Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna 29 lat

przebojowe kobiety skazane na nieudacznikow

Polecane posty

Gość poczatek znajomosci
KROTKO GDZIE PRACUJESZ? i sprawa jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
minimalisci - dobrze ujete! po co sie starac,zeby bylo lepiej jak w sumie bez tego tez sie obejdzie........co nie? nie jestem hrabianka z bogatego domu ale w zyciu zawsze pracowalam i dorabialam sie wszystkiego sama. zycie od pierwszego do pierwszego nigdy nie bylo moim marzeniem ale niestety dla mojego faceta to normalka. zalamka totalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski ile masz wzrostu ze tak
nie wiem ile tamten ma:P no powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kobiety, które pełnie praw dostały dopiero w XX wieku dużo bardziej je szanują i są dużo bardziej ambitne. Może przez ta dyskryminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do moralizatorki: wyjaśnij o co Ci chodzi z tym minimalizmem i pracą oraz domem rodzinnym ;) ona ono on - we mnie też mało hrabiowskiej krwi płynie, a wszystko co mam zawdzięczam sobie. I szczerze jestem z tego dumna :) Natomiast \"nieudacznicy\" muszą więcej pracować nad sobą, żeby nimi nie byli, ot wszystko :) do autorki: Co zaś się tyczy nieudaczników, dlaczego ich autorko wybierasz ? Czyżbyś bała się samotności i twała w związku z \"nieudacznikiem\" bo \"lepszy taki niż żaden\" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie ile masz wzrostu
fuj niedobry Miś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
grazka - cos w tym jest co mowisz.zawsze byl jakis powod kiedy odsuwalam tych ,,normalnych,,. tylko szkoda,ze dopiero teraz sobie to uswiadomilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom rodzinny- zarzuciłeś mi, że może przykład na to ze w każdym związku jest jeden nieudacznik wyniosłam z domu rodzinnego. Praca- większość kobiet mających prace pragnie awansować są ambitne. Cholernie ambitne, bo dyskryminacja utrudnia mi robienie kariery i to je mobilizuje. A faceci z reguły spełzają na niczym albo osiadają na laurach, bo im nikt w robieniu kariery nie przeszkadza. Składając cv nie usłyszą pytania czy che mieć pan dzieci a kobieta wprost przeciwnie i to pytanie może zaważyć na jej przyszłości Minimalizm - większość facetów ogranicza się do minimum pracy. Jak to zrobić żeby się nie narobić a zarobić? A kobieta może się narobić, bo jej zależy. Nie myśli tylko o sobie, ale tez o ewentualnym partnerze i dzieciach. Ktoś kiedyś powiedział ze mężczyzna jest głowa rodziny. Ale szyją jest kobieta i kręci nim tak jak chce i to ona tak naprawdę rządzi. Dlatego to kobiety zazwyczaj są bardziej obrotne. Myślimy i załatwiamy rzeczy, o jakich faceci nie maja pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
ja wlasnie wczoraj zakonczylam moj 3 letni zwiazek " z opisywanym typem nieudacznika " . nigdy wiecej .nie jestem zwolenniczka powiedzenia " slub z gosciem o jednym oku - byle tego roku "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ktoś kiedyś powiedział ze mężczyzna jest głowa rodziny. Ale szyją jest kobieta i kręci nim tak jak chce i to ona tak naprawdę rządzi. Dlatego to kobiety zazwyczaj są bardziej obrotne. Myślimy i załatwiamy rzeczy, o jakich faceci nie maja pojęcia\" co racja to racja, niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
dziewczyny o podobnych dylematach ja moj . nie martwcie sie . zycie " stygnie " , trzeba zyc chwila i nie tracic czasu na byle kogo !! mam nadzieje ze niedlugo poznam kogos wartego zaintersowania . polak madry po szkodzie - hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dla Ciebie oznacza \"normalny\" i dlaczego ich odtrącałaś, skoro tacy byli ? :) Moralizatorko: teraz, kiedy wyjaśniłaś, zgadzam się z Tobą.:) Lecz nie zgodzę się ze zdaniem :\"przebojowi faceci nie wiążą sie z takimi samymi kobietami\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszy do góry. Wśród rzeszy nieudaczników są głęboko skrywani porządni i zaradni mężczyźni. Nie będzie aż tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
do poczatek znajomosci - pracuje u siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lecz nie zgodzę się ze zdaniem :"przebojowi faceci nie wiążą sie z takimi samymi kobietami" przeciwieństwa sie przyciagają: przebojowy + nieudacznica przebojowa + nieudacznik wysoki + niska niski + samotność :-) towarzyski + nieśmiała towarzyska + nieśmiały brunet + blondynka blondyn + brunetka itp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozdzielmy w takim razie stwierdzenie przebojowi, bo ona tutaj nie pasuje. Ma, bowiem 2 znaczenia. Przebojowi susza towarzystwa. Przebojowy kreatywni i zaradni. Ta duga gruba wież mi boi się inteligentnych wykształconych kobiet. Boją się swego rodzaju konkurencji szczególnie w domu. Poza tym łatwiej jest kierować mimozą kokietka, która ma siano w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udacznik w zycie
"Ktoś kiedyś powiedział ze mężczyzna jest głowa rodziny. Ale szyją jest kobieta i kręci nim tak jak chce i to ona tak naprawdę rządzi." I moze dlatego mezczyzni sukcesu takiego klopotu chca uniknac bo znaczylby koniec sukcesu :) Z jednej strony chcecie kontrolowac a z drugiej strony chcecie czlowieka sukcesu. Ale jakiego sukcesu ??? Takiego jaki wy sobie dla niego wymarzylyscie ? Jestescie pelne sprzecznosci. Na cos trzeba sie zdecydowac. Jesli gosciu jest Chief Executive Officer wielkej miedzynarodowej korporacji to trudno uwierzyc w to ze w domu skacze do muzyki ktora zagra mu szanowna malzonka. To sa mezczyzni ktorzy wiedza czego chca i na taki uklad jak w cytacie powyzej nie pojda. Wiec, drogie panie marzcie sobie tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jesli gosciu jest Chief Executive Officer wielkej miedzynarodowej korporacji to trudno uwierzyc w to ze w domu skacze do muzyki ktora zagra mu szanowna malzonka.\" Kobiety i na takich mają swój sposób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogi w takim przypadku on nie skacze wtedy dom ma być mu ostają a żona oparciem. Ale drogie panie nie podbierajcie leni i nierobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
szanowni panowie. uwazam ze jezeli facet jest autorytetem dla kobiety to jest juz dobrze . autorytet w kazdym zwiazku jest inaczej postrzegany oczywiscie. wszystko zalezy od wymagan i wzajemnyych oczekiwan .dla mnie autorytet = dorownanie mojej osobie w statusie spolecznym, materialnym ( a nawet bycie lepszym ode mnie ) . wtedy mozna mowic o nie byciu nieudacznikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
do niskiego - wrecz przeciwnie. mimo,ze sama mam tylko 160 cm zawsze mialam facetow przystojnych.w pelnym tego slowa znaczeniu. niestety to tylko fasada. w srodku bylo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×