Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiciaaa

Colin Farrell

Polecane posty

Gość ewka18
mi sie on nie podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby face---> Nie ma idealow na tym swiecie... Zreszta juz byl... :( I wlasnie dlatego, ze Irlandczyk ma u mnie dodatkowego plusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zesrajta się przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to społeczna inicjatywa, których w Stanach nie brakuje. Czy to ważne? Liczy się to, że ten piękny dupek, do którego takiego rzesze wzdychają wpadł w nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... to o to chodzilo... ;) Nie On jeden... I nie jeden nalog... Zreszta, nie znam Go... to nie bede oceniac... Niech se pisza co chca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz lepsza nikotyna, czy nawet procenty niz np dragi... :O No ale co tu sie bedziemy licytowac... Ja tez nie jestem wolna od uzaleznien :( Pierwszym i najgorszym jest kafeteria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Orlica: No coz skoro ci sie tak podoba , to zadna zyczliwa uwaga do ciebie nie trafi. Tylko zebys potem nie mowila , ze cie nie ostrzegalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CALIFORNIA GIRL
Orlico ; on ma tez nieslubne dzieci. Ty sie zastanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CALIFORNIA GIRL---> Ale nad czym mam sie zastanowic?? O_O Wiem, ze ma... syna... a co to ma wspolnego z kafeteria...?? Lo matko... jak bozie kocham... nic nie kumam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CALIFORNIA GIRL
Mysle , baby chciala zazartowac , ze skoro Colin tak ci sie podoba, ze gotowa jestes za niego za maz wyjsc to czuj sie ostrzezona. A swoja droga tak zagral w Aleksander the Great , wcale sie nie dziwie twojemu zachwytowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×