Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fluf

Przyczyna 90 Samotności !!!!

Polecane posty

Gość fluf

Jestem sam od zawsze, znam wiele dziewczyn samych od zawsze.... No znam przyczyne 90% samotności !!! Za duże wymagania z obu stron. Startowałem do wielu dziewczyn, z czystym sumieniem moge powiedzieć, że były ładne, widocznie za ładne dla mnie, widocznie mogą mieć kogoś atrakcyjniejszego, tak samo do mnie startowało pare dziewczyn, ale znacznie poniżej kanony urody, z nadwagą albo nieciekawa twarz. Gdyby jedna ze stron obniżyła wymagania już dawno by była z kimś, ale wolimy być samotni, niż z " mało ciekawym wizualnie partnerem" Samotne tu kobiety, nie ma tu chyba takiej do której NIKT nie startował... wnioski wyciągnijcie same....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
Szkoda czasu :) one i tak będą twierdzić, że za ich samotność odpowiadają te złe samce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 26 lat----->spoznione zyczenia urodzinowe:), przede wszystkim kochanej kobiety u u boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka
fluf, Ameryki nie odkryłeś. To właśnie staram się powiedzięc niejakiemu michałowi80, ale on woli zrzucić winę na kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_na niskim podwoziu
Niektórzy nie zasługują na to żeby z kimś być np. niscy faceci. Wszystkie kobiety ich odrzucają bo są kurduplami czyt. kalekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Eeee tam, ja nie mam zadnych wymagan. I co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on na niskim podwoziu
Glupoty gadasz. Moj chlopak jest niski i nie ma to dla mnie znaczenia. To najukochanszy czlowieczek z jakim dotychczas bylam, a chyba to sie liczy? Jesli jestes niski i piszesz takie rzeczy to wspolczuje, musisz miec straszne kompleksy na tym punkcie i wszystkie niepowodzenia milosne zwalasz na niski wzrost. Jesli nie jestes niski i to piszesz, to wybacz, ale glupio myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest ten
"kanon urody"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×