Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samsara71

co robić, gdy On nie chce się ze mną kochać?

Polecane posty

Gość kisielka
cos sie nie chca wypowiadac :/ moze by tak drugi topik zalozyc, zeby tam sie faceci wpisywali?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia jestem
NA WSZYSTKO PRZYCHODZI WłAśCIWA PORA. sądze, że wiele zależy od tego czy macie uprawiać sex czy kochać się, a to bardzo wielka róznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudassssska
moze to wynika z szacunku do Ciebie. ja mam podobna sytuacje. a on wie ze jestes dziewica? moj chyba nie wiem ale tez sie podobnie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile z was
się rusza w łóżku ?Z tego co wiem to włazicie do wyra po ciemaku jak cienie a potem leżycie jak wory ,czekacie aż facet wami zatrzęsie i broń boże oral i inne sprawy a facet też potrzebuje inwencji z waszej strony . A później gadki On nie chce On ,nie Może on mnie zostawił .Trochę życia panienki a nie gdakania.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też człowiek
Ja spotkałam dwóch takich facetów w swoim życiu. POczątkowo też nie wiedziałam, co mam zrobić i drążyłam temat. W końcu się zdenerwowałam i odeszłam najpierw od jednego, potem od drugiego. Teraz trochę żałuję, ponieważ poza tym, że nie skonsumowaliśmy związku, to byli bardzo fajni mężczyźni. Jeśli kochasz, poczekaj jeszcze troszkę, aż Twój facet będzie gotowy do zbliżenia. Wbrew pozorom faceci to też ludzie, też maja uczucia, obawy i nie zawsze myślą, że od kobiety należy in się tylo sex i na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też człowiek
gdakanie, gdakaniem kiedy facet jest oziębły, nic nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"a ile z was\";) Nigdy nie naciskałam na zgaszenie światła to po pierwsze;) po drugie, bardzo lubię seks oralny ogólnie;) po trzecie, mam raczej niezły temperament i nie zdazyło mi sie \"leżeć jak wór\"...Także sorry - nie w tym problem;) Podzrawiam:) Mała dygresja: Gdy kobieta jest naparwde rozpalona, gdy mężczyzna umie obudzić w niej jej seksualność... bierne uczestniczenie w seksie nie ma miejsca;) To jest wrecz sprzeczne z natura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
może ma powołanie na księdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
może ma powołanie na księdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
klonuje się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORTO
Poprostu facet kocha cię platonicznie i niechce skrzywdzić swej lubej. Żadne rozmowy tu nic nie pomogą jak ty sama nie weźmiesz sprawy w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×