Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justina

----PRAWDA I MITY O CZERWONEJ HERBACIE----

Polecane posty

Jest już topic o zielonej herbacie,więc postanowiłam założyć o czerwonej herbacie :) Czy piliście już kiedyś czerwoną herbatę?Czytałam,że czerwona jest bardzo skuteczna na nadwagę. Moja kumpela nie należy raczej do osób szczuplutkich.Ma trochę nadwagi.Od 3 tygodni zaczęła pić czerwoną herbatkę i wiecie co?Schudła już 1 kg!Ale najważniejsze jest to,że ona nie stosuje przy tym żadnych diet,je tak jak jadła,i do tego pije czerwoną herbatkę.Raz mi powiedziała tak:\"Piję tą herbatkę,zżeram pączki,ciastka i nie tyję\".Zdziwiła się,że ta herbata tak doskonale działa. Ja jej jeszcze nie próbowałam.Ale na pewno spróbuję.Piszcie tu swoje opinie dotyczące czerwonej herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanczaca z wiatrem
ja piję od miesiąca....żadnych efektów nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata czerwona również jest poddawana stosunkowo długiemu procesowi fermentacji, aczkolwiek krótszemu niż w przypadku herbat czarnych. Podczas tego właśnie procesu powstają wspomniane już wyżej flawonoidy, które pobudzają przemianę materii, odtruwają organizm i w znacznym stopniu przyspieszają spalanie tłuszczów. Dlatego też herbata czerwona zwana jest często \'zabójcą tłuszczu\'. Ale to nie koniec listy dobroczynnych właściwości tego aromatycznego napoju – herbata czerwona wspomaga pracę wątroby (łagodzi skutki nadużycia alkoholu), pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi, a przede wszystkim doskonale wpływa na nasze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okt
twoja kolezanka niezle sie na tym przejedzie teraz nie tyje ale niedlugo jej organizm przyzwyczaji sie do tej herbaty i pojawia sie problemy jak zaparcia albo poprostu wroci do dawnej wagi bo ta herbata pomaga tylko przez moze 1 miesiąc a potem nic i powinno sie ja piz raczej zadko jak za duzo zjemy wtedy pomaga ale nie powinna byc stosowana jako suplement diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pijam regularnie
i jest tak: (przepraszam za dosadność ale taka prawda) po niej mogę normalnie zrobić kupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjrjysrsrujsv
ostrzegam!!! nie pijcie tego gowna!!! ja przez to wyladowalam w szpitalu! Mialam - puls 40 (norma min. 60) - cisnienie 80/50 (norma 120/80) - arytmia serca (przerwa po kilka sekund miedzy uderzeniami) - stracilam przytomnosc Diagnoza: niedobor potasu i magnezu, cala noc lezalam pod kroplowka. A pilam tylko te cholerna herbate, w dodatku bralam w tym samym czasie preparaty witaminowo-mineralne, ktore i tak zalagodzily objawy a pilam to gowno tylko przez 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję czerwoną herbatę od ok 5 tygodni. I wiem, że jest silnie moczopędna bo jak wypiję 1 szklankę to idę 2 razy do ubikacji. Nie mam problemów z zaparciami. I przede wszystkim nie jestem \"wzdęta\". Mam nadwagę i zawsze miałam twardy brzuszek a teraz już mi tak nie \"sterczy\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia_Z
Ja kilka lat temu piłam pu ehr, taką liściastą, prasowną w kostki. Schudłam bez diety ok 5 kg w około 2 m-ce. Póxniej przestałam bić bo po pierwsze miałam straszne niedobory żelaza, prawie anemia a po drugie przestałam chudnąć. Teraz znów zaczęłam pić ale uzupełniam swoje żelazo tabletkami, bo boję się sytuacji z anemią. Morał z tego taki, że wszystko trzeba stosować w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swego czasu piłam taką ze sklepu zielarskiego.. i efekty nie były zbyt spektakularne.. Smak mi nie podszedł i nie mogłam się przekonać jakoś. Ostatnio koleżanka poleciła mi czerwoną herbatę w teekenne i smakuję inaczej.. o wiele lepiej, jest intensywna dlatego też pewnie lepsze efekty :) Metabolizm jest zdecydowanie przyspieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×