Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz

moja historia ja, co zaliczałem i ona, najsłodsza

Polecane posty

Gość tak se pisze
życzę dużo szczęścia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to milo moze teraz role sie
moich kolezanek nie obraziles, bo nie sa rozowymi lalkami. mysle glownie o jednej z nich zwyklej dziewczynie, ktora jest naturalnie ladna, nie maluje sie, nie ubiera wyzywajaco. poznala na dyskotece faceta, zaduzyla sie, on byl idealny do momentu kiedy stracila z nim dziewictwo. zmyl sie i udaje ze jej nie zna. i tacy faceci dzialaja mi bardzo na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bez takiej łaciny:) ale poniekad rozumiem, bo ja nie wiem jak mozna kogos tak obwiniac za to, ze samje sie bylo glupia! jak ktos mowi nie to nie a ona wmawia sobie tak to jej wina i niehc nie obwinia kogos innego. jakim prawem nazywja cie poczwara? zapytaj psychloga to jets odgrywanie sie taka zemsta na tobie, odtrciles je w znaczeniu nie odwajemniles uczuc, zatem tak sie odgryzaja tyty i ze porzuciles, rozkochales itp a to nic nie prawda, nie daj sie tak ponizac, nie sa tego warte:) złe kobiety i tyle. powoduja ze masz wyrzuty sumienia, a tak nie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
a mi ty działasz na nerwy odpierdol się w końcu pizdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz
to nie było do ciebie Magnolio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to milo moze teraz role sie
jesli dwie osoby chca wskoczyc do lozka na jedna noc bez zobowiazan to nie wnikam. ich sprawa. ale jesli facet zrobi i powie wszystko byleby tylko "zaliczyc" - oszuka dziewczyne, oklamie, wykorzysta i zostawi to mnie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Jak facet sie zuroczy to juz koniec jak taki mis pluszowy.....hahaha, ale to chyba własnie najsłodsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zauwaz ze lala wymalowana i lala nieumalowana maja uczucia, zatem musza sie nauczyc ze jak idzie z kims do lozka to musi wiedziec, ze nie znaczy to, ze ojn jet jej, w kazdej chwili moze odejsc, no chyba, ze sobie cos powiedzieli, wyznali, przyrzekli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777999000666554
Biała magnolia dobrze gadasz Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidzi
mama słowo do kolzeanki ktora ciagle czarnowidztwo sieje... kochanienka czemu az taka zółć Cie zalewa na to ze ktos jest szczesliwy? Jego wybranka wie o jego przeszlosci i dla mnie gitara... kazdy popelnia bledy... roznego kalibru-to fakt ale wazne ze sie zmienil. trudno mi zrozumiec ludzi ktorzy zamiast sie usmiechnac na widok czyjegos szczescia i na przywitanie wiosny kwasza sie jak cytryna. wiecej pogody ducha moja droga:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanienka czemu az taka zółć Cie zalewa na to ze ktos jest szczesliwy? własnie:) Jego wybranka wie o jego przeszlosci i dla mnie gitara... kazdy popelnia bledy... roznego kalibru-to fakt ale wazne ze sie zmienil. tak ale ona nie uwaza tego za bledy:) liczy sie dla niej teraz:) poza tym kobiety nie sa bez iwny, zatem jets okey:) trudno mi zrozumiec ludzi ktorzy zamiast sie usmiechnac na widok czyjegos szczescia i na przywitanie wiosny kwasza sie jak cytryna. wiecej pogody ducha moja droga:] własnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala magnolio -> Nie zalewa mnie zolc, ciesze sie z cudzego szczescia jednak fakt, iz ten ktos wyraza sie o swoich poprzednich \"zwiazkach\" jako o zaliczaniu dziala na mnie jak plachta na byka. W zwiazku z powyzszym przesylam Ci 🌻, nie gniewaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to milo moze teraz role sie
wcale mnie nie zalewa zolc na widok cudzego szczescia :) lubie jak ludzie sie kochaja. ale bohater topiku najwyrazniej do swojego szczescia doszedl po trupach i dlatego jakos nie skacze z radosci kiedy o tym czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, lubie kwiatuszki:) on mówi jak czuje i jak było, to cenie:) po co ma naginać sie do pozorów, bo tak trzeba! były zmijami były, zatem czemu ma mówic o nich anioły? nie musi klnąć..;) ale złość rozumiem:) doszedł po trupach? nie, bo on nie mówił kocham kocham on własnie nie mówił, zatem nie rozkochiwał same to robiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORAAAAAAAAAAAAAA
do autora..HAHA WSPOLCZUJE TWOJEJ DZIEWCZYNIE.JA BYM Z TAKIM HAMEM I PROSTAKIREM BYC NIE MOGLA...NAWET NA TYM FORUM WYZYWASZ KOBIEY I PISZESZ ZE BYS JE WYRUCHAL HAHAHAH DOBRE!!jak dla mnie jestes prostym zalosnym burakiem ktory rwal takie same propste i puste panienki..bo tylko takie na ciebie lecialy....zadna normalna ladna madra panna by na takiego jak ty uwagi nie zwrocila...a to ze spotka;les swoja dziewczyne..to...jaksa dziewczynka mlodasz od ciebieo 8 lat...zaimponowal jej starszy facet.. i tyle...mam nadzieje ze wroci po rouzm do glowy jak najszybcjie...ty sie nawet nie potrafdis zdebilu wyrazac...tylko obrazac kogos...dla mnie jestes zerem glupim wiesniakiem ktory nieudacznikiem ktory tylko jedno ma w glowie..i nie pisz bzdur ze sie zmieniles bo wlasnie to pokazujesz co tutyaj wypisujesz..zadna sliczna madra laska nie spojrzalaby na ciebie...oo boze!!mam nadzieje ze takoch jak ty jest malo..szzcere wyrazy wspolczucia...i zycze co wszystkiego najgorszego..:)dla mnie jestes kompeltna CIOTA!!AHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to dostał reprymende:) ale ja go znam i wiem, że to był taki afront prowokacji co ja na to:) on nie lubi chamów ale widiz wokol siebie, ze kobiety az lataja za takimi:( chamom mowimy adios:) miłosc sie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to milo moze teraz role sie
a ja po prostu uwazam ze ludzie to ludzie i nie wolno ich traktowac jak rzeczy, nawet jesli w swej naiwnosci pozwalaja sie tak traktowac. i tyle :) koncze dyskusje i zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje👄 ale myslę że widzę więcej, obiektywnie! to ważne i tak z boku;) a jak wiadomo kobiety będą bronic siebie, ale to będzie subiektywne, zawsze ukaża faceta jako tego złego, siebie jako ofiarę, a tak nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac to brzydze sie facetami, ktorzy zaliczaja jak i dziewczynami, ktore zaliczac sie daja. To chyba jeszcze gorsze... :o Niestety w dzisiejszych czasach trudno o relacje opierajaca sie tylko na przyjemnosci fizycznej gdzie obie strony traktowalyby sie z szacunkiem i mialy pojecie o tym swojeistego rodzaju ukladzie. Mam nadzieje, ze wyrazam sie dosc jasno :) A co do autora topiku to mam nadzieje, ze wiecej bedzie takich \"nawroconych\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awwwwwwwwdddddddddd
autor topiku jest chory przeczyatjcie jego wszytskie wypowiedzi tutaj pisze jak top on sie nei zmienil a zobaczcie jak tuyaj wyzywa innycj co za hami prostak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się chwilą,kochaj całym sercem,oddaj całego siebie,dziękuj za każdy dzień spędzony razem z nią,nie oglądaj sie za siebie, idz do przodu a napewno będzie wspaniale.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ham to jest szynka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfjgvhtrfggfd
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALeczka24
do -->>gfwekjfkwsjdvbjmhghvbkjsdńjmz -->>wierze że jesteś szczęśliwy. powiem Ci ja sama jestem z facetem o podbnej przeszłości.Wiem o wszystkich panienka, o wiekszości iprez i jego najgorszych wpadkach na nich.Ale cóż wiem i wierze że sie zmienił-nie udawałby przecież przez ostatni rok,bo to by się mu raczej nie udało. sam mówi że zmieniłam mu cały śiwt, jego koledzy też uważają że ten związek mu na dobre wyszedł. Kocham Go i nic tego nie zmieni- tak jak on mnie, bez wzgledu na to co wyrabiał wcześniej.Więc dziwie sie ludziom że tak ostro na ciebie najeżdżają, bo domyślam sie że żaden z nich nie jest święty. Człowiek bedąc młodym popełnia różne głupoty których później sie wstydzi,ale to nie powód by odbierać komuś prwo do szczęścia.Życze powodzenia i duuużo szcześcia i miłości i abyście sie nigdy na sobie nie zawiedli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia laska
co z Toba jest:O ze wziela takiego prostaka:O pewnie jakas zakompleksiona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×