Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość costerco

Czy się rozciągnęłam???

Polecane posty

Otórz... Jest prosty iskuteczny test prof. Klakiera. Polega on na tym że należy poprosić partnera aby: -włożył rękę -włozył drugą rękę -zaklaskał Jeśli nie może zaklaskać - znaczy to że jesteście ciasne. Dziękuję państwu za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko juz wiem
mój moze zaklaskać we mnie stopami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otórz. To jeszcze o niczym nie świadczy - wszystko zależy od rozmiaru stóp. Jeśli pierwiastek ze stosunku dłoni do stopy jest mniejszy lub równy pi - fakt klaskania stopami jeszcze niczego nie przesądza. Dziękuję państwu za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam wyjasnic ze faceci czetso sie masturbuja i penis ich jest malo wrazliwy na bodzce z pochwy stad ich uwaga ze jestescie luzne Kobiety tez wkladaja rozne przedmoty bo wejscie do pochwy jest erogenne i roszerzanie jej jest przyjemne, ponadto podczas podniecenia u kobiet wystepuje rozluznienie miesni wiec ta wielkosc tej pochwy jeszcze sie powieksza Najlepsza metoda jest cwiczenie miesni Kegla ktore oplataja pochwe sa one bardzo silne tylko nie sa uzywane Z mojego doswiadczenia wiem ze nikly procent kobiet umie to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurku, możliwe,że masz rację.. Ja jeszcze mam te dodatkowy problem,że w czasie podniecenia robię się naprawdę mocno wilgotna, co tylko wzmacnia uczucie luzu..dobrze,że faceta nie mam, bo zaraz by uciekł od takiej \'wyluzowanej\' kobiety :> A ktoś wie, jak powinno się ćwiczyć mięśnie Kegla w sposób prawidłowy i efektywny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepiej zapytać o to trenera na siłowni:) zaproponuje odpowiedni program ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia polegają na wstrzymywaniu co jakiś czas strumienia moczu podczas sikania. Wpisz w wyszukiwarkę "mięsień Kegla", to poczytasz dokładnie. {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że to trochę pomoże.. Nie chcę być taka luźna w środku :( Nawet nie miałam przyjemności za wiele, jednorazowy seks nie miał prawa mnie rozciągnąc.. a jednak! chyba taka moja budowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien fqacet czasem czytajac
problem luznej cipki nie zalezy od wielkosci pochwy, ilosci stosunkow z murzynem czy porodow. Cipka to cipka, proplem rodzi sie w waszych facetach i ich stosunku do was, jesli traktuja was jak dmuchane lale tylko do pieprzenia to nie dziwie sie ze czuja luzy, a jak facet czuje cos wiecej, jest zafascynowany cialem kobiety, jej wdziekiem, kobiecoscia i erotyzmem, to wierzcie mi luzy nie maja znaczenia w rozkoszy jaka przezywa facet. Przeciez tu nie chodzi o mechaniczne tarcie w wyniku ktorego facet osiaga orgazm... orgazm to rozkosz ktora wynika ze spelnienia ktore daje czulosc, namietnosc i kobiecy urok... jej smak zapach dotyk i cieplo powoduja przyjemnosc ktora facet doswiadcza zaglebiajac sie we wnetrzu, a jesli facet nie potrafi czerpac z tego przyjemnosc i dochodzic to cos w tym dziwnego, typowy mechaniczny seks z gumowa lalka... kobieta to nie tylko szczelnosc cipki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to pienkne
oł jeeeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci za tego posta, facecie, który nas czyta :) Jeszcze jestem pod wrażeniem :) szkoda jednak,że inni mężczyzni nie myslą w podobny sposób. Nawet kiedy kochają, oczekują od kobiety ciasnej pochwy i cudownych wrażen w czasie penetracji :( dlatego boję się kolejnego związku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×