodniu mówiłem narka, jak jakaś była niewystarczająco dobra, czy ostra-mówiłem nara. Aż kiedyś zobaczyłem JĄ. Dla mnie jest najpiękniejszą kobietą na ziemi, a inni na początku mówili, no co ty stary, takie panny zawszerwałeś, a teraz taka (im podoba sięmniej. Ale, cholera, faceci też potrafią oszaleć na punkcie kobiety, wierzcie laski. Jej łagodność, to jak na mnie patrzy jak mnie przytula, jej uśmiech i słodki głos. Mógłbym tak godzinami. zakochałeś się, kochasz:) miłość nie tłumaczy dlaczego ta, po prostu się kocha:) serce wie:) Później przyszedł nasz I raz, Jej I raz w ogóle. Jeszcze nikty seks nie dał mi takiego cholernego zadowolenia-kiedy patrzyłem na nią, jak mrużyła oczy z rozkoszy przy swoim I razie, moja najukochańsza. Czekałem na nią ponad 4m-ce i nie żałuję. :) jak sie kocha wszytsko ma inny smak, nawet to;) Kiedyś balangi do rana, szybkie auta, ostry seks. Teraz śniadanko do łóżeczka dla moje Serduszka, niedługo zaręczyny. ni znaczy to, że i teraz nie mozesz od czasu do czasu byc na imprezie;) Chyba dojrzałem. wyrzuc to słowo!!!!!! po prostu się zakochałeś, kochasz z wzajemnościa to dlatego. dojrzewanie to do 18 lat. fizyka dusza i koniec. potem są takie a nie inne doświadczenia, potem albo sie kocha albo nie. a jets się z tymi, którymi się kocha:) Panie i Panowie, nie znacie dnia ani godziny Od tak, chciałem się pochwalić. Cześć. podzielić szczęściem:) ❤️ tak tylko jego słuchaj, szepnła czule wiatr i miał rację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
oj odpierdolcie się juz mam was dosyć tych waszych pojebanych wpisów kurwica mnie bierze, zaraz was szmaty tez wyrucham i taki będzie finał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
biał Magnolia dzięki za normalny wpis ale te suki inne mnie wkurwiają piszą pierdoły szmaty jebane w deupe ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidzi
ciesze sie ze trafilam na ten topic, bo dal mi do myslenia... o ile to wszytko prawda to wychodzi na to ze powinnam sie nauczyc wybaczac ludziom bledy przeszlosci... skoro tak bardzo potrafia sie zmienic.. hmmm ciezka sprawa w zasadzie... ale gratuluje przemiany z poczwary w motyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyalalaaaaaa
do to milo moze teraz role sie słuchaj zlej je bo jak nie to ja to zrobie! na własne zyczenie! facet mowi: lubie, cenie, a ona zlezy mi i co? to milosc? nie bo by mowil kocham, zalezy mi, zatem bababa wiedziała na co idzie !!!!!!!!!!!!!!!!! nie byla dzieciakiem a dorosla kobieta! wiedziaa ze sex i nic wiecej ewentulanie byla na tyle wyrachowana ze wiedziala ze moze jej pomoze a to z praca, a tu tu i tam, dawal sex za to! to ona jest szmata bo sama z siebie taka zrobila!!!! niehc nie wini jkego co nie ma rozumu? ma ale trudno jej zniesc porazke, ze on jej nie chal, a ma kase i by jeje bylo fajnie, to jej zal!!!! a ile kobiet jets z facetem dla kasy? nawet sie ze nia bo sa zafascynowane kasa ale i ich pozycja w swiecie:) i co? i one sa ok? a facet co mowil jasno co i jak nie? mowil sex i nic wiecej, zatem to one sobie dopowiedizlay reszte- o sypiam z nim zakocha sie itp. naiwne i glupie niedojrzaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×