Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dziefczynka5

zmarszczki

Polecane posty

Gość dziefczynka5

mam 21 lat i kilka dni temu zauwazylam u siebie zmarszczki pod oczami, uzywam kremu nivea pod oczy ale chyba nie jest zbyt dobry skoro w tym wieku mam zmarszczki, czy znacie jakis krem ktory dziala? czy to normalne ze w tym wieku mam zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrtyrtv
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że normalne
zmarszczki beda sie pojawiała coraz szybciej,nadmierne opalanie solarium atruta żywnośc,powietrze woda,stresy cóz jeszcze wiecej chcieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5324212
Zmarszczki nie sa niczym dziwne, sama majac 17 lat mialam juz mimiczne, ale dopiero niedawno poznalam zloty srodek-krem nanobase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pytam
poczytałam troche o tym kremie NANOBASE i mam pytanie czy on ma jakiś zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleśqa
Krem nanobase jest bezzaapachowy, z góry uprzedzam, że kupisz go tylko w aptece gdyż jest to dermokosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoca

Robisz się coraz starsza, więc to nic dziwnego, ze Twoje ciało się zmienia 🙂 spróbuj sobie Kolagenu Doppel Herz 🙂 i nie łam się 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winka

Kolagen doppelherz - na ten moment nic lepszego nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Na zmarszczki pod oczami polecam zabieg z botoxu. Ja robiłam i super wygładza zmarszczki i napręza skórę. Bardzo jestem zadowolona z kliniki J&J Art Derma Clinic Rzeszów  gdzie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

U mnie najlepiej sprawdził się zabieg na usunięcie zmarszczek   ulverin R- radiofrekwencja mikroigłowa. Bardzo ładnie zniwelował mi wszystkie zmarszczki. Wygladam teraz dużo młodziej i polecam klinikę w której byłam MTT Estetica Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta30

Ja lubię krem z kwasem hialuronowym z Botame, dobry na zmarszczki, nawilżajacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

A zamawiasz czy biegasz stacjonarnie b jestem załamana tymi kolejkami i  gdybym wiedziała, że szybko dojdzie jak zamówię to bym się nie wahała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Wykonywałam hifu sonoqueen w Art Derma w Rzeszowie. Widać spłycenie ostrych zmarszczek i praktycznie zanik drobnych. Z pewnością powtórzę po nowym roku zabieg, ale z czystym sumieniem mogę go polecić dalej!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam

Wystarczy dobrać dla siebie dobry krem  i serum do cery dojrzałej i stosować regularnie, myślę, że wtedy mniej kobiet rozmyślałoby o operacjach plastycznych... choć, w sumie tak jest wygodniej, ehh. Ze swojego doświadczenia mogę polecić  Liftingujące serum przeciwzmarszczkowe do  twarzy, szyi, dekoltu Lift Bielendy.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamkal

Przeraziły mnie ostatnio moje zmarszcki mimiczne ale dzięki temu, że mój lekarz polecił mi Restylane Skinbooster to moja twarz jest promienna i ma świeży wygląd. Jestem bardzo zadowolona z efekty i myślę ze potórzę zabieg jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na konsultacji u lekarza medycyny estetycznej  omówić wszystko co chce sie zrobić, lekarz po obejrzeniu stanu skóry dobierze odpowiednie preparaty i zabiegi dla danej skóry. Polecam www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój lekarz jak zobaczył moje pierwsze zmarszczki to zalecił mi Restylane Skinbooster - tj polecił bo powiedział ze efekt będzie naturalny i fajnie będzie to wyglądać..i faktycznie tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×