Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Ty........

wczoraj odkryłam coś co mnie zaniepokoiło

Polecane posty

Gość tylko Ty........
pamiętam takie jego słowa- nie potrzebuję oglądać innych kobiet bo Ty jestes dla mnie najpiękniejsza. To było bardzo miłe:-) ale to po prostu słowa i tyle. i nie mam 17 lat tylko 25 jesli o to chodzi. Poczułam sie zraniona i tyle, nie potrafię tego ukryć:-( może i smiejecie sie ze mnie, trudno:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Ty........
Pucio-----myslałam ze jak poogladamy razem......to potem bedzie juz pamietał ze z takimi rzeczami nie musi sie kryć.O to mi chodziło. Nie wiedziałam ze bedzie skutek odwrotny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
moze pomysliciesobie ze jstem smarkula itp, no trudno, i z tym trzeba sie liczyc. jednak na ten temat mam wyrobione zdanie. generalnbie uwazam, ze jelsi facet jest z kobieta to nie powinien ogladac zadnych golych kobiet(wirtualnych, w gazetach, na filmikach) no chyba ze ze swoja kobieta, bo wtedy i ona to akceptuje i moga sie niezle przy tym bawic. jednak to co zrobic facet utorki topicu przeraza mnie i to bardzo.jestem w zwiazku (rok i 2 miesiace), on deklaruje ze bardzo mnie kocha, z reszta wzajemnie :) jednka gdybym wiedziala, widziala to, ze oglada jakies gole baby... szczerze, nie wiem jak to by sie skonczylo. moze to przez to ze jestem strasznie zazdrosna. nie wiem. ale wiem jedno (po sobie, z autopsji) ze jesli nie chce sie ogladac golych facetow, nie chce sie obejrzec za fajnym facetem na ulicy( bo to moze sprawic bol tej 2 osobie z ktora sie jest-w tym wypadku mojemu facetowi) to mozna sie ograniczyc i po prostu tego nie robic. kiedys byla taka sytuacja ze moj faceta gapil sie niemal za kazda laska spotkana na ulicy( nawte dy byl ze mna) i to mnie bolalo, bo deklaruje wielka milosc, mowi ze moje cialo mu sie bardzo podoba itp, a z 2 strony w mojej glowie pojawila sie mysl ze chyba jednak cos ze mna jest nie tak, skoro hmmm szuka czegos fajnego w innych dziewczynach. pewnie poleba teraz jakies bluzgi, ale na to nic nie poradze. chcialam jedynie napisac ze gdyby moj facet takie zdjecia chowal przede mna ( a tymbardziej mowil mi ze to jest glupie a sam to robil), mysle ze nie zaakceptowalabym tego, bo wiem, ze jesli sie chce, mozna tego po prostru nie robic, albo robic to tak, zeby ta 2 osoba o tym nie wiedziala(chociaz to tez jest nie fair).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucio mnie rozwalił
swoimi radami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.. ja z moim facetem pokładamy sie ze smiechu dawno nie miałąm tak wesołego poranka, zaczne czesciej wchodzic na ten topik:D aaa tak milusio Ci powiedział...bo usłyszałas dokładnie to co chciałas usłyszec !! Facet jest dyplomata , wyglada na to ze inteligentnym dyplomata. Mam nadzieje ze teraz lepiej sie bedzie maskował jakies hasła pozakłada , kupi sobie komorke o ktorej Ty nie bedziesz miała pojecia i zacznie działąc w realu. Obudz sie dziewczyno !!! JUz 9,33 !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetikkkkkk
pewnie z seksem u Was w związku cienko, raz-dwa razy na miesiąc i dość. gdyby było ok to by facet kureskich fotek z netu nie ściągał, może robi to ze łzami w oczach, ale robi, bo jak w związku nie ma seksu to szuka się go w inny sposób ciesz się że Cię nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze facet jest z Toba ( szczegolnie to pisze do 19-stki) nie oznacza ze oslepł !! A jesli jestes az tk zazdrosna to tylko wspolczuc i jemu i tobie.No ale mozna to wytłumaczyc wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
:o ludzie nie popadajcie w paranoje z powodu kilku zdjęć w komputerze przecież partnerstwo to nie niewolnictwo kazdy ma prawo do prywatnosci przecież nie trzeba sie tłumaczyć z każdego puszczonego po kryjomu bąka :o cdo z tego ze facet ma zdjęcia nagiej kobiety? może lubi czasem sam zrobic sobie dobrze i chcial to miec tylko dla siebie każdy lubi :P ale ze swoich fantazji tłumaczyć sie nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tylko Ty...
Brzoskiwnka-27 BRAWO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Ty........
brzoskwinia a Ty jestes pewna ze Twój facet nie ogląda? a jesli ogląda to tobrze Ci z tym? totalnie to olewasz?? no widzisz.......kazdy z nas jest inny..... Ja pamietam jak kiedys na ulicy zobaczyłam naprawde wystrzałowego faceta. Mój akurat zauwazył ze moje oczy skupiły sie na nim to mnie puknął w bark i powiedział: eeeeej......ja tu jestem!czy on był bardziej atrakcyjny dla Ciebie niz ja??? Tak więc on pewnie wie jak ja sie z tym czuje. Zwłaszcza ze totalnie sie z tym ukrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Ty........
nie.....u nas z seksem zawsze było jak najbardziej ok. jak tylko mam jakies wątpliwości albo chcę czegos nowego- zawsze mu o tym mówię. Wierzę.....ze i on by sie przyznał ze jesli cos by było nie tak. A moze znowu cos ukrywa:-( juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
co innego zdjęcia w kompie a co innego facet w realu ale z drugiej strony cooo mam swojemu facetowi zalozyc chuste na oczy zeby nie patrzyl macie paranoidalno-zaborczo- zazdrosny stosunek do partnera współczuję wam:o i powtórze partnerstwo to nie niewolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze oglada..mama nadzieje ze jest normalnym zdrowym facetem i czasem sobie looknie tyle moze na to mu pozwalam:D na pewno bym nie zniosła czatów, smsów od jakis bab i spotkan chocby na kawe ale jak robi cos w domu, na własnym kompie i nie kryje sie z tym to co mi to przeszkadza ???? Pozatym jak sie jest juz jakis czas ze soba to kazdy szuka czegos innego , a faceci sa wzrokowcami i my baby tego nie zmienimy a dla mnie lepiej jak sie z tym nie ukrywa niz gdyby zaczol kombinowac i powiem wam jedno, tez kiedys na amxa szukałam i weszylam i im wiecej wyweszałam tym było gorzej ze mna i z nami wiec przestałam po o psuc swoim głupim zachowaniem cos co jest OK, tak jak powiedział moj przedmowca, kazdy ma prawo do prywatnosci On nie rusza mojej komorki, nawet nie patrzy w jej strone i ja to szanuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tylko Ty...
Tylko TY, pojmij wreszcie, że Twoje oburzenie nic tu nie zmieni. On będzie się bardziej krył i tyle. Jesteś zdumiona, bo odkryłaś to po raz pierwszy. Rozumiem, jesteś zaskoczona. I jedna razda nie bądź taka wścibska, to nic nie da. Zakonotuj sobie to i poczekaj. Nic nie da Twoje naburmuszenie itp. On i tak będzie robił swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Ty........
owszem pytałam i to nie raz. Prosiłam takze zeby zawsze mówił mi czy cos jest nie tak. Ale on stwierdził że absolutnie jest wszystko w porządku. No wiec mu wierzę.A przynajmniej sie staram bo juz sama nie wiem co on tak napradwe mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz tak wiele watpliwosci i taks trasznie Ci z tym zle to go zostaw !!!!!!!!!!!!! To chciałas usłyszec ?? Masz dosc proste zycie i nie masz zawiele problemów ze czepiasz sie normalnego faceta?? A czy on wie ze sie na niego zalisz na forum?? Uwazaj zeby tego nie odkrył bo dopiero bedzie afera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze... co za idiotka (o autorce tematu)! Skad takie wylaza? Pokazcie ta dziure to zakopie. Toz to sie nawet do leczenia na oddziale zamknietym nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
Do Brzoskwinki_27: heh, ja z moim tez sie pokladamy nad tym tematem ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
Brzoskwinka_27 święta racja :D ciekawe czy powie mu ze pisze na forum o ich prywatnych problemach gdzie tu konsekwencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
myslicie ze autorka topiku zrozumiala ze jej "problem " jest głupi i wyimaginowany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Ty........
teraz to bawic mnie bedzie to jak stwierdzi ze go szufladkuje z innymi facetami, bo mu kiedys powiedziałam ze faceci to wzrokowcy i kazdy patrzy, kazdy sie obejrzy. Wtedy sie wkurzył ze wkładam go do szufladki z innymi załosnymi facetami, ze on taki nie jest, ze nie odczuwa potrzeby ogladania sie za innyi kobietami. Jedno mówi- drugie robi. I to mnie boli. Juz takie komentarze mógłby zachowac dla siebie. Ciekawe.....moze niedługo zaliczy jakąś panienke i tez mi o tym nie powie, ukryje to?? dla mnie jesli facet oglada takie zdjęcia zachowuje sie jak niewyzyty zwierzak któremu w głowie tylko jedno. Takie mam zdanie. Bo sama takich smieci nie ogladam, zadnych facetów z netu sobie nie sciągam a jak kiedys sciągnęłam to pokazałam mu to zeby potem nie było ze mam cos pochowane. Liczyłam sie z tym ze moze to znaleźć wiec nie chciałam miec tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Ty........
skoro uwazacie ze mój problem jest głupi i błachy....to po co tu wchodzicie???znajdzcie inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Ty -> Jesli do tej pory ukladalo wam sie dobrze to nie widze powodow do zmartwien. Faceci SA wzrokowcami a fakt, ze oglada takie zdjecia nie musi prowadzic do zdrady i oznaczac, ze nie jestes dla niego atrakcyjna! Wiem jak sie czujesz, ale my kobiety traktujemy to zbyt powaznie i bierzemy do siebie. Byc moze ukryl to, bo bal sie Twojej reakcji. Moj facet tez ma takie zdjecia, ale wiem, ze to ze mna jest i bedzie i to mnie kocha a nie te laske na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla aaa
a moj facet ustawil sobie na pulpicie rozebrana!!! lezaca na lozku. nie podoba mi sie to, a on nie uwaza ze robi cos nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa, zdradzi Cie i na pewno przybiegnie od razu Ci o tym powiedziec mam jeszcze nadzieje ze opowie Ci z szczegolami w którymch momentach tamat była lepsza i co lepiej mu robiła:D zastanów sie co wypisujesz !!!A poźniej zacznij krzyczec na ludzi jak próbuja Ci otworzyc oczy. Załoze sie ze jestes rozuszczona jedynaczka .Pozdrawiam i zycze odrobinki rozumu. Masz racje nie ma sensu czytac twojego topiku, marnowanie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
zeby stwierdzic czy temat jest głupi trzeba go najpierw przeczytac przeczytalam stwierdzam ze pozazdrościć takich problemów egzystencjalnych czytam i nadziwic sie nie moge wiec zostanę tu bo twój "problem" traktuję jak zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
Brzoskwinka_27 wypraszam sobie ja jestem rozpuszczoną jedynaczką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
chciałam jeszcze dodać że żal mi tego chłopaka biedny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×