Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chętny Miś

Wolna chata - szukam chętnej Warszawianki.. lat ok. 22-29

Polecane posty

ja temat to bym z tobą pomęczyła słodki misiu...ale nie jestem z wawy...więc sam się wyjaśnił :) a zagadałam... bo jeteś ciekawym facetem jak sądzę ze sposoby wyrażanych myśli :) całuję świątecznie...może jeszcze kiedyś się \"spotkamy\" i pogadamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętny Miś.
Ostatni raz zjechałem przy zdjeciu mojej babci :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia20====
ja chętnie się z toba spotkam ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o nie, a do przedwczoraj jeszcze miałam 29 lat niestety przestałam się mieścić w kategorii wiekowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszekkkk
Chętny Misiu a chcesz się kochać czy tak tylko pieścić? a może tylko rozmawiać? odpisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym się dowiedzieć, czy któraś z Was chce czegokolwiek.. jeśli tak jest rzeczywiście, napiszcie do mnie mail.. naprawdę wynurzenia tutaj nie mają sensu.. p.s. rocznik 76 też jest mile widziany :) idę do domu. Kompa odpalę ok. 20.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa dupcia
No i znalazłeś już jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo spodobaly mi sie Twoje wypowiedzi i sposob rozmowy.Nie rozumiem ataku i oburzenia ktore wywolal Twoj anons.Chetnie bym sobie z Toba pogadala np.na gg.Ja niestety nie jestem z Wa-wy z reszta na szybki seks z nieznajomym sie nie umawiam ale zaintrygowala mnie Twoja osoba.Jesli bedziesz mial ochote pogadac to sie odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiowa *
Misiu pozdrawiam Cię :D szkoda że jestem daleko od Ciebie bo wpadłabym na kolacyjkę podzielić się jajeczkiem :P Ale tak tylko pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiowa *
hehe widzę że nie tylko mnie zauroczył Pan Miś :P Do czego to doszło?!Żeby kobietki intrygował mężczyzna szukający seksu na necie:DOlaboga!I to w święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ludzie, tak tu gnoicie i wysmiewacie faceta.. a naprawde fajnie sie wypowiadal i az milo czytac ze z mojego miasta :) wrzuccie na luz, o co wam chodzi? czy juz kazdy przejaw inteligencji, taktu i cierpliwosci (ja bym nie wytrzymala tylu postow negatywnych na moja osobe :D) musi byc zwalczany przez grupe rozbawionych i rozwrzeszczanych formowiczow? no na litosc boska... mi ten facet przywrocil wiare w owczesnych mezczyzn, ktorzy wydawali mi sie juz hmm... po co konczyc swieta sa :P pozdrawiam cieplo, szkoda ze jestem za mloda i zajeta :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie, Tak naprawdę trzeba mi miłości - jak pewnie każemu.. I z szacunku dla kobiet (i samego siebie) nigdy bym czegoś takiego nie zrobił.. Ot, chwilowe odbicie palmy.. Co prawda chata jest naprawdę wolna, ale nie czas w święta odciągać Was, miłe Panie, od rodzinnej atmosfery i bojowych zadań kuchennych :) Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNE CIE...
Każdego ranka biorę dmuchawkę doodbytniczą Indian Yahomo nabitą drażami kokosowymi z biedronki, przywdziewam wydziergany z czarnego moheru strój batmana, idę do parku i wciągam rurką sproszkowane psie kupy aż osiągnę ekstazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapouchy
Misiu----> nie spales dzis w nocy?:( co slychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sama..
ale z nikim spać nie będę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×