Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziunia19

spodnie w butach wysokich tzn długich

Polecane posty

Gość dziunia19

zawsze mnie to zastanawiało jakie to spodnie proste czy mozna dzwony tez tak wsadzac czy to musza być spodnie 3\4.......?tzn takie typu rybaczki jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje ze
spodnie musza byc bardzo obcisłe i typu "rurki" przylegajace , a buty musza być troszke szersze w łydce. czesto widuje taka laske (nota bede zawsze tak samo ubraną) własnie ma obcsiłe dzisny wsadzone w buty i widac ze te buty ma szerokie w łydce bo jej odstaja. według mnie ta "nowa moda" jest rodem ze wsi kiedy to wkładano spodnie w gumiaki gdy sie szło do chlewa karmmic prosiaki zeby sie nogawki od gówna nie pobrudziły. Juz lepsze sa po prostu spodnie 3/4 albo rybaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M a.m
heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do wysokich butow wkladam rurki lub legginsy, ale czasem tez wezsze spodnie, ani to rurki ani szerokie, ale jak je odpowiednio uloze to pzylegaja do kostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie ta moda podoba niektore dziewczyny naprawde fajnie wygladaja w takich spodniach wsadzonytch w buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nauczcie linki wklejac :O ENTER po linku, ENTER !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko opiera się na odpowiednim dobraniu sobie ciucha do figury... zapewne w takim zestawie ładnie nie będzie wyglądać dziewczyna, która ma troszkę więcej ciałka, za to w długich, luźnych koszulach dobrze prezentować się nie będzie megaszczupła laska. Osobiście za taką modą nie gonię - chyba że już wybitnie nie mam czasu na cerebienie się przed lustrem to wkładam moje rurki, kozaki i lecę do sklepu (najczęściej z rańca, bo zapominam sobie kupić czegoś średnio.. codziennie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himerka
ladna skajka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię tej mody
teraz prawie wszystkie laski latają po mieście w długich kozaczkach i wciśniętych w nie spodniach :( i dzięki tej modzie na mieście można spotkać stada "kotów w butach" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć
u nas żadna nie ma spodni w butach tylko wszystkie noszą takie spodnie do kolan. Sama nie wiem, co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×