Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna 29 lat

przebojowe kobiety skazane na nieudacznikow

Polecane posty

niskie misiowate: Możesz sobie wierzyć w te slogany: \"przeciwieństwa się przyciągają\". Każdy w życiu ma wybór: wierzyć w mrzonki j.w. lub po prostu wybierać co dla niego lepsze. Skoro lubisz przeciwieństwa, to je sobie wybieraj. :) udacznik z zycie: przytoczony cytat jest dla mnie śmieszny, bowiem w związku, przynajmniej dla mnie mężczyzna jest partnerem, a nie marionetką, której głowa kręci się dookoła czyjejś szyi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
agadzam sie z grazka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
moze i przyciagamy tych nieudacznikow ale czy jestesmy zmuszone ich ,,brac,,???? wkoncu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo rewolucji jak nastąpiła w związkach nie zmieniło się to ze mężczyzna utrzymuje rodzinie (a przynajmniej się stara) a kobieta w domu kieruje jego działaniami, bo on się na wielu rzeczach nie zna natomiast to, co on robi w pracy i jakie decyzje podejmuje świadczy tylko i wyłącznie o tym ze daleko mu do marionetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga moralizatorko, z tego co piszesz wynika, że wychowano Cię w takim przekonaniu. Skoro chcesz żeby tak u Ciebie w domu było, jak było w Twoim rodzinnym domu, to na pewno będziesz to miała. Pozdrawiam i życzę miłej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychowanie to jedno a doświadczenie to drugie. ja poprostu wieże w to ze na swiecie są pożądni mazczyźni. co wiecej mam nadzieje ze na takiego trafiłam. a co gorsza moim najekszym marzeniem jest mąż dzieci dom z ogródkiem i białym plotkiem. poprostu mormalna rodzina. i wieże że to sie spełni tylko trzeba pracy obu stron. bez obijania sie i unikania odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
do tmt - dlaczego nie bedziesz miec dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralizatorko tego nie da się
czytać: PORZĄDNI, WIERZĘ, PO PROSTU !!!! Weź słownik do ręki zanim coś napiszesz, błagam :O NIE OBIJAJ SIĘ !!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
DZIEKI ZE MNIE OSTRZEGLAS - moralizatorka . JESTEM NA FORUM PIERWSZY RAZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam miłości swojego życia
Witam ;) Jestem tutaj i trochę pobędę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---do \"ona ono on \" \"do niskiego - wrecz przeciwnie. mimo,ze sama mam tylko 160 cm zawsze mialam facetow przystojnych.w pelnym tego slowa znaczeniu. niestety to tylko fasada. w srodku bylo co innego.\" czyli, że odrzucałaś tych niskich i brzydkich. Dzieki za odpowiedz. PS. Takich kobiet jak ty (czyli takich co to patrzą tylko na wygląd) jest dzisiaj sporo, wiec sie nie martw, nie jestes odosobnionym przypadkiem :-) PS. faceci tez patrza na wygląd, oprócz mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
do szukam milosci . jak idzie szukanie ?? tylko uwazaj bo po swiecie sie wloczy sporo nieudacznikow , chamow, pijakow, zlodziei , naciagaczy itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia Jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to normalne u brzydkiego kurdupla, bowiem brzydki kurdupel nie może sobie pozwolic na to zeby mieć wymagania co do wygladu. On musi brać to co jest. :-( PS. Ja nie biore to co jest wiec jestem samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z chama zrobic pana
czec . niestety dziewczyny tak maja ze czasem z chama chca zrobic pana .niestety wrobel nie bedzie orlem a frak sie umie nosic od urodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kysz nieudacznicy
zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×