Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiciaaa

Colin Farrell

Polecane posty

Z drugiej strony lustra ---> To, ze kazdy by chcial (w tym Colin) nie znaczy, ze Ona to robi ;) Z tego co wiem (chyba, ze znow czegos nie wiem) to Ona jest teraz tworzy szczesliwy zwiazek z Bradem... i spodziewaja sie bejbiaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z drugiej strony lustra
Ale popatrz sobie na jej przeszłość! :P Ona jest z lekka pieprznięta ;) Słyszałam kiedyś, że wynajęła zabójcę.....dla siebie, ale w końcu się rozmyśliła i nie chciała już śmierci.... Ma coś z psychiką. Cenię ją jedynie za to, że pomaga dzieciom w Afryce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surinam nemo---> Mam schize i tego nie robie :P Z drugiej strony lustra ---> To ja tak na biezaco nie jestem... Nie slyszalam o tym... Ale chyba nawet ktos, kto z pozoru jest szczesliwym czlowiekiem moze miec dosc zycia... Dosc niecodzienny sposob, heh... Ale lepsze to w sumie niz rzucac sie pod pociag - mniej egoistyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To j a was pogodze ; Najpiekniejszy facet to Josh Hartnett ( czytaj Hotnett ). Od czasu Pearl Harbor spac nie moge z rozmarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Popieram
ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myslicie czy zwykła dziewczyna byłaby w stanie go poderwać??mi sie wydaje że raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O... znow wyplynal :) kiciaaa---> Siebie masz na mysli...? ;) A odpowiadajac na Twoje pytanie tez mi sie wydaje, ze raczej nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze nie mam siebie na mysli :D tylko tak poprostu pytam co na ten temat sądzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczaca owca
a mnie sie wydaje ze "zwykła dziewczyna" bylaby w stanie go poderwac. ten świat nie takie rzeczy widzial :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja poprostu...
... szaleję za Colinem Farrellem ;) on ma coś takiego w sobie że szoook :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×