Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przbiśnieg

co byście powiedzieli o takim zachowaniu faceta...?

Polecane posty

Gość przbiśnieg

Wczoraj sobie siedzimy we dwójkę i nagle mój telefon dzwoni.SMS.Biorę telefon , czytam , odkładam,ani słowem tego nie komentuję.No i w tym momencie już widzę ze się zmienił po twarzy.I pytanie:czy to ktos dzwonil czy sms. To mu powiedziałam ze sms. No to pytanie od kogo ,no to mu powiedziałam o koleżanki. Udzielałam mu krotkich odpowiedzi, no bo przecież nie będę mu się tłumaczyła z smsow ktore dostaję od koleżanek,szczególnie że to były tylko zyczenia wielkanocne. On dalej drążył temat, był ciekawy czemu ktoś pisze do mnie o 23 wieczorem, itd. stwierdziłam że nie będęmu się tłumaczyła z takich rzeczy, i zażartowałam żze przecież nie będę mu czytała smsow. I nie wiem czy to ciekawość czy... ? No właśnie co wy o tym sądzicie,bo wiecie osobie zaangażowanej, czyli mnie ,trudno jest obiektywnie ocenic sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam ma coś na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z autopsji wiem
ze to zazdrosnik jakich malo. potem zacznie spie sprawdzanie , sledzenie i na koncu wyzwanie od szmaty - BEZ POWODU. z daleka od takich psychopatow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przbiśnieg
ale on gdy jestem z nim gdzieś nie zachowuje się w ogole tak jakby byl o mnie zazdrosny, normalnie pełny luz, jak jesteśmy gdzieś na imprezie to moge rozmawiać z jego kolegami,usmiechać się do nich,nawet ostatnio z ktorymś po koleżeńsku się obejmowalam a on widzi to i mam wrażenie że nic go to nie rusza. Także już w ogole nie wiem co myśleć, może po prostu jest ciekawski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przbiśnieg
...no i bądź tu kobieto mądra i zrozum faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_28
Moj tez czyta moje smsy:(,a potem sto pytan do ........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mojemu nie pozwalam dotykac mojej komórki tak samo jak ja nie ruszam jego to samo dotyczy sie listów, maili itp a kochamy się szalenie ale to nie znaczy że mamy być pozbawieni choćby skrawka prywatności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunnnia
pomyslcie o tym odwrotnie - czesto są tu tematy kobiet że ich facet np. w nocy dostaje sms i bez slowa odklada komórkę, to oczywiście inne dziewczyny piszą "wypytaj go, pewnie coś ukrywa" itd. A odwrotnie to już psychol, zazdrośnik, najlepiej go zostawić, tak? Jestem dziewczyną ale gdy dostaję przy moim facecie jakiś sms to wprawdzie nie czytam, ale odbierając mowie np. "o, od Kasi". To że bez słowa odlożylaś komóre - mnie też by to zdenerwowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nniunniaa --> a dlaczego nie mogła odłożyc bez słowa ? nie rozumiem :O ja jak dostaję smsa przy moim facecie to go czytam i odkładam telefon a nie mówie np ooo od Patryka i dopiero wtedy czytam :P jeśli ma się do siebie zaufanie to uwierz mi nie jesteś ciekawa kto i co pisze i na takim właśnie zaufaniu żyjemy juz sobie ponad 4 lata razem i jest wspaniale więc sama widzisz że się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral
A ja tez jak dostaje SMSa to mowie od kogo, zeby nie bylo niedomowien i podejrzen, to samo moj chlopak. I przynajmniej jest spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mów
podobny temat był kilka dni temu jak on skasował sms-y , jak to powiedział, aby się nie wkórwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie spowiadanie się z tego kto przysłał sms-a i co napisał to lekkie pantoflarstwo aczkolwiek mogę się mylić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral
Nie musze sie spowiadac. Ale jak dostaje SMSa, a wlasnie siedze z chlopakiem to z wlasnej woli napomykam od kogo, bo tak jest prosciej. Nie ma niedomowien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie rozumiem tego czytania smsów, sprawdzania połączeń itp przeceiż to oznaka totalnego braku zaufania do drugiej osoby. Smutne to jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka_topiku
Jeśłi chcecie oszczędzić sobie i facetowi nerwow, to możecie mu mowić kto pisze a nawet o czym.Ja jednak nie uznaję takiego czegoś, mimo że jesteśmy razem to mam potrzebę zachowania pewnej przestrzeni tylko dla siebie. Nie chcę żeby każda dziedzina mojego życia była zdominowana przez niego.Dlatego czytanie i spowiadanie się z smsow jest dla mnie tą granicą której nie przekraczam. Męczyłabym się w takim związku. Gdzie w końcu jest zaufanie jeśli czujecie że musicie się tłumaczyć nawet z tych 160 znaków , jakimi jest sms ? Mam mu jeszcze opowiedzieć o wszystkich swoich znajomych, przedstawić ich życiorysy i po krótce ich \'omówić\' żeby ocenił czy to ludzie dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqngirl
My zawsze pokozujemy sobie sms,strzalki czy archiwum rozmow na gg. Nie mamy nic do ukrycia.Jezeli zaczna sie jakies tajemnica,diametralna zmiana,to bay bay :) Nie dziw sie ze facet chce wiedziec,kto o tej h do Ciebie pisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
Czyli mowisz zalozycielko topiku ze jak by twoj facet dostal przy tobie 5 smsow i nie powiedzial ani slowa to by cie to wogole nie zabolalo ? Nie chcialabys sie dowiedziec kto to? ........az takie masz zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka topicu
->facior masz racje gdyby to bylo 5 smsow to na pewno spytalabym sie go o to, ale nie przesadzajmy, to byl 1 sms z zyczeniami od kolezanki... ...nie mozemy byc wobec siebie az tak podejrzliwi i nieufni...do czego to prowadzi ->sqngirl dla mnie to juz lekka przesada, jestem ciekawa jakby sie poczula twoja kolezanka, blizsza czy dalsza, gdyby sie dowiedziala ze juz nie moze nawet z toba porozmawiac na gg, bo potem moze to przeczytac twoj facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×