Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TRZYNASTOCENTYMETROWY

MAŁY CZŁONEK TO NIE KONIEC ŚWIATA

Polecane posty

Gość nie może
:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszyscy skupili się na długości penisa, a moim skromnym niedoświadczonym zdaniem ważna jest jesli juz to GRUBOŚĆ:) Oczywiście nie biorę tu pod uwage skrajności (penisa w wzwodzie poniżej 12cm i powyżej20) bo tutaj to juz jest inna śpiewka, ale przy średniej krajowej, to jednak grubośc ma znaczenie:classic_cool: Ale to tylko nic nieznacząca opinia dziewczynki której do dojrzałości jeszcze bardzo daleko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
uouupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esiu25
napalona dziewczynko: o, to to... ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaLisowska
mały cżłonek to mała przyjemnosc i Mozecie nie wiem jak sie wysilac a tej oczywistej prawdy nie zmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaLojalna
a ja dodam od siebie, że powiedzenie "mały ale figlarny", wymyśliły krasnoludki na określenie swojej karłowatości, a nie jako filuterne określenie karłowatego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaLojalna
ja widziałam raz w takiej gazecie "Na Żywo". Czy to mnie kwalifikuje to udziału w dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruman mały
to jest koniec świata chłopaki nie macie się co łudzić, nigdy swojej kobiecie nie dogodzicie , moja pani nawet nie wysila się by potrenować mięśnie kegla , a mówi zawsze że było dobrze to jest jak stosunek z wiadrem-później problemy że za długo itd ......może być mały najważniejsze by był duży w obwodzie, jeżeli nie ma obwodu i później długości to jest wtopa, zmień kobietę i szukaj węższej bo inaczej ona Ciebie zmieni (biorę pod uwagę uczucie i takie tam ale bez przesady żeby coś przeżywać muszą być spełnione okreslone warunki) a wywyższanie uczucia itd nie jest dobrą drogą, facet może mieć ful kasy,świetna bryke, być uczuciowy,inteligentny,dowcipny,zadbany,elegancki ale jeżeli ma małego kolegę wiadomo jest dobry do powspominania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym.. hym..
ja mam 20 cm.... czy to nie za dużo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie taki 13-centymetrowy członek jest w sam raz. Większe przyrodzenia sprawiają mi ból a seks nie jest już tak przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifek
Chociaż ptaszka masz małego, Nic się nie martw mój kolego! Ciupciać możesz se do woli, Każdą możesz zadowolić. Choć narzędzia są potrzebne By przelecieć swą królewnę, To technika też się liczy, Jak masz dobrać się do piczy, By kobieta orgazm miała, Głośno, szybko oddychała. Podziękuje Tobie szczerze, Żeś zerżnął ją jak zwierzę. Nie przeszkadza kutas mały. Byle twardy był jak skała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym.. hym..
spytam jeszcze raz... mam 20cm ile to jest według Was?? dużo czy mało...? nie pytam dla jakiejś własnej satysfakcji czy coś... tylko chciałbym obiektywnie wiedziec... :( bo czuje że wręcz może mam za dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to bardzo
Dużo! Zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze
to mało jak cholera!!! wstydzilbym sie cos takiego pokazać~panience żey mnie pognała do straganu tkaczy po kolejny kawałek do do sztukowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrek
hmm hmm.....jesli jestes czarny to masz w normie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym.. hym..
jestem biały. nie wiem do kogo mówisz że za mało. czy do tego od 14 czy do mnie... ale wiele dziewczyn nie jest zadowolonych z tego że "aż tyle" ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze
coś Ci się kolego pomylilo za duzo chynskiej telewizyji ogladaas, w nawias powinienes brać "tylko tyle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym.. hym..
nie to nie mi sie pomyliło... widze że zawsze jesteś przekonany o swojej prawdzie... urywam temat i wychodze bo to forum jest dla kretynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze
bo na innych forumach to nas zbesztali i wyrzucali na zbity pysk, jestesmy dumni z tego foruma jak to kretyni:) jakbyś kurna miał porządne dla kretynów poradniki to slij krteyn@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day_25
Caly topik przeczytalam i powiem jedno...mam 170cm wzrostu wiec mala nie jestem.....ale jakos moja piczka nie nadaje sie do duzych czlonkow! 15 to maks jaki zniose....a moze fakt nie rozepchana jestem na tyle jak co tu obecene niektore! Powyzej tego ....odczuwam bole i przyznam racje w jednym...nie rozmiar sie liczy ale taktyka.....a im wiekszy tym bolesniejszy...choc dla amatorek fjuta raz na dzien z innej partii to nie ma roznicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×